R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Michael Jackson nie żyje
Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-30, 09:54   

chlopczyk napisał/a:
Z tym klipem, to bym uważał, bo jest tam również Hitler i różni oszołomi typu tomow czy ogion zarzucą, że obok JFK i M.L.Kinga znajdują się tam sami faszyści, bo nie ma kaczorka jako wielkiego walczącego...

Też to zauważyłem i miałem takie obawy, ale takie twierdzenia to byłby szczyt złej woli, chociaż wszystkiego można się spodziewać... :D Tak czy inaczej - klip rewelacyjny :!:
chlopczyk napisał/a:
I wtedy też dostałem jeden z najlepszych prezentów urodzinowych: kasetę (wtedy jeszcze cd nie było) z albumem DANGEROUS.

Ja tak miałem z albumem "BAD".
chlopczyk napisał/a:
Nawet muzyka klubowa (którą kocham najbardziej) czerpie ogromne wzory, a niektóre jego kawałki są grane lokalach z typowo klubową muzą...

Praktycznie żadna impreza w TR nie może obyć się bez "Billy Jean". Podobnie jest np w wielu wrocławskich klubach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wln4life 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 363
Skąd: Welungen
Wysłany: 2009-06-30, 12:09   

http://nonsensopedia.wiki...Michael_Jackson
_________________
Pesymista widzi ciemny tunel.
Optymista widzi światełko w tunelu.
Realista widzi światło pociągu.
A maszynista widzi trzech debili na torach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
voxpopulivoxdei 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-30, 12:45   

I po co to robisz wln4life- chyba tylko żeby prowokować i zwrócić tu na forum na siebie uwagę, już kolejny raz , po wpisie w boxie...
To godne pożałowania wiesz, żeby nawet w obliczu śmierci nie uszanować tej przestrzeni sacrum. Ty nie jesteś nawet barbarzyńcą! I działając tak dalej możesz być pewien, że któregoś dnia ktoś potraktuje tak Ciebie...kto wie...może również w obliczu Twojej śmierci będzie się z Ciebie publicznie naigrywał...
I jeszcze raz podkreślam- nie musisz lubić tego Artysty ani Jego piosenek, ale jako zmarłemu Człowiekowi należy Mu się szacunek i cisza w obliczu śmierci...a nie Twój pełen śmiechu hieni chichot!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wln4life 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 363
Skąd: Welungen
Wysłany: 2009-06-30, 14:02   

Jest to prowokacja i to w wersji Lite kolego złotousty voxpopulivoxdei bo niestety nikt w tym temacie nie ocenił go jako osobę tylko artystę. Ten człowiek pośmiertnie "zarobi" więcej na publikacjach ze swojego życia prywatnego niż sprzedanych płyt - zarobią bliskie mu osoby które się okażą poruszane już przez ciebie zwierzę hieną. Forum wielun.biz to nie jest idealne miejsce na żałobę po MJ
Dobrze nie będę burzył tego tematu i Twojego całego świata jakim jest te forum. Nie sprawdzałem w każdym zdaniu czy słowo pasuje czy jest dobrze dobrane czy nie brakuje przecinka nie robiłem super porównania po prostu napisałem to na szybko... Pozdrawiam i polecam od czasu do czasu odejść od komputera.
_________________
Pesymista widzi ciemny tunel.
Optymista widzi światełko w tunelu.
Realista widzi światło pociągu.
A maszynista widzi trzech debili na torach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2009-09-04, 10:41   

jozefina22 napisał/a:

Proszę nie powtarzajmy medialnych bzdur o jego "wybielaniu". On cierpiał na chorobę zwaną bielactwem. Tabloidy musiały przecież o czymś pisać.

Bielactwo?
Nie sądzę.
Bielactwo wrodzone - pojawia się od razu, od urodzenia - w jego przypadku odpada.
Bielactwo nabyte - prawdopodobne, jesli był skrajnością i dotknęło całego jego ciała, wtedy to miałby zwyczajnie pecha.
Wysuwajac teorię o bielactwie najpierw poznaj przebieg tej choroby, jak ona się rozwija, a nie palniesz bzdurę pisząc również teorię spiskową, ale nazwijmy to alternatywną.
NIGDY bielactwo nie powstaje od razu, choroba wieloetapowa, pojawia sie w postaci plam na skórze które mogą się rozszerzać, ale nigdy jako jednolite odbarwienia całej skóry o kilka tonów koloru. Pokaż mi na róznych fotografiach Jacksona z róznych jego okresów życia te plamy, wtedy uwierze.
Jackson był dla mnie zupełnie obojętny, nawet jego piosenek nie kojarzyłem po tytułach, był u mnie w sferze "coś tam gra, ale co to nie wiem". Medialnie wypromowany i tyle. Dla niektórych ma być wzorem? Ale czego?
Od paru lat istnieje jedna prawidłowość - największa miłość rodzi się po śmierci i trwa w porywach do 2 rocznicy zgonu.
Nie płakałem po papieżu, nie płakałem po Jacksonie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Magduś 
Przyjeżdża na zakupy
Miss Forum 2007


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 464
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2009-09-04, 13:52   

W sumie nie obchodzi mnie to, w jaki sposób Jackson stał się biały, ale warto wiedzieć, że czasami bielactwo leczy się podawaniem środków, które mają całkowicie usunąć barwnik ze skóry.

Leczyć w cudzysłowie, raczej ukryć defekt kosmetyczny.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2009-09-04, 14:10   

Magduś napisał/a:
W sumie nie obchodzi mnie to, w jaki sposób Jackson stał się biały, ale warto wiedzieć, że czasami bielactwo leczy się podawaniem środków, które mają całkowicie usunąć barwnik ze skóry.

Leczyć w cudzysłowie, raczej ukryć defekt kosmetyczny.

Można tak, ale wtedy jeszcze bardziej uwrażliwiamy skórę na światło, wątpliwa skuteczność, jeśli można tu o skuteczności mówić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Magduś 
Przyjeżdża na zakupy
Miss Forum 2007


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 464
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2009-09-04, 14:18   

No tak, tylko chodziło mi o to, że Ty w swoim poście założyłeś, że jego bielactwo musiałoby się poszerzyć na całe ciało. A mógł mieć zastosowaną właśnie taką terapię.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2009-09-04, 14:45   

Magduś napisał/a:
No tak, tylko chodziło mi o to, że Ty w swoim poście założyłeś, że jego bielactwo musiałoby się poszerzyć na całe ciało. A mógł mieć zastosowaną właśnie taką terapię.

Tak, założyłem to.
Depigmentacja to zabieg etapowy, ale trwa minimum pół roku, max bodajże 3 lata, a nie w przypadku Jacksona ciągnący się od lat 80tych?
Przy wybielaniu terapeutycznym giną melanocyty, warunkujące także kolor włosów, pomijając możliwość przyczepienia się do włosów na głowie, które można zafarbować, to osobliwe byłoby farbowanie kiludniowego zarostu?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Magduś 
Przyjeżdża na zakupy
Miss Forum 2007


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 464
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2009-09-04, 19:22   

Idąc Twoim tokiem rozumowania to również musiałby zniknąć barwnik w oku. Nie wydaje mi się, żeby ktoś decydując się na takie leczenie, chciałby robić z siebie albinosa. To są raczej środki o działaniu miejscowym, nakładane na skórę.

No ale... żeby o tym dyskutować musiałabym najpierw przeczytać jakąś fachową literaturę. Więc tyle na ten temat z mojej strony.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-04, 21:57   

Jackson znowu nie żyje? To już jest nudne...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Micu 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-20, 01:23   

a jednak nie zyje
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW