R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Burmistrza sposób na rozładowanie korków w mieście.
Autor Wiadomość
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-04-18, 10:43   

Rybak napisał/a:
Ale ktoś kto nie stal w tych korkach i tego nie widział zawsze wie najlepiej :)

miko 005 napisał/a:
Też miałem kłopoty z poruszaniem się samochodem przez miasto, a musiałem w piątek załatwić pewną pilną sprawę. (...) Zaparkowałem na rogatkach miasta i ... udałem się pieszo, przeżyłem

I na tym EOT ;)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-30, 17:58   

Tak narzekacie na te korki, nic się chyba nikomu nie stanie jak raz na jakiś czas miasto bedzie zakorkowane, przez to, ze jest organizowana impreza w centrum. Przecież zawsze można wsiąść na rower.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-30, 21:05   

Chudyy ty nie wiesz co piszesz. Korki są w Wieluniu coraz większe. A wczoraj, kiedy ciężarówka miała kolizję na ul. Częstochowskiej to naprawdę było ciężko przejechać. Ludzie na CB klęli jak diabli. Ale ja się nie dziwię, skoro przez Wieluń 40 minut jechał.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-30, 22:45   

Coraz więcej ludzi ma samochody, coraz częściej używają ich nawet jeśli trzeba przejechać krótki odcinek. Zatem to co zrobić żeby nie było korków? Przecież dróg w mieście się nie poszerzy, bo nie ma jak. Chyba jedynie zrobić wzorem Londynu płatny wjazd do centrum i promować komunikację miejską. Bo na obwodnicę to w najbliższym czasie bym nie liczył.
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2011-04-30, 23:37   

Proponuję, żeby zastanowić się czasami czy na pewno jest nam potrzebny samochód jadąc do centrum albo w inne niedalekie miejsce. Wczoraj potrzebowałem dostać się ze Starych Sadów w okolice Stadionu około godziny 12.30 wyjechałem. Na rowerze zajęło mi to prawie 12 minut (wg licznika), normalnie udaje mi się w ok. 9-10. Gdybym wybrał opcję samochodową z pewnością wysłuchałbym w radiu wszystkich najnowszych hitów muzycznych jakie są ;D Samochody ciągnęły się już od gimnazjum jedynki do statoila z małą przerwą na Kopernika.

Osobiście nie odczułem negatywnych skutków imprezy. Pewnie dlatego, że poruszałem się po Wieluniu (jak zazwyczaj) na rowerze. Ciekawy jestem jaki procent jest samochodów z rejestracją EWI w czasie korków, które są w naszym mieście. Jaką część stanowiliśmy w czasie korków które były w trakcie trwania tej imprezy?
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-02, 01:44   

OgioN napisał/a:
Chudyy ty nie wiesz co piszesz. Korki są w Wieluniu coraz większe. A wczoraj, kiedy ciężarówka miała kolizję na ul. Częstochowskiej to naprawdę było ciężko przejechać. Ludzie na CB klęli jak diabli. Ale ja się nie dziwię, skoro przez Wieluń 40 minut jechał.


Może faktycznie korki są większe, coraz rzadziej bywam w Wieluniu i tego tak nie zauważam, ale od dawna poruszam się w mieście rowerem i nie narzekam. Rozumiem osoby, które muszą jeździć samochodem ale kurczę jak nie ma konieczności to dlaczego tego samochodu nie można zastąpić rowerem. Tak jak piszę Mrówek z jednego końca miasta na drugi jest się w stanie przejechać w 15 min, nawet samochodem trudno jest osiągnąć taki czas.

Mrówek, jeżeli chodzi o ten procent samochodów wieluńskich w korkach to jest on bardzo duży, często zwaram uwagę na rejestracje, i z tego co zauważyłem, samochody spoza nadzego miasta jeżdżą głownie "Ósemką" i przy wlotach do miasta, ale nie jest ich tak dużo jak samochodow wieluńskich. Jednak w ścisłym centrum, rzadko zauważam samochody na obcych "blachach".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW