R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie najtrudniej znaleźć pracę w Polsce
Autor Wiadomość
edulka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-07, 16:47   

PRACA W WIELUNIU? JAK DO TEJ PORY MEZOWI UDAŁO SIE PO KILKA MIESIECY U KILKU PRACODAWCÓW. CZEMU TAK KRÓTKO? UWAZALI ZE PRACOWNIK JEST OD TEGO ZEBY PRACOWAC A PRACODAWCA OD TEGO ZEBY DAC PRACE I ......NIE PŁACIĆ.KUPA OSZUSTÓW I NIC WIĘCEJ. WYJEŻDŻAMY STĄD DALEKO BO TU CO NAJWYŻEJ MOŻNA NIE ZDECHNĄĆ Z GŁODU :D

Prosimy o wylaczenie CAPSLOCKA. Administracja
 
   
Skuti 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 12
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-02-10, 22:02   

aleszsz wy to macie problemy ...

Zawsze sie zastanawiałem czy w Polsce jest trudniej znaleźć prace czy pracownika. I wiecie co mi wyszło z tego myślenia? ... ból głowy ... to też :) ale niestety znaleźć pracownika to jest sztuka !!

I śmiem twierdzić, że jak ktoś chce pracować to nie ma z tym najmniejszego problemu. No chyba że ktoś ma reputacje wiecznie skacowanego "rogmena" - no to sory - wybaczcie.

Albo może ja jestem w czepku urodzony? :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-11, 09:24   

Skuti, zgodze sie z toba, ze nie wszyscy pracownicy sa rzetelni, ale tez nie wszyscy pracodawcy sa uczciwi. zdarzaja sie tacy, ktorzy najpierw wiele obiecuja a potem.... nie ma nic.
ja nie narzekam, nie mialam jeszcze takich sytuacji ale znam wielu ludzi wykorzystanych przez pracodawcow.
Skuti, a ty pewnie pracujesz na panstwowej posadzie...
:wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Skuti 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 12
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-02-11, 09:52   

daff, wiesz, też musze sie z tobą zgodzić, że nie wszyscy pracodawcy są uczciwi. Piszesz, że znasz wiele wykorzystanych przez pracodawców - to ja jestem następny :) tyle że on nie był moim pracodawcą a zleceniodawcą (pracowałem przy wykończeniach wnętrz) i jak dotąd wisi mi ponad 10 tysięcy złotych
... ale co ma wisieć to nie utonie :) jeszcze nie było takiej osoby, która by mi nie wypłaciła i ten koleś też to zrobi choć może jeszcze o tym nie wie.

Nie pracuje na państwowej posadzie, nigdy nie pracowałem i nigdy nie będe. To praca dla ludzi wegetujących, takich co to już po części umarli. No są może wyjątki. Za bardzo kacham życie żeby przesiedzieć je w biurze :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-12, 13:42   

Skuti, ja pracuje na panstwowej posadzie i nie uwazam zeby to byla mniej wartosciowa praca niz gdzie indziej. wszystko zalezy od czlowieka, wszedzie sa tacy, co sie staraja i tacy, ktorym za przeproszeniem wszystko zwisa :wink:
ja uwielbiam swoja prace i nie zamienilabym jej na inna :) czego wszystkim zycze


i tobie tez :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Skuti 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 12
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-02-12, 14:48   

daffwszystko zależy od charakteru. Nie wyobrażam sobie takiego życia w którym wstaje rano (choć nie mam na to ochoty) ide do pracy na konkretną godzine i o konkretnej godzinie (o ile nie trzeba zostać dłużej) wychdze. Ja to widze w ten sposób że człowiek jest wtedy taki "zaszufladkowany", ograniczony. To zupełny brak wolności. Nie wyobrażam sobie tego. To nie dla mnie. Chce to pracuje, nie chce to nie pracuje. Potrzebne mi wolne więc robie je sobie kiedy mi sie podoba a nie wtedy kiedy szef mi na to pozwoli. Oczywiście jak sie podejmuje jakiejś pracy to nie ma mowy o braku odpowiedzialności i głupich zagrywkach wobec klienta. Prace wykonuje szybko, sprawnie i sumiennie co bardzo mocno procentuje :)

Przykład
Jutro (poniedziałek) zaczynam prace :) (bo chce a nie musze) i przypuszczam że na sobote skończe mając w kieszeni 1400zł więcej. Moja koleżanka, która jest pielęgniarką, żeby tyle zarobić pracuje (bo musi a nie chce) przez dwa miesiące. Ja mam ze swojej pracy satysfakcje bo ją bardzo lubie a moja kumpela? Często wraca do domu tak zmęczona że pozostaje tylko jej współczuć. I co ty na to?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-13, 23:47   

co ja na to?

ja mam ustalone godziny pracy, ale zupelnie mi to nie przeszkadza. jeszcze raz powtarzam, że uwielbiam swoja prace :)

i nie chodzi o to, ile kto zarabia, jakie ma godziny poracy, tylko czy praca daje mu satysfakcje.
to ja na to :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-13, 23:49   

I wszystko jasne :lol:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-13, 23:53   

Jarus ty tez kochasz swoja prace, prawda??

A z zarobkow jestes zadowolony?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-14, 00:05   

Cytat:
Jarus ty tez kochasz swoja prace, prawda??

A z zarobkow jestes zadowolony?



Proszę o następny zestaw pytań :689:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-07, 00:45   

Skuti napisał/a:
I śmiem twierdzić, że jak ktoś chce pracować to nie ma z tym najmniejszego problemu


Heh... Dobre sobie :?
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tONic 
Ma stragan na targu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 594
Skąd: Kowale
Wysłany: 2006-03-07, 07:58   

J_a_r_o_ napisał/a:
Ja pracuje, tylko zarobki stoją w miejscu........od 8 lat


heh - skad ja to znam...

pojawil sie takze watek pielegniarek i ich zarobkow... one tez (podobnie jak lekarze i inni pracownicy sluzby medycznej na posadach SP ZOZow) od kilku lat nie mialy (mieli) regulacji plac... slusznie wiec domagaja sie minimum 30% podwyzek... ale to moze temat na inny watek...

wracajac do tematu - szczesliwi ci, ktorzy nie tylko maja prace, ale rozniez maja z niej satysfakcje i pieniadze... takich niestety jest niewielu... (mnie tez na kazdym kroku mowia: czym sie przejmujesz - niezle zarabiasz.... taaaaaaaa (patrz cytat z wypowiedzi J_a_r_o_) :) )
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW