R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
m123 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 12
Skąd: Lututów
Wysłany: 2011-11-02, 08:54   

Marta napisał/a:
lewy1957 napisał/a:
Prawie wszystkie panny młode jada do dużego miasta, aby kupic najpiekniejsza suknię i oczywiście wydać dużą kwotę kaski. W sklepie, który był na Śląskiej był mega wybór - z tego co mi siostra mówila.


Może i mega wybór ale sukienki podobno są włoskie więc wcale nie takie tanie :>


no racja a przy ogromnych kosztach wesela nie zamierzam wydać 5000 tys na sukienke. jeżeli ktoś tak chce jego wola
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
chanelka 
Słyszał o Wieluniu
chanelka


Dołączyła: 23 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-11-02, 11:51   

Truskawka i Ferbik w kazdym poscie nowego uzytkownika forum doszukuja sie reklam, po prostu taki ich urok ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
chanelka 
Słyszał o Wieluniu
chanelka


Dołączyła: 23 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-11-02, 11:58   

A co do salonu na śląskiej nie polecam!! Panie które tam pracują nie potrafia profesjonalnie zająć się klientem. Prosty przykład chcialam przymierzyc wybrany model sukni, panie stwierdzily ze takiego to nie ma w danej kolekcji a fakt byl taki, że nie mialy go w swoim salonie a na ich stronie bylo podane ze jest dostepny w sprzedazy poza tym na przymiarke trzeba sie umawiac:/. Będąc w Częstochowie nie ma zadnego problemu z przymiarką, wchodzisz wybierasz dany model i przymierzasz a panie doskonale potrafią doradzić no i oczywiscie jest mega wybór w sukniach a salon praktycznie jeden obok drugiego.





Edytuj wiadomości, nie pisz posta pod postem.
Widzę, że jedno ostrzeżenie nie nauczyło Ciebie porządku...
Jaro
Ostatnio zmieniony przez Jaro 2011-11-02, 22:23, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
truskawka84 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 39
Dołączyła: 21 Lis 2010
Posty: 53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-11-02, 12:06   

m123 napisał/a:
Drogi Ferbiku i Truskawko. zadna reklama.poprostu przegladajac ich strone internetowa jedna sukienka wpadła mi w oko. obecnie przebywam za granicą a znikneła ich strona internetowa i myślałam ze została zlikwidowana. co macie do patii?? o gustach się nie dyskutuje przecież a forum chyba słuzy do tego zeby podyskutować, zasięgnąć informacji ale może to mi się cos pomyliło a wy zaraz ze reklama


nie dyskutuje o gustach tym bardziej jeśli chodzi o suknie ślubne bo mam już to za sobą po prostu próbuje odgadnąć tok myślenia Ferbika :lol:



Edytuj wiadomości, nie pisz posta pod postem.
Jaro
Ostatnio zmieniony przez Jaro 2011-11-02, 22:23, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
truskawka84 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 39
Dołączyła: 21 Lis 2010
Posty: 53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-11-02, 12:08   

chanelka napisał/a:
Truskawka i Ferbik w kazdym poscie nowego uzytkownika forum doszukuja sie reklam, po prostu taki ich urok ;)



my się nie doszukujemy reklam to tylko taki nasz urok dokladnie ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-11-02, 19:08   

Określenie "hurtownia" jest conajmniej dziwne w przypadku sprzedaży sukien ślubnych. Chyba mało kto kupuje suknie ślubne hurtowo...
Taka mała dygresja na marginesie :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2011-11-02, 20:18   

chanelka napisał/a:
A co do salonu na śląskiej nie polecam!! Panie które tam pracują nie potrafia profesjonalnie zająć się klientem. Prosty przykład chcialam przymierzyc wybrany model sukni, panie stwierdzily ze takiego to nie ma w danej kolekcji a fakt byl taki, że nie mialy go w swoim salonie a na ich stronie bylo podane ze jest dostepny w sprzedazy poza tym na przymiarke trzeba sie umawiac:/. Będąc w Częstochowie nie ma zadnego problemu z przymiarką, wchodzisz wybierasz dany model i przymierzasz a panie doskonale potrafią doradzić no i oczywiscie jest mega wybór w sukniach a salon praktycznie jeden obok drugiego.


Dla przykładu sukienka w salonie w Łodzi- jest na stronie, jest w sprzedaży, ale żeby ją zobaczyć na żywo, czy też przymierzyć muszą ją ściągnąć z innego miasta- koszt 100 zł. Więc to już pewnego rodzaju standard.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
m123 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 12
Skąd: Lututów
Wysłany: 2011-11-20, 10:31   

czy u kogoś w ostatnim czasie grał zespół classic ze złoczewa na weselu?? lub ktoś gościł na weselu gdzie grał ten zespół??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mariusek84 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 68
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-11-25, 20:00   

U mnie grał classic w tym roku i osobiscie nie polecam, proponuje poszukac kogos innego :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2011-11-26, 18:46   

Ceny za zespół na żywo zaczynają się od 3500zł. Wszystko co jest poniżej to tak zwana "gra z automatu", czyli zespół czasami nawet się fatyguje, żeby powyginać się przy gitarze, czy saksofonie, tylko 4 osoby śpiewają.
Dla mnie ważne było to, żeby był saksofon oraz perkusja, niestety nie udało się i jest bez saksofonu.
Cena 3800 zł, jeśli chcesz to mogę dać namiar.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
truskawka84 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 39
Dołączyła: 21 Lis 2010
Posty: 53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-11-28, 11:17   

myślę że nie zawsze należy sugerować się takim cennikiem ponieważ "bardzo lubiany" przeze mnie zespół bierze od jakiegoś roku 4 tysiące i na pewno nie gra na żywo :sad:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2011-11-28, 19:05   

No ja akurat zrobiłam wywiad wśród kilku, a że bliska osoba w rodzinie jest z "branży", otrzymaliśmy zniżkę, no i zespoły wypowiadały się szczerze.

A ceny faktycznie są kosmiczne!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
truskawka84 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 39
Dołączyła: 21 Lis 2010
Posty: 53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-11-29, 11:28   

jak na granie z płyty 4 tysiące to śmiech na sali a jak dodać do tego zabawy dla gości byle by się repertuar nie skończył to już poniżej krytyki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Candy 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 30 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: z okolicy
Wysłany: 2011-11-30, 23:39   

Czy ktoś z Was bawił się na weselu z zespołem RH Plus z Brzeźnicy? Jeśli tak, to jakie wrażenia?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Anna3 
Słyszał o Wieluniu
Anna3


Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-03, 20:29   

A ja byłam na weselu gdzie grał zespół Impuls z Wielunia, polecam wszystkim zainteresowanym. Mają stronę w internecie można posłuchać piosenek i zobaczyć zdjęcia.

www.impuls-wielun.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW