R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Mąż się ode mnie odsunął po ślubie
Autor Wiadomość
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
  Wysłany: 2011-08-02, 19:02   Mąż się ode mnie odsunął po ślubie

Mam do Was pytanie; Co byście poradziły osobie,która przysłała do Was taką wiadomość ?

Cześć,
Jesteśmy z mężem po ślubie 7 miesięcy i podczas tego czasu bardzo się zmienił: wcześniej zależało mu na tym żebyśmy spędzali wspólnie czas, był dla mnie miły, kochający, okazywał uczucia, chciał dzielić się wszystkimi wiadomościami i problemami. Od ślubu zmienił się baardzo: mówi że mnie nie kocha i że mu nie zależy na nas, że nie jest na tym samym etapie co ja, że ślub wziął za wcześnie (obecnie ma 27 lat), mówi też że mu się nie podobam, że jestem gruba (59,5 kg przy wzroście 172 to chyba nie tak dużo?) no i że wolałby kogoś młodszego... że ja nigdy mu nie dam tego co on by chciał...
Nie wiem zupełnie co robić - czy się wyprowadzić, czy on się może zmienić?
Ja już powoli zaczynam tracić nadzieję że będzie lepiej...
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2011-08-02, 20:13   

Trudno uwierzyć w to, że "papierek" tak dużo zmienił.
Nigdy nie pozna się kogoś w 100%, a czy mieszkaliście ze sobą przed ślubem?

Każdy w różnym czasie dorasta do odpowiedzialnych decyzji. Jedni są gotowi wcześniej, innym "wydaje się", że już mogą podjąć decyzję o w spólnym życiu, założeniu rodziny.
Może w którymś momencie zaczęliście się rozmijać ze swoimi potrzebami. Kto jest starszy w związku.

Jeśli oboje chcecie o to walczyć, udałabym się do psychologa. Jeśli tylko jedna strona, to ... będzie Ci bardzo ciężko.
Ważne jest to, w jaki sposób zaproponujesz wspólną terapię. Pamiętaj o męskiej dumie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-03, 01:17   

Po pierwsze to on w ogóle nie powinien tak do Ciebie mówić, przecież to kompletny brak szacunku :shock: Nawet gdyby było 25 lat po ślubie to nie powinien się w ten sposób zachowywać, nic go nie usprawiedliwia. Różne rzeczy można sobie powiedzieć, ale kulturalnie, a nie w ten sposób. Ciężko mi zrozumiec, jak można uznawać osobę szczupłą za osobę grubą tak swoją drogą :evil: Facet głupoty opowiada i nie bierz sobie do serce tego typu uwag. A mogłaś się zapytać czego on by tak chciał, czego nie możesz mu dać?I że wolałby kogoś młodszego?Wiek jest dla niego wyznacznikiem sukcesu związku?Gratuluję dojrzałości. Brak mi słów. To rzeczywiście dziwne, że nagle tak się zmienił. Powinnaś z nim poważnie porozmawiać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW