R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Odległościówka ? Feeder ? Spinning ?
Autor Wiadomość
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-07-13, 20:42   

A teraz o zębaczach proszę :grin: :grin: :grin:

[ Dodano: 2010-07-13, 21:43 ]
HeaVen nie śpij tylko pisz !!! :grin:

[ Dodano: 2010-07-14, 11:12 ]
Kolego wędkarzu zapisz się na ZAWODY :grin: Zapisy w dziale "HUMOR". ZAPRASZAMY :D :D :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-14, 13:01   

JAREK.M napisał/a:
[ Dodano: 2010-07-13, 21:43 ]
HeaVen nie śpij tylko pisz !!! :grin:

Spokojnie, nie siedzę 24h na forum ;]
JAREK.M napisał/a:
[ Dodano: 2010-07-14, 11:12 ]
Kolego wędkarzu zapisz się na ZAWODY :grin: Zapisy w dziale "HUMOR". ZAPRASZAMY :D :D :D

Nie zdążyłem :(

No więc o zębaczach.
Z racji tego że nie jestem spinningistą, ale czasem lubie pomachać kijem, napisze to, co wiem ;)
No więc. Szczupły w upały żeruje w chłodniejszych wodach tj. środek zbiornika lub rzeki, jakieś miejsca gdzie jest ciągle cień. Przynęty? Jest ich w (słowo wymoderowano) i jeszcze więcej ;) Najlepiej iść do sklepu wędkarskiego (np. Azyl :D lub sklep wieluniaka20) i tam sprzedawca nam troszkę podpowie ;) Można też połapać żywczykiem ale nie będę się rozpisywał na temat różnych metod, bo są one bardzo dobrze opisane w necie, wystarczy wpisać w wyszukiwarce ;)
Kleń (nie jest on zębaczem, ale opisuję głównie połów na spin). Spotkamy go w nurcie rzeki lub przy krzakach. Najlepszą przynętą na letnie klonki jest tzw. "bromba" i rożnego rodzaju wobki kleniowe. W upalne dni pod wieczór można także porzucać na grunt, zakładając na haczyk czereśnię ;)
Okoń! Jeszcze swego czasu było ich od groma na Warcie ;) Na niego stosuję małe i średnie blaszki, rippery i różnego rodzaju gumy. Możemy je także połapać na małego żywca lub z gruntu na czerwonego robaczka ;) Okoń często występuje w zakolach na rzece, przy zawalonych drzewach itd.
Opisałem główne ryby, które można połowić na spin na Warcie. Z racji tej, że jestem dość młodym i niedoświadczonym wędkarzem, w tym opisie mogą być jakieś nieścisłości :D
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-14, 13:32   Re: Odległościówka ? Feeder ? Spinning ?

JAREK.M napisał/a:
Bo jeśli już jedziemy nad wodę , to miło by było coś złapać ( i wypuścić ) trochę adrenalinki wystarczy by poprawić sobie humor. :D

Tego to ja nigdy nie rozumiałem i chyba nie zrozumiem, zwłaszcza tego wypuszczania (bo jestem w stanie zrozumieć że ktoś łowi ryby żeby je zjeść). Jaka jest adrenalina przy męczeniu zwierząt?
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-07-14, 14:43   

No kill !!! Jedziesz na safari zabijasz słonia . :D SMACZNEGO głodny człowieku. A przygoda ? A zdjęcia ? a właśnie ADRENALINA. A uczucie satysfakcji że to właśnie Ty go nie zjadłeś tylko wypuściłeś by żył dalej ? :grin: TO SIĘ BRACIE LICZY. I WSZYSCY SĄ SZCZĘŚLIWI. :grin: :grin: :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-07-14, 15:02   

yabos napisał/a:
Jaka jest adrenalina przy męczeniu zwierząt?

Może ja nie jestem z tej bajki :razz: ale tłumaczenie JAREK.M, jakoś do mnie nie przemawia;
JAREK.M napisał/a:
A przygoda ? A zdjęcia ? a właśnie ADRENALINA. A uczucie satysfakcji że to właśnie Ty go nie zjadłeś tylko wypuściłeś by żył dalej ? :grin: TO SIĘ BRACIE LICZY. I WSZYSCY SĄ SZCZĘŚLIWI. :grin: :grin: :grin:

No jeśli JAREK.M jest szczęśliwy, bo właśnie uszkodził biednej rybie mordkę, pyszczek (czy jak się na to mówi ;) ), i przeżył przygodę swego życia, gdy być może naraził stworzenie na śmierć głodową z tej racji :sad: No to faktycznie;
JAREK.M napisał/a:
I WSZYSCY SĄ SZCZĘŚLIWI. :grin: :grin: :grin:

:shock: :oops: :shock: :oops: :shock: :oops:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-07-14, 15:20   

Pytanie do Admina!!! Ile centów mogę dostać jak pojadę po gaciach tym dwóm cwaniakom. Bo szkoda żeby zawody tak szybko się skończyły :D :D :D Po za tym ich posty nie są związane z tematem, nie są wędkarzami i są tutaj tylko po to by prowokować. 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-14, 15:29   

Temat można wydzielić bo posty faktycznie nie na temat. I nie jestem tu żeby prowokować. Zadałem proste pytanie a skoro nie potrafisz na nie normalnie odpowiedzieć tylko chcesz mi jechać po gaciach (aż boje się pomyśleć co masz na myśli...) to świadczy tylko o Tobie.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-07-14, 15:48   

yabos napisał/a:
Temat można wydzielić bo posty faktycznie nie na temat. I nie jestem tu żeby prowokować. Zadałem proste pytanie a skoro nie potrafisz na nie normalnie odpowiedzieć tylko chcesz mi jechać po gaciach (aż boje się pomyśleć co masz na myśli...) to świadczy tylko o Tobie.

Zadałeś głupie pytanie. Czy o to samo zapytasz myśliwego ? Ja też nie rozumiem po co zabijać zwierzęta jak się nie jest głodnym. Dla sportu ? Po co uprawiać alpinistykę, łazić po grotach i uprawiać inne sporty extremalne . Jak się chce psa uderzyć to się kij zawsze znajdzie. I chociaż nie wiem jak jasno bym Ci tłumaczył zawsze będziesz miał jakieś ALE :D :D :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-14, 15:59   

yabos napisał/a:
Temat można wydzielić bo posty faktycznie nie na temat. I nie jestem tu żeby prowokować. Zadałem proste pytanie a skoro nie potrafisz na nie normalnie odpowiedzieć tylko chcesz mi jechać po gaciach (aż boje się pomyśleć co masz na myśli...) to świadczy tylko o Tobie.



Ja bym ci odpowiedział ale obiecałem że nie wtrącam się do tematów Pana JARKA M, chyba że chcesz odpowiedzi na PW to ci jej udzielę :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-14, 16:25   

JAREK.M napisał/a:

Zadałeś głupie pytanie. Czy o to samo zapytasz myśliwego ?

Tak. Z tym że myślistwo jest jeszcze gorsze. I niech nikt mi nie wmawia, że oni nie zabijają dla sportu tylko regulują populację. Polecam przeczytać:http://www.rp.pl/artykul/...a_miliony_.html
JAREK.M napisał/a:
Ja też nie rozumiem po co zabijać zwierzęta jak się nie jest głodnym. Dla sportu ?

Ale męczyć je dla sportu już można?
JAREK.M napisał/a:
Po co uprawiać alpinistykę, łazić po grotach i uprawiać inne sporty extremalne . Jak się chce psa uderzyć to się kij zawsze znajdzie. I chociaż nie wiem jak jasno bym Ci tłumaczył zawsze będziesz miał jakieś ALE :D :D :D

Porównujesz sporty ekstremalne w których cierpi co najwyżej osoba je uprawiająca do takich "sportów" w których cierpią zwierzęta? Serio? Pytam bo wierzyć mi się nie chce że ktoś może coś takiego napisać, mam nadzieję że to po prostu nieszczęśliwy zbiór literówek.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-07-14, 16:35   

Yabos kurtka na wacie wpadnij do mnie do Azylu to pogadamy. Inaczej odbieramy słowo pisane od mówionego . Mnie już męczy pisemne tłumaczenie każdemu z osobna "co kurna autor miał na myśli" :D :D :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-14, 16:40   

Od tego momentu kasujemy każdy post i fragment postu nie związany z tematem.

Info dla modów - nie ma konieczności wklejania usuniętych tekstów z tego wątku do Area51.

Administrator
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-07-15, 23:50   

HeaVen spocząłeś na laurach :roll: Przekazałem Ci poważny temat a Ty znowu śpisz. Na jutro naszykuj coś o spławiczku. Tylko o delikatnym zestawie . Pamiętaj jest gorąco,rybka słabo żeruje a jeśli już to brania są bardzo delikatne. :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW