R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ferbik
2010-02-01, 12:31
18 urodziny kuzynki
Autor Wiadomość
Ewelka 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Wieluń/Łódź
Wysłany: 2010-02-01, 11:39   18 urodziny kuzynki

Niedługo moja kuzynka obchodzi 18 urodziny. Nigdy nie mialam problemow z wyborem prezentu, tymczasem teraz glowie sie od dwoch tygodni i nic mi na myśl nie przychodzi:( Z kuzynka, chociaz jestesmy w miare bliska rodzina , widujemy sie rzadko. ostatni raz widzialam ja dwa lata temu, a tutaj nagle zaproszenie na rodzinna impreze. mieszkam od kilku juz lat w lodzi, impreza jest w dniu urodzin, czyli w czwartek. pracuje do pozna i kompletnie jest mi to nie na reke, a z drugiej strony nie chce zrywac wiezow z rodzina. wydaje mi się dziwne zachowanie mojej rodziny, ale coz, chce sie jakos zachowac. nie bede mogla byc na tej imprezie, wiec myslalam, ze zamowie bukiet 18 roz i wysle kurierem, potem zaczelam szukac jakis smiesznych bilecikow albo kartek z zyczeniami, ale im wiecej szukam, tym bardziej utiwerdzam sie w przekonaniu, ze jednak wolalabym, zeby to byl jakis bardziej konkretny prezent , ale może niepotrzebnie sie zastanawiam i symboliczne kwiaty wystarcza. Ale mnie sie wydaje, ze prezent na osiemnastke powinien być albo konkretny, albo winien byc pamiatka. Z drugiej strony nie chce byc ciocia co sie rzuca. i jestem w kropce.kolezanka z pracy pokazala mi specjalnie na 18 urodziny przygotowane wydanie gazety z jubilatem na stronie glownej. taka gazeta oprawiona w rame strasznie mi sie sposobała, zwłaszcza, ze mozna ja wyslac pod wskazany adres. zastanawiam sie tylko, czy zostanie cos takiego dobrze odebrane. i nie wiem, może jednak po prostu kwiaty????
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-01, 12:10   

do głowy przychodzi mi sexowna bielizna albo jakiś instrument :D w końcu niby dorosła się robi :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-01, 12:15   Re: 18 urodziny kuzynki

Ewelka napisał/a:
zastanawiam sie tylko, czy zostanie cos takiego dobrze odebrane.

Nie wiem jak sam prezent, ale taka reklama zostaje odbierana źle i nikt się na nią raczej nie skusi;] Do zamknięcia.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-01, 12:21   

yabos jak zwykle spostrzegawczy :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-01, 12:30   

Ban.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW