R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaki dostawca internetu?
Autor Wiadomość
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-27, 12:57   

Dzisiaj znów "miła" niespodzianka ze strony Netii. Otrzymuję fakturę i mam na niej dodatkową pozycję "Netia Secure" za 6zł netto. Dzwonię i proszę o wyjaśnienie. Pani mówi do mnie, że musiałem zamawiać tą usługę. Poprosiłem o podanie dokładnej daty zamówienia. Po minucie Pani stwierdziła, że rzeczywiście nie zamawiałem nic takiego...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcinreq 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 131
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-27, 16:46   

miałem podobną sytuację, tyle że chodziło o włączenie usługi "bezpieczny internet"
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-09, 11:04   

Wczoraj otrzymałem fakturę za listopad i znów ta sama pozycja - Netia Secure" za 6zł netto...

Najgorsze jest to że siedzę już godzinę na telefonie i nie mogę tego odkręcić. Albo panienki z infolinii się rozłączają, albo próbują ze mnie zrobić wariata. Kiedy kazałem pani otworzyć kopię umowy i zobaczyć, że ta opcja nie byłą zaznaczona na umowie, zaczęła twierdzić że usługa była włączone od samego początku a nie teraz....

To jakaś parodia, chyba powinienem się cieszyć że nie wstawiono mi pozycji np. za 100,000zł

Na szczęście po dokładnie 25 minutach połączeniam Pani z infolinii przyjęła reklamację, teraz trzeba czekać na decyzję. :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-21, 15:27   

Doczekałem się w końcu reakcji ze strony Netii. Wczoraj dostałem 5 kopert wysłanych tego samego dnia - każda zawiera 1 fakturę korygującą :D :D :D

netia.jpg
Plik ściągnięto 192 raz(y) 85,17 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-21, 15:30   

Administrator napisał/a:
Wczoraj dostałem 5 kopert wysłanych tego samego dnia - każda zawiera 1 fakturę korygującą

Nadgorliwość gorsza od faszyzmu, ale chcieli Ci zrekompensować czas oczekiwania myśląc, że masz piec węglowy :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2010-02-07, 23:46   

Odświeżę temat.

Czy korzysta ktoś z mobilnego internetu od Playa? Jak się ma wymierna skuteczność działania tego internetu w okolicy poza Wieluniem (tak do ~10km)? Mapka zasięgu tej usługi ukazana na stronie operatora nie rokuje zbyt pozytywnie dlatego chciałbym poznać testy własne.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Motłoch 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 59
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 30
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-17, 11:35   

Czy ktoś ma jakieś informacje o internecie radiowym w Wieluniu. Widuję niekiedy dziwne prostokątne anteny na dachach, które przypominają te do radiówki, jednak nie spotkałem reklamy żadnego dostawcy takiego internetu. Proszę o informacje, czy w Wieluniu dostępna jest "radiówka" i gdzie można zasięgnąć informacji o cenach tej usługi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2010-02-17, 19:10   

Internet radiowy z TZG tel. do biura 043 8860050
proponuję instalację na 5Ghz
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-20, 13:21   

A co byście polecali do mieszkania w bloku z WSM? Czy podłaczyć się pod net ze spółdzielni, czy też kombinować cos na linii telefonicznej (typu Netia, Neo itp)? Czy też wybrać bezprzewodówke i olać kable?
Telefon stacjonanrny za bardzo nie będzie potrzebny, więc abonament telefoniczny lub koszt utrzymania linii będzie tylko zbędnym obciążeniem, chociaż w tej chwili cała instalacja telefoniczna jest.
Czekam na propozycje wraz z uzasadnieniem...
Thx.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2010-02-20, 14:17   

Bierz WSMkę ja mam ją już 5 lat bodajze i nie narzekam. Korzystam z opcji A (tej nizszej) czyli 1mb/s w dzien 2mb/s w godzinach 00-08. Pady mają naprawdę rzadko, często nie ma nic całymi miesiącami. Cena za moją opcję to 45.01zł Jak za taką cene na nasze wieluńskie warunki uważam, że oferta jest dośc dobra. Zwłaszcza gdy mamy już pociągniętą kablówkę w bloku :>
Kazdy dodatkowy komp pod neta to koszt dodatkowych 10zł miesięcznie, ale można to zniwelować kupując router.
Jedyna ich wada jak dla mnie to duży koszt aktywacji. Teraz chyba jest 400zł.
Co do napraw usterek, bez problemu można się umowić by panowie wpadli do mieszkanka i np sprawdzili modem. Swego czasu mialam z nim problemy, jednak wymieniono mi go na nowy bez żadnych kosztów czyli tak jak byc powinno. Panowie Ci też kable po całym mieszkaniu pociągną gdziekolwiek chcesz :>

Co do radiówki założ sobie wsm i dokup router z wifi masz radiowke z dobrymi parametrami w niezłej cenie.


EDIT:
Teraz widze, ze maja wprowadzic modemy z WiFi do eferty WSM czyli jak dla mnie "cud, miód orzeszki"
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Ostatnio zmieniony przez Acree 2010-02-20, 14:36, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-20, 14:30   

Popieram przedmówczynie. Mam tą samą opcję i net działa praktycznie zawsze, pamiętam tylko jedno kilkugodzinne padnięcie. Tylko ten koszt aktywacji jest rzeczywiście za wysoki. Chociaż jak masz płacić abonament telefoniczny tylko po to żeby mieć neta to i tak się zwróci. W radiówki to bym się nie bawił bo nie uśmiecha mi się net zależny od tego jaka jest pogoda i często zrywający połączenia (a z tego co słyszałem od znajomych to w radiówkach norma).
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-20, 15:21   

Acree napisał/a:
Jedyna ich wada jak dla mnie to duży koszt aktywacji. Teraz chyba jest 400zł.

Aktywacja 300 zł (pierwsza pozycja w cenniku). Chyba ze dochodza do tego inne koszty. Nie jest to malo, ale i tez do przezycia.
Acree napisał/a:
Teraz widze, ze maja wprowadzic modemy z WiFi do eferty WSM czyli jak dla mnie "cud, miód orzeszki"

Modemy będą udostępniane po uiszczeniu jednorazowej opłaty aktywacyjnej oraz niewielkiej miesięcznej opłaty za użytkowanie. Szczegóły zostaną podane wkrótce.
Ciekawe jakie będą opłaty...
Bo router wifi to chyba nie majątek.

Pisząc o bezprzewodówkach miałem na myśli raczej oferty typu Play, Orange itp, czyli nie ograniczone do konkretnego miejsca.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-20, 15:32   

Moja kuzynka ma bezprzewodowy z Play i jest zadowolona. Tylko że z neta korzysta bardzo rzadko i tylko do sprawdzenia czegoś, mail i gg. Limit ma chyba 5 gb na miesiąc. Mi by to nie starczyło chyba nawet na tydzień, ale jak ktoś nie siedzi dużo to może być. Tylko warto mieć telefon w Play na abonament bo wtedy jest taniej i ma się większy limit. A z telefonu w Play to znowu mało kto z moich znajomych jest zadowolony...
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2010-02-20, 15:50   

Archdevil napisał/a:
Czy korzysta ktoś z mobilnego internetu od Playa? Jak się ma wymierna skuteczność działania tego internetu w okolicy poza Wieluniem (tak do ~10km)? Mapka zasięgu tej usługi ukazana na stronie operatora nie rokuje zbyt pozytywnie dlatego chciałbym poznać testy własne.

Odpowiem sam sobie - niestety zasięg nie łapie aż takich odległości, ale np. Kadłub w części Parceli obejmuje bez problemu w 3g. Stąd też do końca nie ma się co sugerować zasięgiem podawanym przez mapkę na stronie operatora.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2010-02-20, 16:01   

red napisał/a:
Aktywacja 300 zł (pierwsza pozycja w cenniku). Chyba ze dochodza do tego inne koszty. Nie jest to malo, ale i tez do przezycia.

Jezeli tak pisze to tak jest. Zakładałam wieki temu więc się po prostu nie orientuje teraz :>

Zawsze jak bedzie zbyt duza dopłata mozna sobie kupic we własnym zakresie WiFi.
Jak dla mnie wszystkie Ery, Play'e i takie tam to kupa. Szczególnie przez te limity transferu. Fajne to jak się jest na necie tylko okazjonalnie, ale żeby posiedzieć dłuzej czy sciągać coś to odpada.

Ale tak jak mówiłam. Chcesz stabilności, przyzwoitej prędkości za rozsądną cenę i fajnej obsługi bierz WSMkę.
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW