R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Szokująca homilia w Katedrze Przemyskiej
Autor Wiadomość
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-15, 20:10   

wieluniak20 napisał/a:
Wiem, poniosło mnie zbytnio.
9'39 i dalej
"To się mogło zdarzyć w środę, zdarzyło się wczoraj.

chodziło mi właśnie o to zdanie. Jak dla mnie i wielu innych takie zdanie mogło świadczyć o tym iż osoba mówiąca ta homilię chciała życzyć potajemnie śmierci innych osób.

Ja w ten sposób odebrałem te właśnie jego słowa.


:)

1. Mamy wolność słowa.

2. W Kościele przeważają ludzie nielubiący PO nad anty sympatykami PiS więc mnie ta wypowiedź nie zdziwiła. ;)

3. Ale życzenie komuś śmierci przez takie aluzje(nawet przeciwnikom politycznym jest żałosne, bo zwierzchnicy kościoła powinni być autorytetem a nie schodzić na poziom dyskusji znany "przy budce z piwem")

4. Osobiście nie lubiłem Kaczyńskiego bo to był dla mnie psuedo-patriota bazujący na emocjach i prostych gestach, które działają głównie na starszych ludzi.

To samo robią jego ludzie - pozują na patriotów, wielkich obrońców interesu narodu Polskiego a "efekty" za ich rządów podobne do kosmopolitycznego PO czy SLD.

5. Jemu się tak należy pochówek na Wawelu jak Piłsudskiemu, ale to już sprawa Kościoła.

6. Nasz ex-prezydent sprzedał Polskę podpisując Traktat Lizboński i udaje patriotów, konserwatystów z całą jego śmieszną partią.

Konserwatyści to są w w dużej mierze w UPR, trochę w PO(np. Gowin) i w Prawicy RP.

Żaden z PiSowców nie napisał artykułu na stronie konserwatyzm.pl, a to że ktoś chodzi do kościoła jeszcze o niczym nie świadczy.

Jak odblokują dział Polityka to mógłbym podać z 20 przykładów dlaczego PiS nie jest partią prawicową i nie ma nic wspólnego z konserwatyzmem oraz patriotyzmem(prawdziwym a nie udawanym).

Koniec OT. :)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-04-15, 20:32   

Cytat:
"To się mogło zdarzyć w środę, zdarzyło się wczoraj..."

Przy odrobinie dobrej woli, można odczytać te słowa jako ... swoistą przestrogę przed czymś, co może stać się wtedy, gdy się tego najmniej spodziewamy.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-23, 22:29   

Zygmunt Stary napisał/a:
wieluniak20:

Niestety to typowa psychomanipulacja. Tak właśnie GW tresuje swoich czytelników!
PS
Wiem, ze to tym razem nie GW, ale metoda dokładnie taka sama...


Dokładnie! Proponuję stworzyć klarowny podział, abyśmy już nie mieli żadnych wątpliwości. Moja propozycja:

a)gazety kłamliwe i dokonujące psychomanipulacji: "Gazeta Wyborcza", "Polityka", "Dziennik Gazeta Prawna", "Newsweek", "Przegląd", "Tygodnik Powszechny", "Angora", "NIE".

b)gazety piszące prawdę i niedokonujące manipulacji: "Rzeczpospolita", "Gość Niedzielny", "Gazeta Polska", "Nasz Dziennik", "Najwyższy Czas!".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-23, 22:41   

Wszyscy manipulują bo nie ma czegoś takiego jak obiektywne informacje, a tym bardziej obiektywne media. Jedyne komunikaty które spełniają warunek obiektywizmu to suche dane np. „spotkanie odbyło się dnia 28 listopada” lub dokładne przytoczenie czyjś słów. Nawet próba nakreślenia sytuacji jest już obarczona sądami dziennikarza, przejawiająca się choćby w tym, jakich słów dobiera, jak je ze sobą zestawia, czy też w jakiej kolejności prezentuje fakty.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW