R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2014-11-16, 22:50
ile gminie mokrsko placi nowa przychodnia w budynku gminy?
Autor Wiadomość
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2011-10-14, 15:45   

Miałem się już nie wypowiadać, bo stwierdziłem, że nie warto. Nie mogę jednak pozostawić bez odpowiedzi kłamstwa i wycieczek osobistych.

Cytat:
Panie Kamilu!
A dlaczego Pan kłamie?

W którym miejscu, proszę mi powiedzieć.

Cytat:
Pan Panie Kamilu jest przyjacielem Wójta Kąckiego ,ale proszę zachować przyzwoitość i umiar w podlizywaniu się...bo ludzie to widzą.

Po pierwsze nie jestem Przyjacielem Wójta Kąckiego - jest on moim SZEFEM, bo jak wiesz jestem pracownikiem Urzędu, po drugie o mojej przyzwoitości nie Tobie decydować - proszę popytać w gminie (widzę, że w wywiadzie jesteś co najmniej dobry) na temat mojej osoby, a potem się wypowiadać. Po trzecie, proszę mi powiedzieć co rozumiesz przez pojęcie podlizywania się? Zająłem neutralne stanowisko, a Ty mi rzucasz insynuacje.

Na temat relacji Wójt - Mokri, wypowiadać się nie mam zamiaru - są to ich sprawy. Jestem pełen szacunku i dużo zawdzięczam osobiście i jednemu i drugiemu.
Mariusz70 napisał/a:
W perfidny,natrętny sposób pozbył się Mokriego i za gminne pieniądze reklamował gdzie się da inną firmę? To się chyba jakoś nawet prawnie nazywa jak jedną prywatną firmę wygryzł żeby wcisnąć drugą i to jeszcze sponsorując ją przez fundowanie jej reklamy.A później puścił ośrodek tej firmie za symboliczną złotówkę .

Mariusz70 napisał/a:
1/ Mokri nigdy nie miał czynszu ...zerowego.,czy tak jak obecny najemca za symboliczną złotówkę.Więc nie siej fermentu.

Mnie zarzucasz, że kłamię, a KŁAMCĄ jesteś TY!. Firma Sanmed NIE MA czynszu zerowego - przez pierwsze trzy miesiące działania - od 1 lipca do końca września, zgodnie z uchwałą Rady Gminy Mokrsko ma rabat w czynszu w wysokości 90%, po trzech miesiącach płaci 100%. Dodatkowo - czynsz na m2 wynosi obecnie (mamy październik - więc czynsz będzie już w pełnym wymiarze, bez rabatu) 10,43zł/m2 - czynsz jest płatny za ok. 300m2, ponieważ rehabilitacja nie została przekazana firmie Sanmed. Firma Kamed na ostatniej fakturze miała 10,30zł/m2 - płaciła za ok. 370m2 - razem z pomieszczeniami rehabilitacji. Tak więc czynsz, plus opał i woda wynosił ok. 6800zł. Ile będzie wynosił w pełnym wymiarze dla firmy Sanmed? Jak będę miał informacje, na pewno się nimi podzielę.

Na zakończenie: Mariusz70, wytykasz innym użytkownikom - zalogowanym na forum już dawno - mnie, Rybie, Mar-Comowi, Synowi Mariana, stronniczość i przynależność do danego otoczenia, a sam jesteś nowym Userem, piszącym tylko w tym temacie, więc jak mamy do Ciebie podchodzić?
Tak na marginesie, jeżeli Ty mnie znasz, to dla równowagi dyskursu prosiłbym Cię o to samo, jeżeli nie tutaj to na PW.

Pozdrawiam
bob_mistrz - Kamil Piekarski
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
lewy1957 
Przejeżdżał przez Wieluń
Wielunianin



Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 93
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-10-14, 17:28   

ile to różnych tajemnic skrywa się w gminach :wink:
_________________
Gaanjaaa Seensimilaa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mariusz70 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 14
Skąd: Wieluń-Wrocław
Wysłany: 2011-10-14, 17:42   

MAR-COM nie wyśmiewaj tam gdzie nie wiesz o czym mówisz.Bzdury piszesz i ubliżasz Mokriemu stwierdzeniem,że ludzie lgną do niego bo mają bliżej.
Przypominam,że przecież się im ,,polepszyło" bo mają teraz trzy ośrodki w Gminie:)
A to ,że ludzie mieszkający w najbliższym sąsiedztwie ośrodka w Mokrsku,i Ci z Ożarowa,i jeszcze innych odległych miejsc wolą ,,zasuwać" do Krzyworzeki to co ? Oczywiście jak się chce komuś umniejszyć -to zawsze można coś bzdurnego powiedzieć.
I dla Twojej informacji Mokri ma znacznie więcej pacjentów niż wymagane przez NFZ minimum.Dlatego ma zatrudnionych innych lekarzy i osiem pielęgniarek:))
Uważasz,że to jest minimum?
Porządny człowiek przeprosiłby na Twoim miejscu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
lewy1957 
Przejeżdżał przez Wieluń
Wielunianin



Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 93
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-10-14, 21:48   

Pan Kamil merytorycznie napisał super. Podobało mi się. Nie znam Cię, ale wzbudziłeś sympatię.
Z tego co ja wiem to lekarz Mokri płacił 5, 6 lat temu 2 tys zł. To wcale wtedy nie było mało, więc nie stawiaj kropek, bo wiesz o tym doskonale. Rozumiem !!!! masz szefa nad sobą. Pamiętaj wójtem się BYWA :smile:
Nie znam tego Mokreigo, ale ostatnio moja koleżanka trafiła do niego na dyżur ze swoim dzieckiem. O godzinie 23.00 dzwoniła do mnie żeby powiedzieć, kto ją przyjmował, jak się zachowywał i co mówił. SZOK!!!!!. To jakby inna bajka w naszej szpitalnej rzeczywistości. Cóż trudno mi było w to uwierzyć, ale jeżeli miałbym tam trafić to też tak chcę.
_________________
Gaanjaaa Seensimilaa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mariusz70 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 14
Skąd: Wieluń-Wrocław
Wysłany: 2011-10-14, 23:28   

Panie Kamilu!
Nazwałem Pana kłamcą ,bo zarzucił Pan ludziom tu wypowiadającym się ,że powielają plotki i ,,nie znają stanu faktycznego i prawnego"-a to nie prawda.Bardzo dokładnie sprawdzałem tą sprawę,bo naprawdę uważam,że wójt chciał skrzywdzić Mokriego.
Boli mnie to ,że nie myślał o ludziach .Przecież widział ile osób leczy się u naszego lekarza i jak wszyscy go chwalą.Pan z tego co wiem,też leczy się w Krzyworzece.
Zamieszanie z ośrodkami było zupełnie niepotrzebne.Kącki chciał tylko załatwić swoje rachunki z doktorem za to ,że nie popierał jego tylko był po stronie Pawlaka.
Ale to były wójt Pawlak ściągnął Mokriego do nas .Uwierzył w Niego,dał mu szansę a Mokri okazał się najlepszym lekarzem jakiego mogliśmy sobie wymarzyć.
Nie chce się Pan wypowiadać na temat relacji Mokri-Kącki ...oczywiście ok.Mi też nie chodzi o ich relacje.Mogą sobie za przeproszeniem łby pourywać ,tylko niech Kącki nie wykorzystuje do tego gminnych pieniędzy.
Panie Kamilu bardzo rzetelnie postarał się Pan odnieść do tej sprawy -i za to duży szacunek.I za wypowiedź,że obu Pan szanuje też.
Niestety nawet Pan nie ma do końca pełnych informacji.
Z tego co wiem Sanmed czynsz promocyjny dostał na trzy miesiące z możliwością przedłużenia do roku.I z tego co ja wiem, to promocja została przedłużona.
Jeszcze jedna kwestia :pisze Pan ,że Sanmed ma umowę od 1.07.2011 ale faktycznie korzystali z pomieszczeń już od 1.04.2011.Siedziały tam pielęgniarki ,zbierały deklaracje,reklamy były wywieszone ,a więc obiekt był już wykorzystywany przez nową firmę.
To nieważne,że dopiero 1.07.2011 mogli oni dopiero mieć umowę z NFZ,ale z lokali korzystali już wcześniej.Czy więc korzystali bez umowy?
Więc o co tu pytać Wójta?On wszędzie kłamie.
Jeśli chodzi o kwoty czynszu ,które Pan podał to owszem na comiesięcznej fakturze było to ok.6.800zł ale tylko z ciepłą wodą i ogrzewaniem,do tego dochodziło jeszcze co 3miesiące rozliczenie zimnej wody i ścieków,opłata za wywóz śmieci i comiesięczne rachunki za prąd ,co razem dawało ok 8 tys zł miesięczne.Więc ja napisałem samą czystą prawdę.Dlatego nie boję się odpowiedzialności za swoje słowo.
A Pan sam się przekona ,czy Sanmed zapłaci od października pełny czynsz:)
I porównywanie tego co płacił Mokri sporo lat temu do tego, co powinien płacić Sanmed współcześnie i tak wypada na korzyść Mokriego (pomimo rosnącej inflacji).

A tak całkiem na koniec : dotknął Pan chyba niechcący jednej bardzo ważnej kwestii...
REHABILITACJA !
Tak ...posunięcia Wójta doprowadziły do tego,że Rehabilitacji (której mógł nam pozazdrościć każdy ośrodek ) już nie ma .Nie ma już jej wogóle w całej gminie Mokrsko:(
Mokri chociaż ma super sprzęt -nie ma lokalu,
A Sanmed z tego lokalu nie chce korzystać i nie chce mieć Rehabilitacji.
Fakt ,że Rehabilitacja przynosiła niewielkie straty-ale Mokri ją trzymał dla ludzi ,dla pacjentów (żeby nie musieli jeździć do Wielunia),i dla personelu -bo bardzo miłe i kompetentne dziewczyny miały pracę.
Panie Kamilu dlaczego Pan nie ma odwagi jasno powiedzieć ,że nic dobrego upór ,zawziętość i mściwość wójta Kąckiego nam nie przyniosła.
Jak Pan sądzi?
Ostatnio zmieniony przez Mariusz70 2011-10-14, 23:29, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-10-14, 23:29   

Meritum dyskusji jest chyba kwestia ulgowego (lub nie) traktowania niektórych podmiotów gospodarczych przez władze gminy a nie fakt czy jakiś lekarz jest lepszy lub gorszy (chociaż to zapewne taż dla wielu jest istotne).
To taka mała moja dygresja - na marginesie dyskusji, bo akurat sprawa totalnie mnie nie dotyczy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-10-15, 13:01   

Mariusz70, skoro masz, albo macie (bo to może jakieś tajne gminne stowarzyszenie przeciwko wójtowi ;) ) twarde kwity, to przecież na co czekacie? Uderzajcie z nimi gdzie trzeba, podobno mamy niezawisłe sądy.
Chętnie dowiem się co dalej. Bo teraz to tak trochę już się pogubiłem i nie wiem komu wierzyć, bo mamy tylko słowo przeciwko słowu, a nikt jeszcze tych ... kwitów nie widział :razz:

Faktem jest, że demokracja rządzi się swoimi prawami, ale skoro uważasz że gminie dzieje się krzywda, to tak naprawdę tutaj niczego konkretnego nie zwojujesz, oprócz taniej sensacji ;) Mam na myśli tylko ten przypadek :razz:

Zacznij zatem dla dobra gminy działać na innym froncie, a z mojej strony masz duchowe wsparcie, o ile ta Twoja "wojenka" ma jakiś sens w ogóle :)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW