R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Sklep wędkarski 2010 rok
Autor Wiadomość
FISHERMAN 
Przejeżdżał przez Wieluń
FISHERMAN



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 96
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-04-15, 12:50   

:arrow: 8) :idea:
_________________
KOSMITOM MÓWIMY STANOWCZO - NIE !!!
Ostatnio zmieniony przez FISHERMAN 2010-07-02, 14:43, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-16, 10:40   

Azyl też ma YORK i JAXON i raczej też jest to towar z niższych półek, co do Goski Wiem jaki towar sprzedaję (mikado,schimano, jaxon i kilka innych). Jeśli chodzi o rabaty to w okresie promocji zakupiłem dość towaru żeby w czasie obwiązywanej promocji którą narzuca producent, mógł bym sprzedać towar po nieco niższej cenie na tym działa rynek, po końcu okresu promocyjnego ceny wracają do normy. Na wędki accord była promocja od 10 do 15%, na modele tzw. na zamówienie ustawiłem taką cenę jaka by klientowi optymalnie pasowała i na takim towarze nie zarabiam wiele.
Przy towarze na zamówienie u mnie liczy się tylko to żeby taki produkt sprzedać taniej.
W stałej ofercie mam np Bolonki Charisma i np 7m u Gośki na zamówienie wychodziła prawie 260zł podczas gdy u mnie ta sama bolonka wychodzi 226zł to zadaj sobie pytanie ile ona ma przebitki ??
Widziałem ta kobietę 2 razy u mnie w sklepie i z wielkim oburzeniem po obejrzeniu asortymentu wyszła z mojego sklepu wyrzucając jakieś dziwne komentarze.
Bez wahania powiem ci że ona ma przebitkę na Jaxonie minimum 55%.
Zobaczy sobie u niej na ceny zanęty to zobaczysz jaka jest różnica.

Co do zdania najlepiej zaopatrzony sklep : miałem na myśli iz mam najwięcej modeli wędek i kołowrotków do zaoferowania w przystępnych cenach, wątpię żeby jaki kol wiek punk wędkarski mógł zaoferować ponad 120 modeli wędzisk i 60 modeli kołowrotków.

Jak chcesz mogę ci sprowadzić każde wędzisko z Jaxon czy YORK za 200, 300 czy 600zł, ale musiał byś dać zaliczkę.

Co do Azylu i Goski, wiem czym handlują i wiem skąd biorą cały towar.

A i jeszcze jedno nie porównuj mojego sklepu do sprzedawania na targu bo to jest kompletna bzdura. Mój towar w porównaniu do tego co jest na targowisku jest lepszej jakości niż to co tam sprzedają po zawyżonych cenach.

Przed i po sezonie zawsze daje się rabaty żeby upłynnić towar to jest naturalne. Na mojej stronie www towar sprzedaje o 5% taniej niż na miejscu, to tez jest swego rodzaju reklama tak samo jak zachęcenie ludzi do internetowych zakupów.

Ja swój towar sprzedaję do masowych odbiorców nie skupiam się na wybranych klientach którzy chcą tylko wędki lub kołowrotek za minimum 300zł.
Samo to jakiej jakości mam towar świadczy że w tym i poprzednim roku w sumie reklamacji było 5.

[ Dodano: 2010-04-16, 13:35 ]
Powiadasz że masz zaufanie do Małgośki szkoda że nie wiesz jak ona swoich klientów kantowała na niektórych produktach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-16, 13:34   

;d

wieluniak, masz tylko jeden model podbieraka, ten co na stronie czy jeszcze jakies inne?;> Bo interesuje mnie jakis do 40 zł ;)
min. 2m długości
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-16, 13:47   

mam 2 podbieraki w okolicach 2m i więcej. Ten na stronie ma akurat 2m i kosztuje 41,2zl inny mam tez 2m ale z większą siatką za 37,5zł i 3 z mniejsza siatka za 35,7zł.

[ Dodano: 2010-04-16, 14:49 ]
A bym zapomniał od czwartku robactwo będzie dostępne.
Podaje Cennik robactwa z tamtego roku :
Białe 1,6zł
Kolorowe 1,8zł
Pinki 125ml : 3,7zł
Pinki 250ml : 7zł
Czerwone (5) : 3,8zł
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-16, 18:42   

Cytat:
Na mojej stronie www towar sprzedaje o 5% taniej niż na miejscu,


tzn. że jak zamówie sobie towar u ciebie na stronie, a odbiorę go osobiście, to mam 5% zniżki?;>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
FISHERMAN 
Przejeżdżał przez Wieluń
FISHERMAN



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 96
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-04-16, 22:54   

:arrow: 8) :idea:
_________________
KOSMITOM MÓWIMY STANOWCZO - NIE !!!
Ostatnio zmieniony przez FISHERMAN 2010-07-02, 14:44, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
koprofag
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-17, 07:34   

A co ma za znaczenie kto jakiej klasy sprzętem handluje. Jeden sprzedaje tani, a co za tym idzie gorszy, drugi droższym - lepszym. Fakt sprzedaży towaru tańszego nie jest przejawem olewania klienta. Jedni kupują to, a inni tamto. Jedni mają x kasy na sprzęt inni 10x.

Powiedz co mam sądzić o Azylu, skoro 2 tyg tem odebrałem wędkę robioną na zamówienie na blanku Talona zbrojoną u Kawalca? Żadna z firm którą handluje Azyl nie ma w ofercie wędki, która ociera się o moją. Zgodnie z Twoim rozumowaniem Azyl też ma klient w dupi e, bo nie ma towaru zaspakajającego moje potrzeby, bo wg mnie handluje sprzętem gównianym.
Wszystko w miarę potrzeb i zasobności portfela.

Potrzebowałem niedawno wędki - mocnej odległościówki. Pytałem wieluniaka20 i na targowej.
W obu przypadkach wędka wyłącznie na zamówienie. Przy cenie 260zł u wieluniaka20 na targowej Pani mi powiedział o 60zł więcej.

A tak przy okazji, świetnie ryby biorą na Warcie.
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-17, 07:34   

HeaVen, tak, taki mały paradoks :) ja odkładam towar a ty go sobie kupujesz w necie ale na razie muszę czekać na kilka pism które pozwolą mi w necie handlować :( więc na dzisiaj kupowanie na stronie jest wstrzymywane.

[ Dodano: 2010-04-17, 08:48 ]
Ja nie chce tej kobiety pomawiać ale popytaj się ludzi czy z 2 lata temu kupowali w pełni kompletni sprzęt.
Nie wiem kiedy byłeś u mnie ale mam w stałej ofercie bolonki z Charismy a to już sprzęt z wyższej pułki.
Do końca roku w pełni maja być dostępne wędki z Charismy oraz Harmony.

koprofag, o jaka ty wędkę u mnie pytałeś bo nie bardzo pamiętam :d

Teraz pod koniec miesiąca będę zamawiał YORK i jeśli ktoś by chciał to przyjmuję zamówienia na wszelkiego rodzaju asortyment.


Ktoś może mieć wędkę za 10000zł a i tak może strzelić z byle jakiego powodu tak samo jak ta za 100zł.

Ja mówię otwarcie jeśli chce coś na zamówienie z JAXON lub YORK to mogę mu sprowadzić zaczynając od wędek kończąc na łodziach pontonowych.

Z Jaxona sama wędka najdroższa Trans Bologne XT-Pro 25g normalnie wyszła by 525zł jestem w stanie taką sprzedać za 500zł

Z YORK najdroższa jaką znalazłem to Devil Bolonka 8m do 25g za 351zł , jestem w stanie sprzedać ja za min 316zł

[ Dodano: 2010-04-17, 09:11 ]
Sklep wędkarski Azyl ma mały lokal i przez to ma szczątkowy wybór wędzisk i kołowrotków.
U niego najwięcej jest zanęty do wyboru, ale tez ma ją znacznie drożej niż ja. Mam wszystkie zanęty co on za wyjątkiem PBH.

Jeśli klient nie jest w stanie wybrać u mnie wędki z tzw. Wyższej półki np Dragon, Mikado, Jaxon czy innych to jeśli jest możliwość u mnie sprowadzić którąś to sprowadzę, a jeśli nie to wysyłam do Gośki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-17, 09:32   

wieluniak20 napisał/a:
HeaVen, tak, taki mały paradoks :) ja odkładam towar a ty go sobie kupujesz w necie ale na razie muszę czekać na kilka pism które pozwolą mi w necie handlować :( więc na dzisiaj kupowanie na stronie jest wstrzymywane.


Le to elegancko :D ale i tak na razie nie mam czasu na czynne wędkowanie więc poczekam ;d

koprofag napisał/a:
A tak przy okazji, świetnie ryby biorą na Warcie.

Tak, a gdzie łowisz?;>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
koprofag
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-17, 09:36   

koprofag napisał/a:
A tak przy okazji, świetnie ryby biorą na Warcie.

Tak, a gdzie łowisz?;>[/quote]
No wszędzie. Łowiłem w okolicach Krzeczowa i Konopnicy.
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-17, 10:33   

Mam niższe ceny niż inni tego samego produktu :
1. Biorę wszystko z pierwszej ręki.
2. Dobrze dogaduję się z nimi co pozytywnie wpływa na negocjację.
3. Posiadam własny lokal.
4. Mam dość sporawy lokal gdzie mogę więcej towaru zaprezentować.
5. Mam tez niższe koszty prowadzenia biznesu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
koprofag
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-17, 11:11   

wieluniak20 napisał/a:
Mam niższe ceny niż inni tego samego produktu :
1. Biorę wszystko z pierwszej ręki.
2. Dobrze dogaduję się z nimi co pozytywnie wpływa na negocjację.
3. Posiadam własny lokal.
4. Mam dość sporawy lokal gdzie mogę więcej towaru zaprezentować.
5. Mam tez niższe koszty prowadzenia biznesu.

Ale po co się w ogóle tłumaczysz? Jedni sprzedają wyborowa, a inni łiski.
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-17, 11:19   

to nie tłumaczenie. Tylko co lepsze wyborowa czy łyski :)
Ale jeśli ktoś zachwala jakiś sklep to niech powie co kupuje tam i za ile.

[ Dodano: 2010-04-17, 13:12 ]
Zapraszamy do szerokiej współpracy Koła wędkarskie jak również Urzędy Gmin organizujące wszelkie zawody wędkarskie z nagrodami dla najlepszych juniorów jak i Seniorów . Więcej informacji można dowiedzieć się pod nr Gadu-Gadu : 9893684.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-17, 13:13   

wieluniak20 napisał/a:
[ Dodano: 2010-04-17, 13:12 ]
Zapraszamy do szerokiej współpracy Koła wędkarskie jak również Urzędy Gmin organizujące wszelkie zawody wędkarskie z nagrodami dla najlepszych juniorów jak i Seniorów . Więcej informacji można dowiedzieć się pod nr Gadu-Gadu : 9893684.

Co roku są zawody z okazji Dnia Dziecka na Dołku szkół podstawowych i gimnazjalnych, chyba to ogranizuje Wieluń-Miasto. Mógłbyś zagadać do tego koła czy coś bo już będe na tych zawodach 4-ty raz i nie chce dostać kolejnej (3-ciej) skrzynki narzędziowej. Pamiętam, że jak byłem tam 1-wszy raz (3 lata temu) to nagrody były typowo wędkarskie tj. np.baty, a w ostatnich 2 talach, w których zajmowałem czołowe miejsca to nagrodami są skrzynki i jakieś zabawki...(piłki, rakiety do ping-ponga). Z tego co wiem to sponsorem jest firma Patrol albo jakas hurtownia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-19, 07:32   

do wygrania na wędkarskich zawodach raczej powinien być sprzęt wędkarski
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW