R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Ferbik
2011-10-08, 20:12
Blog M. M. Łuczak
Autor Wiadomość
Krool50 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 312
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-13, 23:02   Blog M. M. Łuczak

http://mieczyslawmarcinlu...pl/?ticaid=6ca7
Zapraszam na mój blog. M.M. Łuczak.
_________________
S. J. Lec
Czasami ciemno od skrzydeł anielich
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maxo 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 139
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-15, 23:08   

No tak, kampania wyborcza startuje...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2011-07-17, 13:28   

Super, tylko na razie poza tym, że za 81 dni są wybory i wielkimi pustymi hasłami(m.in. o tym, że to człowiek jest najważniejszy itd.) nie wiem co nowego chce dla regionu zrobić pan poseł poza "internetem dla ludu" i co zrobił przez ostatnie kadencje? Co z np. obwodnicą?

Skąd nagle takie zamiłowanie do takiej formy komunikacji z wyborcami i dlaczego wcześniej nie odpowiadał pan na pytania/zarzuty wyborców mimo, że od kilku lat wczytuje się nasz poseł w forum wieluńskie...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-07-18, 10:36   

Sylwester napisał/a:
Super, tylko na razie poza tym, że za 81 dni są wybory i wielkimi pustymi hasłami(m.in. o tym, że to człowiek jest najważniejszy itd.) nie wiem co nowego chce dla regionu zrobić pan poseł poza "internetem dla ludu"

Sylwester, ja bym to spokojnie rozszerzył na wszystkich kandydujących ;) Ale nie przejmuj się, z każdym zbliżającym się dniem do godziny "W", będziemy mieli okazję nie raz wysłuchać obietnic ... "gruszek na wierzbie" :twisted:

Sylwester napisał/a:
Skąd nagle takie zamiłowanie do takiej formy komunikacji z wyborcami

Era gołębi pocztowych już dawno za nami, mimo że pan Łuczak pewnie doskonale je pamięta :D Wiem, że próbujesz ostrzec pana posła przed zgubnymi skutkami pisania bloga ;) Przecież lokalnie wiecie jak się to skończyło, prawda? :twisted:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2011-07-18, 12:30   

miko 005 napisał/a:
(...)Wiem, że próbujesz ostrzec pana posła przed zgubnymi skutkami pisania bloga ;) Przecież lokalnie wiecie jak się to skończyło, prawda? :twisted:


Ja nie wiem. Wobec tego mógłbyś mi przypomnieć? Dziękuję z góry
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2011-07-18, 20:29   

miko 005, Zaniepokoił mnie jednak fakt postępu u posła Łuczaka i zastanawiam się dlaczego nie odnosił się do różnych zarzutów, mimo, że od 2008 roku ma konto na forum.

Poczekałbym jednak na to co mają do zaproponowania inni bo na razie to czekam na konkretne propozycje i rozliczenie z ostatniej kadencji.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
lukaszz_1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 69
Skąd: z okolic
Wysłany: 2011-07-19, 14:49   

Przeglądam stronę Posła Łuczaka z której wynika że jego podstawową działalności jest odwiedzanie OSP i wręczanie strażakom medali oraz udział w imprezach które oni organizują. Brakuje informacji o jego działalności na Wiejskiej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tomow 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 525
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-20, 11:13   

To jest jeden z największych grzechów dzisiejszych polityków. Wydaje im się, że najważniejsze jest się pokazać na każdej imprezie w regionie. Jest to charakterystyczne dla wszystkich partii. Muszę jednak zwrócić uwagę na Szanownego Pana Posła Mieczysława Marcina Łuczaka, bo on jest moim przedstawicielem. Podobnie jak poseł Wojciech Szczęsny Zarzycki, z PiS.

Poseł PSL w Sejmie został przeze mnie zapamiętany jako miłośnik kwestii edukacji seksualnej, edukacji seksualnej nie tylko dzieci, ale i rodziców. Mieczysław Marcin Łuczak, poseł PSL, zasiada w Komisji Obrony Narodowej. Często występuje w imieniu tej komisji, cżesto występuje także w imieniu swojego klubu. Niestety nie znalazłem jakiegokolwiek zainteresowania naszym regionem. Mimo to poseł Mieczysław Marcin Łuczak jest na każdej imprezie organizowanej w naszym powiecie, i nie tylko naszym. Liczba zdjęć jakie znalazłem na jego stronie jest oszałamiająca. W czerwcu był co 3 dni na jakimś wydarzeniu. Na stronie posła wolałbym znaleźć informację na temat jego poglądów, inicjatyw, rozwiązanych ludzkich spraw.

Na jego blogu pojawił się do tej pory jeden wpis merytoryczny, który rozkazuje "strzec się fałszywych proroków". W opinii posła Mieczysława Marcina Łuczaka, tylko PSL może mówić o polskiej wsi, ma swego rodzaju monopol na ten temat. Nie patrzy na dane, które wskazują jasno, że ugrupowaniem, które zdobyło najwięcej głosow na wsi było Prawo i Sprawiedliwość. Nie dziwię się tej zajadłości posłów PSL wobec elektoratu wiejskiego. Jeśli przez 4 lata nic się dla wsi nie robi, to trzeba przed wyborami tych rolników zaanektować. Dać im poczuć, że PSL jest jedyną partią, która broni rolników. Jedynym czego broni PSL są stanowiska dla swoich ludzi. Jestem pewien, że po wyborach za dodatkowe ministerstwo będą w stanie pozwolić na likwidację KRUS. PSL byłby uczciwy, gdyby pokazał w jakiej dziedzinie w ostatnich czterech latach się polskim rolnikom poprawiło! Panie Pośle, Mieczyslawie Marcinie Łuczaku, czekam na wpis na blogu z informacjami na ten temat.

Mam jeszcze jeden zarzut. Może mający charakter "pstyczka". Nie jestem specjalistą w dziedzinie sztuki, ale obrazy Picassa widziałem. Wiem też, że nie jest to abstrakcja. Pablo Picasso był zafascynowany kubizmem. Jego obrazy to kubizm w czystej formie. Używa figur geometrycznych, ostrych krawędzi. Abstrakcja w czasach Picassa nie istniała.

Mam nadzieję, że poseł Mieczysław Marcin Łuczak wie więcej na tematy związane z rolnictwem, niż o twórczości tego hiszpańskiego malarza. Wydaje mi się, że to zdanie nie jest największym niedomówieniem w całym tym tekście...
_________________
Publicystyka Idea Polityka: www.tomaszmatynia.wordpress.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
lukaszz_1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 69
Skąd: z okolic
Wysłany: 2011-07-20, 21:26   

tomow napisał/a:

Jedynym czego broni PSL są stanowiska dla swoich ludzi.
.


PSL to taki arbuz zielony z zewnątrz, czerwony od środka. Partia która trwa i sprzeda się każdemu kto wybierze jako koalicjanta da im trochę władzy.

http://www.gover.pl/k6/po...eczyslaw-marcin informacje o jego działalności.


Moje odczucie jest takie że Łuczak tak naprawdę jest starostą wieluńskim, kieruje pracą urzędu poprzez starostę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Drakulin 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 109
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-24, 01:51   

Z Wielunia z listy PSL z miejsca 23 startuje również p. Halina Topór
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mnino 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 164
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Osjaków
Wysłany: 2011-08-11, 21:02   

http://mieczyslawmarcinluczak.pl/ - nowy adres bloga i forum. Tam też możecie nawyrzucać posłowi ;) .
_________________
strona internetowa Osjakowa i okolic
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tomow 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 525
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-11, 22:12   

Cytat:


Święto Wojska Polskiego to szczególna okazja do refleksji nad trudem żołnierskiej służby.

Jak powiedział Jan Paweł II „Służba wojskowa jest nie tylko zawodem czy obowiązkiem, musi być także wewnętrznym nakazem sumienia - nakazem serca”.

Wszyscy mamy świadomość, że być żołnierzem nie jest łatwo. Służba wojskowa jest powołaniem i świadomym wyborem. Stawia żołnierza w szczególnej dyspozycji wobec Ojczyzny, obrony jej niepodległości i bezpieczeństwa obywateli.

Każdy żołnierz winien wykazać się lojalnością, sumiennością i odwagą, musi wiedzieć, że działa w obronie najwyższych wartości – przede wszystkim pokoju i stabilizacji w swoim kraju. Dzięki takiemu działaniu pozycja Polski umacnia się nie tylko w Europie, ale i na całym świecie.

Szanowni Żołnierze!
Z okazji Święta Wojska Polskiego przyjmijcie życzenia wszelkiej pomyślności i sukcesów w codziennym życiu osobistym i zawodowym. Wyrazy uznania kieruję również do rodzin żołnierzy i pracowników wojska, którzy dobrze znają trudy służby i garnizonowego życia.


Co do ostatnich życzeń pana posła Mieczysława Marcina Łuczaka dla polskich żołnierzy.

Jako członek Komisji Obrony Narodowej wstydziłbym się za obecną sytuację w armii. Żołnierze od lat nie dostali podwyżki, która jest im zagwarantowana zgodnie z ustawą. Likwidacja poboru była zagraniem populistycznym. W zamian nie doszło do profesjonalizacji w armii. Żołnierze mają najsłabsze morale od lat. Wielu z nich odeszło na emeryturę.

Chcę pan refleksji nad żołnierskim trudem? Proszę zapytać pierwszego lepszego żołnierza, co mu doskwiera! Każe pan żołnierzowi być lojalnym. Jak on ma być lojalnym, skoro państwo nie zapewnia mu czegoś, co wcześniej zapisało we własnej ustawie?

Wielu z żołnierzy wolałoby zobaczyć pańskie działanie w celu poprawienia sytuacji w wojsku, zamiast czytać życzenia na pańskiej stronie. Z wieloma żołnierzami rozmawiałem. Niech pan wie, że oni wyciągają właściwe wnioski.[/quote]
_________________
Publicystyka Idea Polityka: www.tomaszmatynia.wordpress.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW