R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Sprowadzenie wędki
Autor Wiadomość
Wiglus 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 147
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-12, 19:55   Sprowadzenie wędki

Znowu w imieniu kolegi (nie mogę go namówić na zarejestrowanie - takie zboczenie zawodowe).
Kto (z handlarz sprzętem wedk. na forum) , za ile i w jakim czasie jest w stanie sprowadzić wędkę:

Konger1
Od biedy:
Konger2
Sprawa pilna.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-07-12, 22:46   

Jest taki dział kupię /sprzedam tam szukaj lub złóż ofertę. Handlarze są na bazarze a nie na forum(sorki jeden jest) . A kolegę wyślij do sklepu wędkarskiego tam otrzyma pełne informacje. Tylko pamiętaj do SKLEPU WĘDKARSKIEGO nie gdzie indziej. :D :D :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-07-12, 23:32   

yabos to nie ja się czepiam wieluniaka ( postaraj się i prześledź tematy) tylko on się wpieprza we wszystko co możliwe. Jutro zakładam temat o kosmitach i pierwszy post wiesz kogo będzie ? Zgadnij ? :D Za wszelką cenę chce brylować . Jest jak wrzód na d***e. A tak prawdę mówiąc jemu to nie przeszkadza co o nim mówisz. Ważne żeby o nim mówić. Jest jak DODA.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wiglus 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 147
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-12, 23:40   

JAREK.M napisał/a:
Jest taki dział kupię /sprzedam tam szukaj lub złóż ofertę. Handlarze są na bazarze a nie na forum(sorki jeden jest) . A kolegę wyślij do sklepu wędkarskiego tam otrzyma pełne informacje. Tylko pamiętaj do SKLEPU WĘDKARSKIEGO nie gdzie indziej. :D :D :D


Pisze szukający tej wędki
Zabawne... handlarzu. Rozumiem, że zajmujesz się rozdawnictwem.
Jakiś ćwiekowaty ten "rynek wędkarski" w Wieluniu. Jeden nic nie wie, a drugi niby wie, ale jakoś sprzedawać nie potrafi.
Poza tym, skoro handlarze są na bazarach i wg ciebie jeden na forum (rozumiem, że masz na myśli wieluniaka20) to co robi twoja propozycja złożona poprzez PM? Czyżbyś był tym drugim (nienumerowanym) na forum?

A gdzie tu te sklepy? Znalazłem 2. Jeden koło sądu i tam nie było, drugi niedaleko stacji Statoil (w stronę Wrocławia w na podwórku) i jeszcze nie pytałem, ale chyba mieć nie będą, bo tam to prawie nic nie ma i nic nie widać. Są jeszcze jakieś?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-07-12, 23:45   

Yabos zerknij z łaski swojej do tematu odległościówka,feeder..... a potem jeszcze raz wygłoś swoją opinię na temat czepiania się wieluniaka. A sprzedażą zajmuje się sprzedawca.

[ Dodano: 2010-07-13, 01:12 ]
Wiglus żeby w"Azylu" coś zobaczyć musisz mieć latarkę albo zapytać bo inaczej nie da rady.
To że nie widać nie znaczy że tego nie ma. Tak jak z promieniowaniem radioaktywnym. Wpadnij chociaż po to aby opowiedzieć mi o innych rynkach wędkarskich. :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-13, 07:47   Re: Sprowadzenie wędki

Wiglus napisał/a:
Znowu w imieniu kolegi (nie mogę go namówić na zarejestrowanie - takie zboczenie zawodowe).
Kto (z handlarz sprzętem wedk. na forum) , za ile i w jakim czasie jest w stanie sprowadzić wędkę:

Konger1
Od biedy:
Konger2
Sprawa pilna.


Kongera w Markecie sprzedają (przynajmniej tam były na początku roku).

Ew. możesz z innej firmy coś fajnego wybrać, zależy ile $ wydać na taką wędkę i na kiedy potrzeba.

W markecie widziałem XT-PRO z JAXON-a od chyba 300zł.
ODP. na swoje pytanie dostałeś na PW :)

TUTAJ masz link z allegro :
http://allegro.pl/listing...0&change_view=1

POZDRAWIAM
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
SysiO 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 31
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 139
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-13, 22:23   

Wiglus napisał/a:
A gdzie tu te sklepy? Znalazłem 2. Jeden koło sądu i tam nie było, drugi niedaleko stacji Statoil (w stronę Wrocławia w na podwórku) i jeszcze nie pytałem, ale chyba mieć nie będą, bo tam to prawie nic nie ma i nic nie widać. Są jeszcze jakieś?


Pardą ale czy pytałeś w tych sklepach czy czasem oni nie mogli by dla Ciebie sprowadzić tej wędki ? Ja się zapytam znajomego w razie czego dam znać :)
_________________
Nieustanna walka i dążenie po swoje
Wyznaczone cele przepędzają paranoje. Twardo tu stoję bo pewien jestem swego. Z podniesioną gardą nikt mi nie odbierze tego. Co nauczyło życie tysiącem dni. Nie raz konkretnie pozmazywały ślady krwi wiesz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW