Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Kto Twoim zdaniem jest najlepszym lekarzem w Wieluniu ?
Author Message
Mateup18
Słyszał o Wieluniu


Posted:     [ !!! ]

Stomatolog - Anna Rygas, ul. Staszica ... Polecam :)
 
 
Asiunia
Dojeżdża PKSem



Posted:     [ !!! ]

W jakich dniach i w jakich godzinach w przychodni Medyk przyjmuje dr Beata Klemińskia?
 
 
zoska
Słyszał o Wieluniu


Posted:     [ !!! ]

Stomatolog -T. Piotrowicz, ul 18 stycznia
 
 
Alutek
Słyszał o Wieluniu


Posted:     [ !!! ]

Ja chodziłam do dr Pasternoka, świetny człowiek i dobry lekarz ale usg faktycznie mógłby sobie zmienić na nowsze.
 
 
Raszew
Czytał o Wieluniu
Wilk Stepowy


Posted:     [ !!! ]

Jeśli chodzi o lekarza pierwszego kontaktu to pani Perczyńska. Bardzo miła kobieta, [b]zawsze[/b] mi pomogła. Ma prywatny gabinet na ulicy Wołodyjowskiego, przyjmuje także w Vademecum, jeśli się nie mylę. Z dentystami nie mam do czynienia, ale jeśli ktoś chce iść do ortodonty, to polecam prywatną przychodnie 'Poddent' przy ulicy Głowackiego.
 
 
pawel10045
Dojeżdża PKSem


Posted:     [ !!! ]

Jeśli chodzi o lekarza pierwszego kontaktu to zdecydowanie Pani Beata Klemińska :)
 
 
vanilia1000
Dojeżdża PKSem



Posted:     [ !!! ]

czy ktoś może zdradzić gdzie przyjmuje dr Krzysztof Sowiński? i czy przyjmuje prywatnie czy też na Fundusz Zdrowia?
 
 
mik
Przejeżdżał przez Wieluń
mik


Posted:     [ !!! ]

Raczej w Poradni "K" nie przyjmuje, więc zostają tylko wizyty prywatne.
http://www.krzysztofsowinski.ginweb.pl/
Jeśli chodzi o wieluńskich ginekologów to osobiście polecam dr Moździerza
 
 
vanilia1000
Dojeżdża PKSem



Posted:     [ !!! ]

może ktoś podać kilka gabinetów ginekologicznych w których lekarze przyjmują na narodowy fundusz zdrowia?
szukając znalazłam tylko jeden na ul. Szpitalnej, a na stronie NFZ nie ma zbyt dużo informacji na ten temat;/ proszę o pomoc.
 
 
lucek
Czytał o Wieluniu



Posted:     [ !!! ]

Od 30 lat najlepsza pediatra neonatolog Jadwiga Kucharczyk-Magiera. Kolejki w gabinecie na ul. Częstochowskiej mówią o jej doświadczeniu lekarskim.
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

[quote="lucek"]Kolejki w gabinecie na ul. Częstochowskiej mówią o jej doświadczeniu lekarskim[/quote]
Do Perczyńskiej też są kolejki... ale fakt faktem, że Magierowa jest naprawdę niezła. Szczególnie w przypadku problemów żołądkowych. Natomiast jeśli chodzi o drogi oddechowe, to zdecydowanie pani Małgosia Jędrzejczyk.
 
 
Moniqa28
Czytał o Wieluniu


Posted:     [ !!! ]

[quote="vanilia1000"]może ktoś podać kilka gabinetów ginekologicznych w których lekarze przyjmują na narodowy fundusz zdrowia?
szukając znalazłam tylko jeden na ul. Szpitalnej, a na stronie NFZ nie ma zbyt dużo informacji na ten temat;/ proszę o pomoc.[/quote]
Kilka? Proszę Cię ;) U nas wszyscy ginekolodzy przyjmują prywatnie a na fundusz jest tylko poradnia K. Niestety takie są smutne realia :(
No chyba że coś się zmieniło (za co z góry przepraszam, jeśli nie wiem) ale bardzo wątpię.
 
 
Lubomir
Słyszał o Wieluniu


Posted:     [ !!! ]

Najlepszym lekarzem Laryngolog jest pani Krupa
  
 
 
xawer
Dojeżdża PKSem


Posted:     [ !!! ]

A ja zapytam o neurologów i psychologów. Nie muszą być koniecznie z Wielunia.
 
 
elahela1
Przejeżdżał przez Wieluń


Posted:     [ !!! ]

słyszałam ze magiera na czestochowskiej jest dobry, i mysle jeszcze o sygulskim,a psychologów w wieluniu nie ma wogóle dobrych.byłam kiedys u tsirigotisa to wpadła mi do głowy nawet mysl że powinnismy sie zamienic krzesełkami :?
 
 
Sylwiaabc
Przejeżdżał przez Wieluń


Posted:     [ !!! ]

Jeśli chodzi o PEDIATRĘ to chodzę z dziećmi do RYBCZYŃSKIEJ do Puchatka. Jestem bardzo z niej zadowolona. Jeśli jest taka potrzeba zleca najróżniejsze badania, wypisuje skierowania do specjalistów. Nie przepisuje antybiotyków od razu, tylko próbuje zwalczać infekcje mniej inwazyjnie.
 
 
tom25
Przyjeżdża na zakupy



Posted:     [ !!! ]

[b]Jeśli chodzi o kardiologów to polecam Dr.Kuźniaka przyjmuje tylko prywatnie w Eskulapie.[/b]
[b]Jeśli chodzi natomiast o laryngologa o to polecam Dr.Krupe z Wieruszowa jeździmy tam z synem.[/b]
 
 
starszy pan
Dojeżdża PKSem
zawsze spokojny


Posted:     [ !!! ]

[quote="tom25"][b]Jeśli chodzi natomiast o laryngologa o to polecam Dr.Krupe z Wieruszowa jeździmy tam z synem.[/b][/quote]

Dr.Krupa przyjmuje też w Wieluniu
Dwa razy w tygodniu w Medyku (albo w Zdrowiu)
 
 
Shymool
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Posted:     [ !!! ]

Tabliczkę widziałem w Zdrowiu.
 
 
HeaVen
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Posted:     [ !!! ]

ortopeda - Arkadiusz Kuranda :wink:
 
 
majk-el
Wieluniaczek
garnki lepi



Posted:     [ !!! ]

[quote="HeaVen"]ortopeda - Arkadiusz Kuranda :wink:[/quote]

Dlaczego uważasz, że jest najlepszym lekarzem w Wieluniu? (taki jest temat)

Generalna prośba jest taka, że jeżeli już ktoś kogoś poleca to proponuję napisać uzasadnienie. W innym przypadku proponuję administratorom działu usuwanie postów gdyż nic nie wnoszą do tematu.
 
 
Roj
[Deleted]

Posted:     [ !!! ]

(majk-el ) A jesli nie polecam to tez musze uzasadnic ? To bedzie ozaczac naruszenie dobr osobistych pani lub pana doktor.I co wtedy ?
 
 
majk-el
Wieluniaczek
garnki lepi



Posted:     [ !!! ]

[quote="Roj"](majk-el ) A jesli nie polecam to tez musze uzasadnic ? To bedzie ozaczac naruszenie dobr osobistych pani lub pana doktor.I co wtedy ?[/quote]

A co ja jestem sędzia abym rozstrzygał co jest naruszeniem dóbr osobistych a co nie jest? Jak ktoś chce o kimś źle pisać na forum to niech się 10 razy zastanowi czy warto ryzykować sprawę sądową. To jest jednak temat o najlepszych lekarzach a nie tych drugich.
 
 
Roj
[Deleted]

Posted:     [ !!! ]

(majk-el ) Nie denerwuj sie w tym temacie sa tez posty ktore nie polecaja nie ktorych lekarzy. Wystarczy zobaczyc wszystkie posty w temacie
 
 
Phoenix
Ma stragan na targu



Posted:     [ !!! ]

Chciałbym zapytać kto wg pacjentów Medyka jest najlepszym lekarzem 1 kontaktu.
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group