R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
robert1986 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-13, 13:45   

Bardzo dziękuję Ci za opinie. Mnie właśnie też martwiło, że do ogródka za salą będą miały dostęp też osoby z baru, ale właściciel powiedział, że na życzenie można to tylne wejście zamknąć i nikt oprócz gości nie będzie miał dostępu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Iziaberka 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 70
Piwa: 1/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-14, 08:57   

Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do "AMFITEATRU" w Wieluniu przy ul. Powstańców 1863r. nr 3 obok Stadionu WKS-u.
Zajmujemy się organizacją wesel, imprez okolicznościowych, imprez firmowych (imprezy taneczne do 70 osób, imprezy zasiadane do 100 osób). Gwarantujemy pyszne jedzenie oraz niepowtarzalną atmosferę w przytulnym wnętrzu z kominkiem.
Na co dzień zapraszamy na pyszną pizzę, makarony, pierogi oraz tradycyjne dania obiadowe i desery. Zapraszamy Państwa na taras gdzie można podczas posiłku rozkoszować się ciszą i pięknym widokiem na park.
Lokal czynny w niedzielę i poniedziałek od 15.00 do 23.00, od wtorku do soboty od 14.00 do 23.00.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2009-08-18, 09:55   

A ja z pełną odpowiedzialnością polecam zespół Dwa + 2 z Praszki. Grali na naszym weselu i tak i my i goście byli bardzo zadowoleni. Można z nimi wszystko ustalić, ugadać, bardzo fajni i mili ludzie.
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mishaq 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 4
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2009-08-18, 20:18   

Witam.
Potrzebuje numer telefonu do zespołu Vabank z Wielunia. Co o nich sądzicie i ewentualnie jaki zespół jeszcze możecie polecić?
Dzięki za podpowiedzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
janosik20089 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 11
Skąd: Chobanin
Wysłany: 2009-08-18, 22:13   Vabank

mishaq napisał/a:
Witam.
Potrzebuje numer telefonu do zespołu Vabank z Wielunia. Co o nich sądzicie i ewentualnie jaki zespół jeszcze możecie polecić?
Dzięki za podpowiedzi.


Nie mam do Vabanku numeru ale byłem w ubiegłym roku na weselu i grali... od łaski i krótko. Szczerze mówiąc trochę przesadzili z alkoholem. Jeśli zależy ci na numerze załatwię od znajomych u których grali. Co do zespołu który mogę polecić - Domino z wieruszowa, grali u nas na 2 weselach w rodzinie za rok na kolejnym grać będą. Mili ludzie i sympatyczni, jak trzeba grali 7-8 kawałków i mają ciekawe zabawy. I co ciekawe nie wypili ani grama wódki ( jak stwierdził jeden z panów z zespołu im wspomagacze nie potrzebne ) tel do domino: 667 304 037 . Z czystym sumieniem polecam. Warto zastanowić się też nad Kanionem z Wieruszowa niestety nie mam numeru ale mogę załatwić, byłem na weselu w ubiegłą sobotę i grali super - ojciec z synem. Wokalistki nie było - ponoć chora:) Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mik 
Przejeżdżał przez Wieluń
mik


Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 18 Sie 2009
Posty: 76
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-19, 11:48   

Polecam zespół IMPULS z Praszki
tel. kontaktowy 693 464 641 - Jarosław Sikora
www.impuls-music.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-19, 12:46   

mishaq napisał/a:
Potrzebuje numer telefonu do zespołu Vabank z Wielunia.

Zespół muzyczny "VABANK" tel.: 043 841 18 45, kom.: 0601 380 766. Proszę bardzo. :wink: Kiedyś znajomy dał mi ich wizytówkę, stąd znam te numery.

Sama jednak nie jestem w stanie ocenić, jak grają, ponieważ jeszcze nie miałam okazji bawić się przy ich muzyce. Ale słyszałam, że nie są aż tacy źli... :) Zresztą wiadomo, że nikt nie jest idealny, a i ludzie mają różne gusta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-19, 13:11   

karcia napisał/a:
Sama jednak nie jestem w stanie ocenić, jak grają, ponieważ jeszcze nie miałam okazji bawić się przy ich muzyce.

Ja mogę. Naprawdę grają "z jajem", więc polecam.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mishaq 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 4
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2009-08-19, 22:20   

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi. Powiedzmy, że co do zespołu to wiem już na czym stoję. Ale mam jeszcze pytanie odnośnie orientacyjnych cen za sale w okolicach Walichnów lub też Wielunia. Chodzi mi o sale + cattering, samą salę lub sam cattering. Tak żebym mógł się zorientować jak to wszystko wygląda.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
janosik20089 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 11
Skąd: Chobanin
Wysłany: 2009-08-20, 16:45   Catering

mishaq napisał/a:
Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi. Powiedzmy, że co do zespołu to wiem już na czym stoję. Ale mam jeszcze pytanie odnośnie orientacyjnych cen za sale w okolicach Walichnów lub też Wielunia. Chodzi mi o sale + cattering, samą salę lub sam cattering. Tak żebym mógł się zorientować jak to wszystko wygląda.


Co do sali polecam salę w Walichnowach OSP mieliśmy tam wesele a catering zapewniła Verona. Cena samego cateringu ( z poprawinami ) 88zł/osoba. Z salą i ubraniem sali,szampanem wyniosło 120zł za osobę:) Sala klimatyzowana, miła i szybka obsługa zdecydowanie polecam Veronę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mka 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 47
Skąd: Wielun
Wysłany: 2009-08-21, 15:00   

Do wynajęcia luksusowe samochody na wyjątkowe okazje:

CHRYSLER 300c 5,7 HEMI V8 350 kM

oraz

Mercedes W108 klasy S w kolorze zielono-złotym / na zdjęciu / 100 % oryginalny egzemplarz z roku 1966

Więcej zdjęć wraz z indywidualną ofertą wyśle na skrzynkę mail'owa.

UWAGA OFERTA LAST MINUTE: 2 tygodnie przed uroczystością obowiązują specjalne rabaty. Sprawdź wolne terminy.

Na życzenie wystawię fakturę VAT.
tel. 601 333 717

[IMG]


[/URL]

Mercedes s250

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
czucza 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: piotrków trybunalski
Wysłany: 2009-08-21, 20:52   

JustyGie napisał/a:
Yyyy, przeczytałam cały ten temat.... Więc i o flowers'ach i armagedon'ie również...

Zapytałam tyko, czy ktoś słyszał czary mary band z bełchatowa...



Znam:) Nie byłam chyba na lepszym weselu.
Zawsze można wejść na ich stronkę lub osobiście umówić się i np obejrzeć jak grają na żywo:)
_________________
:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
beret 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 9
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-08-22, 11:40   

Poszukuję kontaktu na firmę zajmującą się dekoracją sal weselnych. Firma nazywa się "Bajka" i jest gdzieś z okolic Białej, ale nie wiem dokładnie skąd i nie mam nr. Jeśli ktos ma namiar to pilnie potrzebuję.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
magda_21_21 
Przejeżdżał przez Wieluń
magda_21_21


Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 05 Maj 2009
Posty: 66
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-09-07, 21:58   

Ja polecam zespół "2+2" Siedzibę mają w Kamionie w ośrodku wczasowym "Kamion"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-07, 22:24   

beret, a może chodzi Ci o "Stylowo i bajkowo" ??
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW