R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Współpraca z Firmą Harmonny Word Club
Autor Wiadomość
alik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-28, 10:18   

:grin: zastanowie się i zyczę powodzenia
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-28, 19:16   

Poczytałem sobie troszke na tej waszej stronce i mogę pokazać jeden "malutki" haczyk...
Cytat:
W jaki sposób możesz odebrać wynagrodzenie, prowizje?



Prowadzisz działalność gospodarczą?
Na podstawie otrzymanego miesięcznego Wypisu dystrybutora i podanej kwoty wystawiasz fakturę. Wynagrodzenie otrzymujesz na podane konto bankowe.



Jesteś płatnikiem VAT ?
Wystawiasz fakture, podwyższasz o wartośc VAT. Wynagrodzenie otrzymujesz na podane konto bankowe.



Nie prowadzisz działalności gospodarczej?

Kupon rabatowy.
Otrzymujesz wraz z miesięcznym Wypisem Dystrybutora. Zawiera zniżkę na zakup towaru. Zniżka obejmuje równowartość max 50% ceny towaru.
Przykład: Otrzymujesz Kupon rabatowy na kwote 110 Zł. Twoje zamówienie powinno być na kwotę min 220 Zł, wtedy za towar płacisz tylko 110 Zł. Realizacja Kuponu rabatowego jest jednorazowa. Realizacja poprzez zakup w DC, PD, COD.

Uwaga!
Polskie prawo nie pozwala by na towary sprzedawane w cenie promocyjnej ( obniżonej ), stosować następną zniżkę ceny. Dlatego nie jest możliwa realizacja Kuponu rabatowego na towary promocyjne oraz do wyczerpania zapasów. Kupon rabatowy realizować należy w ramach zakupu na produkty nie objete promocją.


Czyli jak nie prowadzisz działalności gospodarczej to za wynagrodzenie będziesz miał super hiper wypasiony bon rabatowy na nasze produkty ale tylko te nie objęte promocją ... DZIĘKUJĘ postoję.

Dalej:
Cytat:
Na czym polega sprzedaż bezpośrednia?

Na początku nowy dystrybutor przechodzi cykl bezpłatnych szkoleń, a później sam decyduje o czasie swojej pracy, a co za tym idzie, o swoich zarobkach. Sukces i wysokość zarobków są właściwie nieograniczone i zależą od inwestycji i zaangażowania danej osoby.. Liczy się efekt a nie godziny pracy.

Zajęcia prowadzone są przez specjalistów praktyków w (MLM) z osiągnięciami w tym systemie sprzedaży.


NIEOGRANICZONE zarobki, ZAJĘCIA prowadzone przez specjalistów itd... to jest właśnie PRANIE MÓZGÓW...
 
   
alik
[Usunięty]

  Wysłany: 2006-02-28, 20:18   od[powiedź

Nie rozumiesz, że jeśli uzyskasz bon towarowy zniżkowy to kupujesz towar po niższej cenie , a możesz go sprzedać po cenie katalogowej i na tym zarobić? Nie mając działalności kupujesz towar za niższą cenę przecież to jest warte zachodu. Nie obejmuje to promocji bio jak sam czytałeś polskie prawo zabrania stosowania dwóch zniżek jednocześnie. czy to źle, że chcemy być zgodni z polskim prawem? lepiej bybyło gdybyśmy oszukiwali?

Dalej dlaczego szkolenia uważasz za pranie mózgu? czy to źle, że chcemy podzielić się swoją wiedzą na temat zarabiania pieniędzy? A zarobki mogą być naprawde duże bo jak sam czytałeś można też zarobić na otwarciu punktu / hurtowni / dystryubutorskiego sprzedającego produkty dla klientów i dystrybutorów.

Widzę, że chyba nigdy nie spotkałeś człowieka, który wazbogacił się w ten sposób i dlatego nie wierzysz, że ten biznes może się udać.
Jak w każdej pracy jedni przychodzą zostają i osiągają sukces wytężoną pracą inni popróbowali i odeszli nie osiągając nic. Ale w każdą pracę trzeba włożyć trochę serca aby osiągnąć sukces, odrazu Krakowa nie zbudowano i my też nigdzie nie piszemy, że wzbogacisz się w ciągu miesiąca. Twój zarobek zalezy wyłącznie od nakładu twojej pracy.
Poczytaj trochę książek o marketingu , a może zrozumiesz o co w tym chodzi np. "Biedny bogaty ojciec"
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-01, 01:47   Re: od[powiedź

alik napisał/a:
Nie rozumiesz, że jeśli uzyskasz bon towarowy zniżkowy to kupujesz towar po niższej cenie , a możesz go sprzedać po cenie katalogowej i na tym zarobić?

Nie gadaj głupot... jeżeli coś zarabiam to chcę widzieć pieniądze a nie towar który mi sie sprzeda albo i nie.

alik napisał/a:
Dalej dlaczego szkolenia uważasz za pranie mózgu? czy to źle, że chcemy podzielić się swoją wiedzą na temat zarabiania pieniędzy?

Szkolenia uważam za pranie mózgu ponieważ byłem kiedyś na takim... Tam nie mówią jak zarabiać pieniądze ale jak ONI zarabiają. Podają przykłady jak to np. pan John Brown zarobił miliony dolarów sprzedając ICH towary.

alik napisał/a:
A zarobki mogą być naprawde duże bo jak sam czytałeś można też zarobić na otwarciu punktu / hurtowni / dystryubutorskiego sprzedającego produkty dla klientów i dystrybutorów.

Jak ktoś będzie chciał załozyć hurtownie to po cholerę mu taka współpraca... Dalej będzie musiał naciągać ludzi na zakupienie towarów WASZEJ firmy.

alik napisał/a:
Widzę, że chyba nigdy nie spotkałeś człowieka, który wazbogacił się w ten sposób i dlatego nie wierzysz, że ten biznes może się udać.

Właśnie o tym pisałem wcześniej... Widocznie byłaś na szkoleniu i pokazali ci pana Johna Browna...

alik napisał/a:
Jak w każdej pracy jedni przychodzą zostają i osiągają sukces wytężoną pracą inni popróbowali i odeszli nie osiągając nic. Ale w każdą pracę trzeba włożyć trochę serca aby osiągnąć sukces, odrazu Krakowa nie zbudowano i my też nigdzie nie piszemy, że wzbogacisz się w ciągu miesiąca. Twój zarobek zalezy wyłącznie od nakładu twojej pracy.

Czyli w głównej mierze od tego ilu znajdziesz frajerów którzy dadzą się naciągnąć na niebotyczne zarobki i obietnice bez pokrycia.

alik napisał/a:
Poczytaj trochę książek o marketingu , a może zrozumiesz o co w tym chodzi np. "Biedny bogaty ojciec"

Wiesz we Wrocławiu jak szukałem pracy to właśnie natknąłem się na taką firmę.
Złożyłem podanie do firmy... oczywiście powiedziane było że nie jest to firma akwizycyjna (w ogłoszeniu). Poszedłem na spotkanie, dostałem pracę od ręki ale najpierw firma "zafundowała" mi szkolenie itd.
Na szkoleniu pani walnęła piękny wykład jakie to ważne są działania marketingowe i że ta firma zajmuje się właśnie "badaniem rynku na temat nowo wprowadzanych produktów".
No to całkiem fajna praca sobie pomyślałem... będę robił ankiety w jakimś sklepie itd.
Było nas trzy osoby idostaliśmy swoją "kierowniczkę" która miała nas zapoznać z pracą. Poszliśmy z nią do magazynu pobrać "materiały" (oczywiście zapakowane w kartonie zapieczętowanym żeby nie było widać co tam jest) i poszliśmy do jednego z biur. Nasza "kierowniczka" wyciągła z kartonu turystyczną "super latarkę" i zaczęła ją wciskać jakiejś kobiecinie za 15 PLN. Wszyscy troje się zmyliśmy... i to b. szybko żeby nas ochrona nie poturbowała.
Na tamtym szkoleniu pani też pokazywała swoich bogatych szefów.

Zadam tylko jedno pytanie. Jak idę się przyjmować do pracy to jest pierwsze pytanie jakie sobie zadaję.
Ile zarobię pracując w waszej firmie na miesiąc??? (tylko mi nie mów że to zależy ode mnie) KONKRETNIE.
 
   
alik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-01, 08:08   praca

No to zostałaś nabita w butlekę bomy naprawdę nie chodzimy po domach , mylisz naprawdę pojęcia i nie rozumiesz działania tego systemu.
My pracujemy jak AVON z katalogami !!!!!!!!!!!!! , a jakoś nie oskarżasz AVONU, że oszukują ludzii że nie można z tą firmą zarobić!!!!!!! ale widzę, że raz się zraziłaś i już nie dasz się przekonać. Przykro mi, że ktos was tak wykorzystał. Nasza praca to nie Akwizycja!!!!!!!!!!!!!! nikomu nie wciskamy towaru!!!!!!!!!!!!!! nie trzeba też nim handlować. Nie trzeba też budować sieci !!!!!!!!!!!!!! ale widzę, że ty tego nie rozumiesz. A pamiętsz jak ta firma się nazywała, która chciała z was zrobić akwizytorów? Wtedy ci powiem na jakich zasadach oni pracują.
Powtarzam my pracujemy z katalogami jak firmy AVON, ORIFLAME itp. nie chodzimy z towarem po domach. Nasi klienci to rodzina znajomi , a potem znajomi znajomych i krąg się zwiększa. Sami sobie jesteśmy szefami pracujemy kiedy chcemy . Reklamujemy swój towar opowiadjac o nim bezpośrednio klientowi , a nie przez telewizję ( reklamy telewizijne ) to też chyba nie zbrodnia.

Mam nadzieję, że kiedyś zmienisz swój stosunek do tej metody zarobku życzę ci powodzenia i znalezienia pracy o jakiej marzysz :570:
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-01, 12:01   

Dałaś ogłoszenie w dziale praca więc powtórzę to co interesuje każdego kto szuka pracy:
Ile zarobię pracując w waszej firmie na miesiąc??? (tylko mi nie mów że to zależy ode mnie) KONKRETNIE.

Z tego co napisałaś to była już taka jedna firma jak wasza... AMWAY.
 
   
alik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-01, 15:05   praca

AMWAY w dalszym ciągu istnieje !
Ja mogę powiedzieć tylko ze swojego doświadczenia ile zarabiam mam swoich włsanych klientów stałych i na nich zarabiam od 500 do 1000zł miesięcznie > Oczywiście na początku były to owiele mniejsze sumy ale wysiłek się opłacił.
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2006-03-01, 17:22   

Nie chce mi się czytać wyżej, ale czy to jakaś robota typu "mało robie dużo zarabiam" ?? :)
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-01, 17:52   

Mar-com przeczytaj bo powstał całkiem ciekawy temat...

MAR-COM napisał/a:
Nie chce mi się czytać wyżej, ale czy to jakaś robota typu "mało robie dużo zarabiam" ?? :)


DOOOOOKŁADNIE!!! :lol:
 
   
alik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-01, 20:05   współpraca

Nikogo nie zmuszam do czytania ani współpracy nie mam też zamiaru nikogo przekonywać. Bawcie się dobrze. :lol:

Żadna praca nie jest zła , a jeśli ktoś nie może wogóle długo znaleź pracy to myślę, że właśnie ta praca może być jego próbą sił.
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-07, 00:23   

alik napisał/a:
Ja mogę powiedzieć tylko ze swojego doświadczenia ile zarabiam mam swoich włsanych klientów stałych i na nich zarabiam od 500 do 1000zł miesięcznie


Czy ta kwota Ci wystarcza żeby wyżyc przez miesiąc???
Jak długo pracujesz w tej Firmie?
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
alik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-07, 07:45   odpowiedź

Ja dorabiam sobie w tej firmie, a mam jeszcze pracę stałą. Ale znam ludzi. którzy tylko pracują w takich firmach i sobie dobrze żyją , a zaczynali też od niczego. ja pracuje w tym od roku .
Mity o MLM
Wokół biznesów networkowych panują różne opinie. Niektóre prawdziwe inne mniej. Warto zauważyć, że wiele negatywnych opinii, mitów, czy po prostu: kłamstwa, panuje wśród osób, które nigdy nie zetknęły się praktycznie z networkiem. Spróbujmy wymienić kilka takich mitów:

Network Marketing to nielegalne piramidy.
Zarzut ten stosowany jest często przez ... konkurencję networkową, na zasadzie: nasz biznes jest ok, wasz biznes to nielegalna piramida finansowa. Zarzut ten jest również zgłaszany przez tzw. pożytecznych idiotów - czyli ludzi którzy, w tym przypadku, nigdy nie splamili się jakąkolwiek inwestycją, pracą w networku a wszystko wiedzą najlepiej.
Oczywiście nie jest prawdą, że zakazane jest organizowanie sieci w postaci piramidy.
Oto kilka typowych przykładów piramid organizowanych przez państwo (mam na myśli typowe państwo np. Polska):
Wojsko, policja
Jest niemożliwe, by wojsko mogło mieć inną organizację niż organizacja sieciowa, piramidalna. Zgadza się? Dowódca (np. generał) nie może kierować bezpośrednio rozkazu do szeregowca. Rozkaz kieruje do jednego z kilku swoich bezpośrednich podwładnych (np. pułkowników), ci zaś do swoich podwładnych itd
Agendy rządowe
Jest niemożliwe, by premier rządu wydawał bezpośrednio polecenia urzędnikom państwowych o najniższej randze (będących na dole piramidy państwowej). Zgadza się? Premier wydaje bezpośrednie polecenie swoim kilku, kilkunastu ministrom. Ci zaś przekazują to polecenie w głąb sieci rządowej.
Partie polityczne
Partie polityczne to typowy network. Z tym że jest to network bez produktu.
Wywiad państwowy
Wywiad państwowy jest zawsze zorganizowany w strukturze sieciowej. Wynika to z bezpieczeństwa oraz efektywności działania.
Państwowe fundusze emerytalne.
Płaska struktura organizacyjna nie jest piramidą. Piramidalny jest natomiast mechanizm finansowania emerytur - wypłaty pochodzą z wpłat innych członków, co jest oczywiście jak najbardziej naturalne (pomijając kwestię pieniędzy, które wpłacili obecni emeryci, wysokość składki, emerytury itp).
A czy Twoje przedsiębiorstwo, firma nie ma przypadkiem struktury sieciowej, piramidalnej? Jeśli jest to mała firma - to prawdopodobnie nie. Ale duże czy nawet średnie przedsiębiorstwo np. liczące ponad 50 osób MUSI mieć strukturę sieciową, piramidalną. Musi być jeden prezes. Prezes musi mieć paru zastępców (paru - nie kilkudziesięciu). Każdy z nich ma paru bezpośrednich podwładnych itd
Czy powyższe przykłady są nielegalne? Bo jeśli nie, to zauważ, że sieciowa struktura Network Marketingu niczym nie różniącą się od wyżej pokazanych, również nie może być (i nie jest) nielegalna.

Network Marketing wykorzystuje tych, którzy zapiszą się jako ostatni
Panuje taki pogląd: ci którzy zapiszą się jako pierwsi do networku zarabiają na tych, którzy zapiszą się poźniej. Ci drudzy zarabiają na następnych. I tak dojdziemy do sytuacji, że zapiszą się ostatni i już nie będą mogli na nikim zarabiać.
Ten pogląd, tak typowy dla osób, które nigdy się do żadnego networku nie zapisały, zawiera kilka błędów (zauważyłeś je?).
W networku nie zarabiamy na tym, że ktoś się zapisał. W networku zarabiamy na własnej pracy jaką włożyliśmy w budowę własnej sieci konsumentów, klientów, pośredników. Sieć bez pracy, bez własnej pracy sama się nie zbuduje. Inaczej uważasz?

Do networku zapisujemy się nie tylko dla zarobku. Zapisujemy się również po to, by mieć dostęp do wysokich jakościowo produktów (z reguły te w sklepach są znacznie gorszej jakości).
Do networku zapisujemy się również po to, by po prostu taniej kupować produkty networkowe (jak to możliwe?)
I na koniec obalimy mit ostatniego zapisu. Problem ostatniego zapisu pojawiłby się, gdyby spełnione były wszystkie poniższe warunki:
Do danego biznesu zapisałaby się cała populacja ludzkości (ok. 6 miliardów ludzi)
Przestałyby przychodzić na świat dzieci, nowe pokolenia.
Bez większego wysiłku umysłowego widać, że ten zarzut jest mitem (kłamstwem). Inaczej uważasz?

Network Marketing to biznes oparty na oszustwie
Niestety na oszustwie oparte są różne biznesy: i niektóre networkowe i niektóre oparte na pracy etatowej. Jednak to zależy nie tyle od biznesu, co od osób, które go organizują. Bez trudu można wskazać różne afery gospodarcze, które nie miały nic wspólnego z networkiem a właśnie z biznesem etatowym. Ale czy z tego wynika, że każdy biznes etatowy to oszustwo? Zadanie: zrób sobie krótkie zestawienie afer związanych z biznesami etatowymi oraz z biznesami networkowymi. Jakieś wnioski?

Network Marketing burzy relacje przyjacielskie, rodzinne
Trzeba wyraźnie sobie powiedzieć: żaden biznes nie niszczy więzi przyjacielskich, rodzinnych. Relacje przyjacielskie, rodzinne niszczy człowiek - nie biznes. Zwróć uwagę, że człowiek, który pracuje po 12 godzin na dobę, przebywa poza domem kilkanaście godzin dziennie, 7 dni w tygodniu dosyć solidnie burzy swoją rodzinę. I nie ma tu większego znaczenia czy pracuje w networku czy też swój pracoholizm uprawia w pracy etatowej. Pytanie: czy znasz ze swojego otoczenia ludzi, którzy nie mogą obejść się bez pracy (networkowej lub etatowej)? Czy znasz osoby, które nie potrafią wypoczywać? Czy te osoby pracują w networku czy w pracy etatowej?

Network Marketing to pranie mózgu
Zauważ, że pranie mózgu może wystąpić tak w biznesie networkowym jak i pracy etatowej. I nie tylko w biznesie. Pranie mózgu polegające na tym by wpoić delikwentowi do głowy, że MY (nasza firma, związek wyznaniowy, państwo, naród itp) jesteśmy najlepsi - możemy spotkać praktycznie wszędzie. Choć to co u nas nazwiemy budowaniem morale, właściwej postawy u konkurencji nazwiemy właśnie praniem mózgu. Dokładnie to widać u innych. A czy potrafisz to dostrzec u ... siebie?

Network Marketing to rodzaj sekty od której się nie uwolnisz
Nie znam biznesu networkowego, gdzie zapis byłby obowiązkowy, skąd nie można byłoby się wypisać. Zadanie: wypisz na kartce te networki, do których jest obowiązek zapisu bądź z których nie można się wypisać. Przeczytaj regulaminy tych biznesów i zaznacz punkt w regulaminie, który zabrania się wypisać.


Network Marketing to fanatyzm, zaślepienie
Fanatyzm, zaślepienie, uprzedzenia - to wartości które prowadzić mogą do większego czy mniejszego zła, większej czy mniejszej krzywdy. Zadanie: wypisz znane Ci wojny religijne, polityczne wywołane fanatyzmem z jednej strony i wojny, krzywdy wywołane fanatyzmem networkowym z drugiej strony.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW