R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
PRACA-LICZĄ SIĘ PAPIERY CZY DOSWIADCZENIE?
Autor Wiadomość
matrii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-28, 21:18   PRACA-LICZĄ SIĘ PAPIERY CZY DOSWIADCZENIE?

Witam.
Obecnie pracuję jako doradca personalny. Zapraszam osobe na rozmowe oczywiście po przeczytanu CV bo na podstawie aplikacji oceniam kandydata a jego profil pomaga mi podjąc decyzje czy osoba ma predyspozycje na dane stanowisko . Powiem że jeśli już ktoś leje wodę w CV to niech to robi z głową a nie wypisuje rzeczy o których nie ma pojecia.A co do kwestji samego doświadczenia czy papierów to oczywiście papiery są ważne ale doświadczenie ma duże znaczenie. Ja osobiście powiem że daje szanse osobom bez tzw.papierów.Jeśli jest ambitna to wszystkiego można sie nauczyć .Z doswiadczenia wiem że to się sprawdza.
Niech ktoś nie pomysli ze sie wymądrzam ale przez 22 lata mieszkałem pod Wieluniem i zacząłem sie tym interesować .Czy cos sie zmieniło??

Przy okazji to proszę osoby poszukujące pracy czytajcie dokladnie ogłoszenia zanim wyślecie swoje dokumenty.

Pozdrawiam
MATRII



Przesunąłem ten temat do tego działu, gdzie powienien się znaleźć od początku.
Proszę na przyszłość zwracać na to uwagę.

J_a_r_o_
 
   
Nexus
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-29, 20:16   

matrii, a coś szerzej o tej pracy możesz napisać?
 
   
Skuti 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 12
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-02-10, 20:03   

A ja pracuje/pracowałem w branży budowlanej a konkretnie wykończenia wnętrz. Nigdy nie byłem zatrudniony w jakiejś firmie czy instytucji, zawsze prowadziłęm swoją działalność i często zmieniałem ludzi, którzy byli u mnie zatrudniani. Dlaczego? Bo nie mieli doświadczenia albo mieli to gdzieś jak i co robią. Spośród około 50 ludzi którzy mi sie przez ręce przewinęli tylko 2 !! nadawało sie do tego co robili. Nie wiem, może za wysokie wymagania stawiałem? No ale jak mówie chłopakowi, który zarzucił mi że drabina (znaleziona na działce klienta) ma "niepewny" pierwszy szczebelek, żeby ją odwrócił a ten obraca ją wokół własnej osi to ... do dziś jak sobie to przypomne to mi ręce opadają. I takich przykładó jest wiele.

Wszyscy chyba wiedzą że papierek to można sobie w toalecie użyć do wiadomych celów?

Ja uważam, że przy zatrudnianiu pracownika na pewno nie liczy sie papierek. Doświadczenie? A jak na przykład młody człowiek szuka pracy i jeszcze nie ma żadnego doświadczenia? To znaczy że nie ma szans na znalezienie pracy? Każdego trzeba rozpatrywać indywidualnie.

Chwali ci sie matrii że dajesz szanse ludziom bez papierka. Ciekawe tylko jaką branże reprezentujesz?

[ Dodano: 2006-02-10, 20:06 ]
jeszcze chciałem dodać:

nie każdy nadaje sie na każde stanowisko :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW