R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jacy jesteśmy malutcy
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-10, 17:39   Jacy jesteśmy malutcy

Chciałem Was zapytać, chociaż wiem że będzie ciężko - na temat waszych słabości, kompleksów, w jaki sposób się dowartościowujecie. Każdy się dowartościowuje, tylko żaden facet się do tego nie przyzna. Zatem chciałbym się dowiedzieć: jacy chcielibyście być, czego Wam brakuje, co widzicie u innych, co Wam imponuje?

Od siebie może zacznę: kiedyś przeszkadzał mi mój wzrost, często mi dokuczano w tym temacie, na szczęście z tego kompleksu wyrosłem (nie w dosłownym tego słowa znaczeniu :DDDD ), nie powiem - czasem ale bardzo rzadko mi to dokucza, lecz nie przywiązuję do tego takiej wagi jak kiedyś. Czasem denerwuje mnie moja bezpośredniość, chociaż wiem że wolałbym jakby wszyscy tacy byli wobec mnie. A przez to niestety czasem płoszy się zwierzynę :)

No to czekam na Wasze przemyślenia i wypowiedzi.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2007-02-10, 18:01   

Nie lubię masowych zabaw - a co z tym idzie do tańca nie proszę nigdy, niezależnie od okazji (i ilości %) ;)

Nad tym ubolewam, ale jakoś idzie z tym żyć :)
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-02-10, 19:23   

Trochę tak jak do biuletynu matrymonialnego ;) , ale niech tam napiszę i ja kilka słów na swój temat.

Moją słabością na dzisiaj, jest fakt nieznajomości podstawowych języków obcych (angielski, niemiecki), kiedyś niestety mniej przywiązywano wagę do tego typu rzeczy. A dzisiaj są tego efekty, czuję się takim „inwalidą językowym”.

Z kompleksów już na szczęście wyrosłem, jeśli mógłbym się dzisiaj czegoś wstydzić, to ( ale tylko troszeczkę ) własnej zbyt dużej tuszy :oops: . Z resztą cały czas z tym walczę, raz z większym, raz z mniejszym skutkiem, ale walczę. ;)

Sprawa dowartościowywania się, bo ja wiem, jest coś takiego :?:
Jeśli my, faceci moglibyśmy się dowartościować np. zmianą auta, to załóżmy że ja tak właśnie czynię, w sumie 5 wóz w przeciągu 13 lat ( i wcale się tu nie chwalę :P ;) )

Co mi imponuje, na pewno ludzie, którzy dbają i umieją walczyć o niezatracenie człowieczeństwa. W dzisiejszych czasach nasz gatunek potrafi się niestety posunąć o szczebel niżej dla kilku „srebrników” :?

I w sumie to chyba tyle, szkoda że dział przeznaczony tylko dla panów i żadna z pań nie doceni tych wyznań :D :D :D .
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
DOMINATOR 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 262
Skąd: WWW
Wysłany: 2007-02-23, 09:29   

Ferbik napisał/a:
w jaki sposób się dowartościowujecie.

Ferbiku wystarczy pojechać do Protectora do Białej żeby się dowartościować !!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-02-23, 15:28   

Panowie administratorzy, nie wydaje Wam się że mamy trochę przestraszone, męskie towarzystwo ;) :D :P

Ferbik konkretnie podsunął temat, myślę że jego treść jest na tyle jasna i zrozumiała i nie powinna stanowić problemu ;) . A tu kicha, panowie co jest, czyżby jakieś hamulce. :lol:

Prawdziwą dojrzałość życiową widać w tym że potrafimy mówić o sobie :wink: , a nie tylko słuchać czy czytać o innych. :P
Miałeś rację Ferbik, to jest trudne odpowiedzieć na cztery zagadnienia (nawet w formie trochę żartobliwej).
Panowie co tam w spodenkach, kauczukowe piłeczki :?: :twisted:

PS. Ale się naraziłem, o rany :!: :!: :!:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sauce 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 297
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-30, 20:41   

Uważam że jestem za niski to raz a dwa to nie lubie też takich zabaw gdzie jest dużo ludzi. Ogólnie jestem samotnik bardziej..
_________________
miłego dnia Mrówek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-31, 20:15   

sauce, a ile masz wzrostu? Ja mam 175 i też mi jakoś kiepsko z tym, wolałbym mieć te 5cm więcej.
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
damianos1235 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Wiek: 31
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 842
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-08-01, 14:50   

Spooky napisał/a:
Ja mam 175 i też mi jakoś kiepsko z tym, wolałbym mieć te 5cm więcej
zacznij grać w siatę może to coś da :P
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-08-04, 17:49   

Kiedyś uważałem że jestem chudy. Poszedłem na siłownie i zamiast 70kg ważę 80kg ale to jeszcze za mało... Do 90 dobiję i będzie w porządku.

Kobiety? Kiedyś nie umiałem tańczyć, nauczyła mnie podstaw moja była dziewczyna :D
Teraz mi obecna panna mówi że b. dobrze tańczę, ale trudno porównywać taniec na dyskotece do konkursów tańca towarzyskiego.

Kiedyś omijałem imprezy i dyskoteki. Teraz na dyskotece zakłady robię z kolegami, z którą dziewczyną zatańczę(ewentualnie jako skrzydłowy - kolega ma cel upatrzony a moim zadaniem jest zajęcie się 2gą koleżanką, żeby nie przeszdadzała) albo do której przysiądę się do stolika.(chodzi tutaj o pewność siebie, miłe spędzenie czasu a nie o jakieś przechwałki między kolegami czy też stanie z piwem w ręku i podpieranie ścian jak co niektórzy) ;)

[ Dodano: 2010-08-04, 20:19 ]
Jak się chce to się zrobi... ;)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW