R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Ferbik
2011-10-08, 20:12
Czy żona Roberta Kai otrzymała świadczenie socjalne z EC ?
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-20, 00:19   

Najgorsze jest to, że wiele osób pisze głupoty, bez sprawdzenia danego tematu... rozumiem, że nie należy się socjal komuś, kto odprowadza ze swojego wynagrodzenia procent na poczet świadczeń, lepiej przecież wypomnieć, po co się uczyć? Nie ciągnę wątku dalej, dam możliwość wykazania się tym, którzy wiedzę pojęli.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
emes 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 19
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-20, 02:57   

A niech biorą ile wlezie co im się należeć może lecz nie musi a jest dane tylko dlatego, że na miejscu i w czasie odpowiednim się znaleźli, się do koryta dopchał to niech żre a niech udławi się tym w końcu i tak skończy marnie tak jak i wszyscy, mam w głębokim poważaniu wczasy jego dziecka ale z miłą chęcią człowieka bym postawił przed trybunałem za czyny i słowa popełnione w czasie swej kadencji- niech nauczą się w końcu, że władza to nie tylko przywileje ale i powinność i to czasem całkiem słono okupiona...
Ostatnio zmieniony przez red 2011-03-20, 11:54, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
lewy1957 
Przejeżdżał przez Wieluń
Wielunianin



Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 93
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2011-03-20, 19:33   

ADMINISTRATORZE! nie zrozumiałeś mnie, bo nazwanie ludzi debilami, nieukami i niedorozwojami było sarkazmem! Jestem z Wielunia, moim rodzice tu mieszkali, moi dziadkowie tu się urodzili. Nie ukrywam, że jestem głęboko zawiedziony poziomem na tym forum. Nie zmienię zdania, że na takim forum powinny być poruszane sprawy ważne dla Wielunia i regionu. Mam wrażenie, że informacja tutaj jest bardzo manipulowana. Nikogo nie obraziłem, absolutnie nikomu nie chciałem ubliżyć. Żyję tu, mieszkam i pracuję. Widzę co sie dzieje i żadne media nic nie robią. Administratorze otwórz jakakolwiek gazetę lokalną - albo zdjęcie starosty albo burmistrza. I już . Koniec. A przecież nie o to chodzi. Czytając forum ( od niedawna) liczyłem,że podyskutujemy na tematy istotne dla naszego miasta. :!: :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-20, 19:44   

A co was to obchodzi...
Miała prawo złożyć taki wniosek, to złożyła. Tyle w temacie. Ewentualne pretensje tylko do zarządy EC.
Administrator napisał/a:
Prawo a moralność to dwie różne rzeczy

Co tutaj ma moralność do powiedzenia? Mamy prawo takie, jakie mamy i tyle!
lewy1957 napisał/a:
W Wieluniu są same nieuki, debile i niedorozwoje. I

Rzeczywiście, za ostre słowa. Ale niestety jest w tym kszta prawdy. I nie chodzi tylko o nasze regionalne sprawy, ale także Polski. Nawiązując dalej do polskiego 'prawa' - ustalają je właśnie te osoby- czyli po ich decyzjach możemy po części poznać 'mądry' tok myślenia.

Dlaczego nie mówi się o innych sprawach, tylko o czyimś prywatnym życiu? Np., że młodzieżowe sekcje siatkarskie w Wieluniu nie dostały od stycznia ANI GROSZA!? Z czego mają się utrzymywać? Doszło do tego, że młodzież musi sobie szukać sponsorów bo nie mają pieniędzy na niezbędne rzeczy, transport itd. M.in kadeci Siatkarza Wieluń awansowali do 1/8 Mistrzostw Polski. I co dalej? Doszli już tak daleko i co, mają się wycofać?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
fanzie 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 420
Piwa: 5/8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-20, 20:01   

Sponsorowanie sportów młodzieżowych w naszym mieście jest tragiczne ale to temat na oddzielną dyskusję.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-20, 20:03   

lewy1957, ok - ostrzeżenie ściągnąłem, wiedziałem jakie masz intencje, jednak na drugi raz proszę używać języka bardziej trafiającego do ludzi, ponieważ są takie osoby nie znające słowa sarkazm.

Poza tym temat jak dla mnie poniżej rynsztoku. Jeśli będzie więcej przeciwnych głosów, to temat zostanie usunięty.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-20, 20:05   

Jestem za zamknięciem.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 10:07   

lewy1957, HeaVen, na forum nie ma cenzury. Można rozmawiać o wszystkim.
Z drugiej strony należałoby powiedzieć coś więcej, niż tylko "ponoć"...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
lewy1957 
Przejeżdżał przez Wieluń
Wielunianin



Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 93
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-24, 17:34   

Ja również jestem za zamknięciem.
_________________
Gaanjaaa Seensimilaa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW