R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2011-04-10, 12:39
RANKING GMIN Powiatu Wieluńskiego - kadencja 2006-2010

Który z wymienionych samorządów w latach 2006-2010 najlepiej radził sobie finansowo i jednocześnie najwięcej inwestował? Przedstawiciele którego samorządu wypełniali swoje obowiązki najwłaściwiej?
Gmina Biała
10%
 10%  [ 2 ]
Gmina Czarnożyły
10%
 10%  [ 2 ]
Gmina Konopnica
0%
 0%  [ 0 ]
Gmina Mokrsko
15%
 15%  [ 3 ]
Gmina Osjaków
20%
 20%  [ 4 ]
Gmina Ostrówek
10%
 10%  [ 2 ]
Gmina Pątnów
5%
 5%  [ 1 ]
Gmina Skomlin
5%
 5%  [ 1 ]
Gmina Wieluń
15%
 15%  [ 3 ]
Gmina Wierzchlas
10%
 10%  [ 2 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2010-11-16, 20:25   RANKING GMIN Powiatu Wieluńskiego - kadencja 2006-2010

Wybierzmy NAJLEPSZY samorząd gminny Powiatu Wieluńskiego mijającej kadencji. Który z wymienionych samorządów, w latach 2006-2010 najlepiej radził sobie finansowo i jednocześnie najwięcej inwestował? Przedstawiciele których samorządów wypełniali swoje obowiązki najwłaściwiej? Dlaczego?

wielunski.jpg
Plik ściągnięto 121 raz(y) 30,75 KB

_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-16, 20:37   

Znowu dobijać będziemy Pana Majchra na podium "niepozyskiwania środków i nierobienia niczego"

;)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2010-11-16, 20:45   

Nie wiem czy zauważyłeś, ale ta ankieta ma służyć czemu innemu :wink: Ha myślę, że Wieluń wygra! Forum przed wyborami przesiąkło Majcherystami.
_________________

Ostatnio zmieniony przez hiszpan 2010-11-16, 20:48, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-16, 20:47   

Ale przy okazji się dowiemy kto był najgorszy ;)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ignacy 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 52
Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 50
Skąd: Ruda
Wysłany: 2010-11-16, 21:55   

Chyba bardziej wiarygodny ranking prezentuje Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego - Teraz Polska. To jest Ranking Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego, w którym to rankingu Gmina Wieluń zajęła 20 miejsce na 2.479. Zresztą sami zobaczcie.

http://www.um.wielun.pl/

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2010-11-16, 22:19   

Robert szkoda, że tego sukcesu nie mogliście w swoje propagandowe g...o (czyt. gazetkę przedwyborczą) wkleić wcześniej. W sumie nic straconego, macie jeszcze 4 dni :D Myślę, że zdołalibyście jeszcze z budżetu Gminy wysupłać kilka tysięcy na podobną akcję? Dobilibyście tym wszystkich. Ooo mam już nawet hasło: "Gmina Wieluń na 1 miejscu w Rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego miast liczących 25-26 tyś. mieszkańców!" Jak poprosicie, to ja Wam zawsze coś równie absurdalnego mogę uroić!
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ignacy 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 52
Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 50
Skąd: Ruda
Wysłany: 2010-11-16, 22:40   

hiszpan napisał/a:
Robert
Hmmm nawet na drugie imię tak nie mam, ani nikogo w rodzinie. Zresztą ty chyba co drugą osobę co coś innego co ty napisze podejrzewasz że to Robert, Mieczysław, Janusz, Sławomir :0 Ale nie martw się po 21 Ci przejdzie. Oj chyba Cię ta kampania boli może zgłoś się do lekarza. Myślę, że ktoś zapewne Ci pomoże.

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-17, 00:50   

hiszpan, cały problem w tym, że ja np nie za bardzo wiem o tym co się dzieje w innych gminach. Nie wiem kto i ile inwestuje. Jedyne co słyszałem to spore problemy gminy Pątnów a i to znam głównie z prasy. O sytuacji w innych gminach nic mi nie wiadomo. I podejrzewam że podobna jest wiedza większości forumowiczów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2010-11-17, 06:43   

Każdy powinien mieć swoje zdanie na ten temat. Jeden lepsze, drugi gorsze. Trzeci będzie podążał za głosem intuicji, jak ja :) Jeśli ktoś może uzasadnić swój wybór, bardzo proszę to robić. Może kogoś zdołacie przekonać do swoich racji i wybierze właśnie "tą" gminę.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-11-17, 13:37   

red napisał/a:
hiszpan, cały problem w tym, że ja np nie za bardzo wiem o tym co się dzieje w innych gminach.

I to jest całe sedno sprawy, dlatego niestety mój głos nie będzie tutaj odhaczony.
hiszpan napisał/a:
Każdy powinien mieć swoje zdanie na ten temat. Jeden lepsze, drugi gorsze. Trzeci będzie podążał za głosem intuicji, jak ja :)

Czyli intuicyjnie no i na siłę, chcesz udowodnić obecnemu burmistrzowi Wielunia, że się nie nadaje na to stanowisko. No cóż, pewnie nie Ty pierwszy i nie ostatni, który nic nie wie, ale ... "dopieprzy" dla zasady :shock:

A tak ogólnie, to cały ten okres przedwyborczy, uaktywnił w Tobie jakiś bardzo wulgarny i nawet odrobinę chamski język.
hiszpan napisał/a:
Ha myślę, że Wieluń wygra! Forum przed wyborami przesiąkło Majcherystami.

A przy użyciu przez Ciebie takiego stwierdzenia;
hiszpan napisał/a:
"20 LAT MINĘŁO" = "MEIN KAMPF" by Mieczysław Majcher

powiem szczerze, aż się dziwię, że sprawa rozmyła się po kościach. Bo ktoś mógł Ci nieźle za to koło "pióra" zrobić.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wielunianka1992 
Ma stragan na targu



Pomogła: 5 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2009
Posty: 571
Piwa: 7/13
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-11-17, 14:02   

Patrząc też na pozyskiwanie funduszy unijnych to przoduje gmina Wierzchlas.
Cytat:
Gmina Wierzchlas wśród najlepszych w Polsce

W prestiżowym rankingu dziennika „Rzeczpospolita" Gmina Wierzchlas znalazła się na dziewiętnastym miejscu w kraju wśród gmin wiejskich najefektywniej pozyskujących fundusze unijne.

Na koniec 2009 roku na jednego mieszkańca Gminy przypadło 2289 zł. środków pozyskanych z Unii Europejskiej.

Ranking sporządziła niezależna kapituła złożona z przedstawicieli środowisk naukowych, ekonomistów, samorządowców, oraz dziennikarzy zajmujących się tematyką ekonomiczną.

Należy zaznaczyć, że w porównaniu z poprzednim rankingiem nasza Gmina awansowała o 21 pozycji.

Miejmy nadzieję, że starania władz Gminy o pozyskanie kolejnych funduszy zakończą się sukcesem i odczują to wszyscy mieszkańcy Gminy Wierzchlas.



Arkadiusz Patyk


źródło
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2010-11-17, 14:56   

miko 005, pozwól płynąć wodzie, której nie pijesz :wink: Ta ankieta nie miała służyć dyskredytowaniu Majchera, w jakimkolwiek stopniu, wręcz odwrotnie! Chciałem pokazać, że mimo wszystko, Wieluń będzie na pierwszym miejscu. Piszesz wulgarny i chamski język.. A od kiedy słowo Majcheryzm jest wulgarne? Chyba tylko w Twoim mniemaniu.

miko 005 napisał/a:
hiszpan napisał/a:
"20 LAT MINĘŁO" = "MEIN KAMPF" by Mieczysław Majcher

powiem szczerze, aż się dziwię, że sprawa rozmyła się po kościach. Bo ktoś mógł Ci nieźle za to koło "pióra" zrobić.


"Sprawa" :) "Po kościach" :grin: "Zrobić koło pióra" :D Ale kto miko 005? Kto? Kto może mi zabronić mieć własne zdanie? Nie ta epoka kolego.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2010-11-17, 23:24   

Gmina Mokrsko wydała specjalny folder "Jak rozwinęła się Gmina Mokrsko w latach 2007-2010 " Jest w nim podana informacja "ogólna wartość inwestycji 16 mln 171 tys zł" Jest opisane 17 dosyć ciekawych projektów. Głosuje właśnie na tą gminę
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daughter 
Ma stragan na targu



Pomogła: 12 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 699
Piwa: 16/34
Skąd: Osjaków/Wydrzyn
Wysłany: 2010-11-17, 23:37   

Kto nie wie jak zagłosować ?
Zapraszam do Osjakowa....będzie znał odpowiedź :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
maniekl 
Przyjeżdża na zakupy
Dopiero zaczynam



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 467
Skąd: Osjaków|KD
  Wysłany: 2010-11-17, 23:42   

daughter napisał/a:
Kto nie wie jak zagłosować ?
Zapraszam do Osjakowa....będzie znał odpowiedź :D
dobrze gadasz :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW