R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Licea w Wieluniu
Autor Wiadomość
-sasetka- 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 41
Dołączyła: 20 Lis 2005
Posty: 38
Skąd: guess...
Wysłany: 2005-12-28, 21:49   

[quote="Ferbik"] Ciekawe skad masz takie niesprawdzone informacje...

A właśnie, Ferbik, to są informacje sprawdzone. Mam mnóstwo znajomych po budowlance i po Kościuszki (w tym brata), którzy są na budownictwie na PWr. Wiem wiec co mówię.

"Nazwisko, które jest pewnym autorytetem to Pan Gońda. '"
I tu się zgodzę z Dominkią. Mnóstwo ludzi (m.in. z ZSB) chodzi właśnie do niego. A jeśli ktoś ma z nim matematyke w szkole , to jest prawdziwym szczęściarzem, ten człowiek naprawdę potrafi wiele nauczyć .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-28, 21:53   

-sasetka- napisał/a:
właśnie, Ferbik, to są informacje sprawdzone. Mam mnóstwo znajomych po budowlance i po Kościuszki (w tym brata),

Ale ja skonczylem Technikum w Budowlance. No chyba, ze twoi znajomi/brat to roczniki okolo 86 - nie mamy o czym rozmawiac - mowie jak bylo kiedy ja uczeszczalem. Mysle, ze wiem lepiej, bo sam tam chodzilem, a ty masz tylko informacje, ktorych nie jestes w stanie potwierdzic.

Ja na zadne korepetycje nie chodzilem i 99% mojego roku. Chodzilem za to na lekcje.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
-sasetka- 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 41
Dołączyła: 20 Lis 2005
Posty: 38
Skąd: guess...
Wysłany: 2005-12-28, 21:57   

[quote="Ferbik"]
-sasetka- napisał/a:
Kolesie po mat-fiz liceum w temacie macierzy zetkneli sie pierwszy raz na studiach, nie mowiac o rozniczkowaniu.


Ferbik, jeśli z różniczkowaniem i z macierzami miałeś do czynienia w ZSB w Wieluniu, to chyba nie jesteś niestety na czasie. Obecni nauczyciele nawet o tym nie wspominają. Może kiedyś matematyka w budowlance "stała" lepiej, ale to buło dawno temu.

[ Dodano: 2005-12-28, 13:01 ]
Ferbik-gdybym nie mogła czegoś potwierdzić, to nie pisałabym bzdur. Jeśli piszę , to znaczy, ze sa to informacje sprawdzone.

[ Dodano: 2005-12-28, 13:03 ]
Poza tym, drogi Ferbiku, jeśli masz informacje sprzed około 7-miu lat, to nie upieraj sie przy swoim. Zdobądź "świeże" wiadomości, wtedy porozmaiwamy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-28, 23:22   

Heh dobry topic, bo niestety ja już niedługo stanę przed tym samym wyborem... I też mam dylemat.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2005-12-29, 01:54   

Basiaaa napisał/a:
Nadodrzanska ma niby dobry poziom,ale tak naprawde wykanczają tam nerwowo uczniów(oczywiscie to nie reguła), ktorzy sie bardzo stresują, a stres nauce szkodz ;)

ja tam mam się dobrze i w mojej klasie raczej na to nie narzekają :)

Dominika napisał/a:
Nazwisko, które jest pewnym autorytetem to Pan Gońda.

Nic dziwnego. Jak to miło, że to mój wychowawca :) U niego, patrząc na inne profile z mojego rocznika, robimy dużo więcej i dużo szerzej.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-29, 16:35   

Ja skończyłem Liceum Nr 3 im. Mikołaja Kopernika (profil niematematyczny) i bez problemu dostałem się na Politechnikę Śląską. Tak więc wydaje mi się, że aby dostać się na uczelnię techniczną wystarczy mieć opanowany podstawowy program z matematyki jaki oferuje liceum. Schody zaczynają się pózniej, sztuką jest opanować program jaki oferuje politechnika, ale uważam, że jeżeli nauka matematyki nie sprawia komuś problemu to sobie poradzi.
Pozdrawiam :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kkj28
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-29, 18:16   

Chcialbym podziekować wszystkim forumowicza za udzielone wypowiedzi w naszej dyskusji, a w szczegolnosci tym ktorzy zrozumieli temat. Malo interesujace wydaja sie wypowiedzi wywyzszajace technikum nad liceum, badz tez odwrotnie. Uwazam ze to zupelnie inna bajka.

Cytat:
Troche mnie dziwi ta opinia ponoc kogos z PŁ, ze po wielunskim LO uczniowie prezentuja niski poziom wiedzy matematycznej

Wlasnie dlatego postanowilem zaczerpnac wiedzy na szerszym forum. Mozliwe, ze to tylko jakas wpadka jednej osoby.

Cytat:
Jeśli chodzi o korupcję... są nauczyciele, którzy nie dawają korepetycji swoim uczniom, ale są i tacy, którzy wręcz sugerują, że powinno się na nie zgłosić.

Chcialbym, abys przedstawila mi to szerzej. Tzn np. ze: W najgorszym przypadku musisz sie liczyc ze z 2 przedmiotow bedziesz musial zalatwic korki. W takim wypadku przygotuj sie na wydatek rzedu np.
2 (2 h w tyg) x 40 zl (stawka za godz) x 35 (przyjmijmy arbitralnie ze rok trwa 35 tyg)
co da kwote 2800 zl.

Pozdrawiam i zachecam do dalszej dyskusji.

Kamil
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-12-29, 18:33   

Pisząc o korupcji miałam na myśli w sumie jednego nauczyciela, ale to zaden od scisłych wiec get lus ;-) Z tego co sie orientuje wiekszosc nie daje korepetycji swoim uczniom,a kieruje ich do kolegów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
magda
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-31, 17:04   

tak, jak tez konczylam nadodrzanska....

jesli mialabym komukolwiek kiedykolwiek doradzac....to po prostu idzicie do tej do ktorej wam najblizej :lol:

a tak na serio, uwazam, ze jak ktos na serio bierze nauke i interesuje go jakis przedmiot, to po prostu nauczy sie gdziekolwiek bedzie. Nauczyciel, owszem wazny...ale pomyslcie na serio. ile zalezy od dobrego humoru nauczyciela i od tego czy polubi cie 'od pierwszego wejrzenia'. Nauczyciel to tez tylko czlowiek.

Drogi uczniu....jak chcesz sie czegos nauczyc....to po prostu sam sie tym zainteresuj. Jestem pewna, ze kazdy nauczyciel bedzie sluzyl pomoca, niewazne w jakiej szkole pracuje i ile mu zaplacisz!!!

no ok....chyba ze chcesz wszystko sobie 'kupic'. Wtedy tylko duuuuuuuzo pieniazkow.....i mozesz nawet zostac prezydentem!!!!


i jeszcze jedno... nauka nauka, ale wez pod uwage ze wiekszosc z tych rzeczy, ktorych bedziesz uczony....zapomnisz ...juz w 2 godz po maturze. Wiekszosc absolwentow chyba sie ze mna zgodzi....

Acha....nie nalezy rowniez zapominac, ze lata liceum to przede wszystkim dobra zabawa!!! Kozystaj, poki jestes mlody.... :wink:
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2006-02-22, 19:06   

Ferbik napisał/a:
Kolesie po mat-fiz liceum w temacie macierzy zetkneli sie pierwszy raz na studiach, nie mowiac o rozniczkowaniu.


Tak mi się przypomniało przy okazji - w zeszłym tygodniu przerabialiśmy wstęp do macierzy :) (1 klasa mat-fiz)
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Panciatka 
Dojeżdża PKSem
I can't hear you



Pomogła: 1 raz
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 215
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-22, 17:37   

wiecie co ja wam coś powiem:ludzie bardzo narzekają na nadodrzańską,ja równiez często na nia narzekam ale tylo wtedy gdy mi coś nie wychodzi,,,bo kiedy sie człowiek uczy a nie obija to jest mu dobrze w każdej szkole,,,,no ale jak tu sie zmobilizować gdy się nie ma czasami motywacjiii????a teraz ten system 3-letniego liceum jest taki porąbany że masakra,więc podziekujmy wszyscy ministerstwu edukacji :x

[ Dodano: 2006-03-22, 08:38 ]
i uczmy się dalej,bo nic innego zrobic nie mozemy :cry:
_________________
Koniec jest już w początku, a jednak brnie się dalej...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW