Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, uslugowa etc
Author Message
jakub_sadowa
Dojeżdża PKSem



Posted:     [ !!! ]

Wie ktoś co się dzieje z budynkiem handlowo-usługowym pomiędzy carrefourem, a nowo wybudowaną biedronką?
Nie znalazłem niestety tablicy informacyjnej, pewnie jeszcze nie zamieścili :?

DSC04104.JPG
229 Time(s) 97.85 KB

  
 
 
Mrówek
Moderator



Posted:     [ !!! ]

Obstawiam dwie rzeczy.
1. parking dla biedro
2. postawią nowy budynek
 
 
obowiązkowy
Przejeżdżał przez Wieluń


Posted:     [ !!! ]

Pojawiła się tablica informacyjna, niestety nie miałem ze sobą aparatu;) Telefonem wyszło kiepskie zdjęcie;(
Informacja: ROZBUDOWA I NADBUDOWA BUDYNKU HANDLOWEGO!
 
 
jakub_sadowa
Dojeżdża PKSem



Posted:     [ !!! ]

Ok. Zrobiłem zdjęcie tablicy, niestety znajduje się ona na ścianie budynku, więc trudno dostępna jeżeli chodzi o zrobienie jej zdjęcia. Fota wykonana komórką, jak każda inna fota wrzucona przeze mnie na forum :P

DSC04110.JPG
356 Time(s) 86.05 KB

 
 
Chudyy
Ma stragan na targu



Posted:     [ !!! ]

Podobno ma tam zostać przeniesiona jedna z wieluńskich pizzerii :)
 
 
Mrówek
Moderator



Posted:     [ !!! ]

O tej pizzerii mówiło się już przed powstaniem Biedronki więc chyba to prawda
 
 
Nevermind
Mieszka pod Wieluniem


Posted:     [ !!! ]

Ktora Pizzeria?
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

Nie przeniesiona, tylko otwarty jej kolejny punkt :)
 
 
Marecki
Dojeżdża PKSem


Posted:     [ !!! ]

Może ta pizzeria to będzie La Spezia?;> wtedy byłaby na dwóch końcach miasta. Ciekawe, jeśli tam będzie pizzeria, to będzie niezła konkurencja między Venecją, a nową restauracją, taka konkurencja można by powiedzieć face to face:P
 
 
Stefan
Moderator


Posted:     [ !!! ]

[b]MMarecki[/b], wystarczy wpisać w google nazwisko z tablicy którą sfotografował [b]jakub_sadowa[/b]:
http://panoramafirm.pl/wielu%C5%84/latakia_s.c._restauracja_ewa_grobelna_khabbaz_aamer_khabbaz-arhhsd_roe.html#tab
 
 
Marecki
Dojeżdża PKSem


Posted:     [ !!! ]

Dzięki [b]Stefan[/b];) I wszystko jasne, teraz się okaże, którą pizze lubimy bardziej, tą z Venecji czy tą z Latakii?:D Swoją drogą ciekawe czemu właściciele Latakii chcą otworzyć pizzerie 50 metrów od konkurencji:)
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

Nie chciałem krakać, ale teraz mogę potwierdzić: będzie kolejna Latakia :)
Poza tym Latakia to nie tylko pizzeria. Przede wszystkim wyśmienita kuchnia syryjska.
 
 
miko 005
WIELUNIAK



Posted:     [ !!! ]

[quote="MMarecki"]Swoją drogą ciekawe czemu właściciele Latakii chcą otworzyć pizzerie 50 metrów od konkurencji:)[/quote]
Nie zapominajmy o trzeciej "mini jadłodajni" ;) pomiędzy Carrefour a Sedal (taki mały biały budyneczek).
 
 
Stefan
Moderator


Posted:    Zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, usługowa etc [ !!! ]

Na działkach oznaczonych na zdjęciu/mapce numerami 153/4 i 152/5 rozpoczęła się budowa budynku mieszkalno usługowego - właściwie ogrodzono teren wraz z częścią działek przyległych :) .

bez tytułu5.JPG
2504 Time(s) 176.01 KB

 
 
Spooky
Wieluniaczek



Posted:     [ !!! ]

Świetna wiadomość, kolejny krok abyśmy wkrótce doczekali się w tym miejscu pierzei z prawdziwego zdarzenia :)
 
 
obowiązkowy
Przejeżdżał przez Wieluń


Posted:     [ !!! ]

Trochę słaba jakość, ale można zobaczyć to co najważniejsze ;)

1.jpg
169 Time(s) 15.98 KB

2.jpg
171 Time(s) 32.67 KB

3.jpg
148 Time(s) 15.25 KB

 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

Ale Stodoła! No ale prawie przy Stodolnianej :D
 
 
Stefan
Moderator


Posted:     [ !!! ]

[b]Ferbik[/b], to jest tylko szkic z ogłoszenia o sprzedaży działek (153/4 i 152/5 - jakiś rok lub dwa do tyłu) - działki były sprzedawane z warunkami zabudowy. Właściwy projekt może odbiegać od tego co w szkicu (zachowana zostanie zapewne wysokość i powierzchnia zabudowy) - co do reszty to na szczęście nic pewnego .....
 
 
jakub_sadowa
Dojeżdża PKSem



Posted:     [ !!! ]

OK, udało mi się zrobić jakieś bardziej konkretne zdjęcia budowy tej kamienicy, niestety wszystko w pośpiechu więc nie zrobiłem zdjęcia tablicy informacyjnej (jak mi się uda to jutro zrobię i wrzucę fote tablicy na forum).

DSC_0120.JPG
121 Time(s) 240.04 KB

DSC_0119.JPG
126 Time(s) 241.48 KB

 
 
Spooky
Wieluniaczek



Posted:     [ !!! ]

[b]jakub_sadowa[/b], nie męcz się.

9f1f1b6718a2.jpg
189 Time(s) 101.29 KB

 
 
jakub_sadowa
Dojeżdża PKSem



Posted:     [ !!! ]

1.Coś wreszcie ruszyło na terenie i w budynku dawnego ARiMR, został on w pełni odmalowany. Jak na razie trwają tam jedynie prace ziemne przed budynkiem, choć widziałem tam ostatnio ciężarówkę i samochód sieci marketów "Pszczółka".

2.Prace nad budową kamienicy przy ul. POW idą w dosyć szybkim tempie.

3.Budowa pizzerii pomiędzy carrefourem, a biedronką jest już na finiszu. Pozostało tylko położyć strop, pomalować i budynek jest gotowy.


Zdjęcia zrobione w dniu dzisiejszym (tj. 09.06.2012)

DSC_0292.jpg
106 Time(s) 245.62 KB

DSC_0286.jpg
102 Time(s) 195.99 KB

DSC_0285.jpg
116 Time(s) 161.1 KB

DSC_0294.jpg
123 Time(s) 163.01 KB

DSC_0293.jpg
114 Time(s) 186.18 KB

  
 
 
stanmarc
Mieszka pod Wieluniem


Posted:     [ !!! ]

Albo mi się wydaje albo na budynku tej pizzeri będzie taras. Jeśli faktycznie będzie i będzie dostępny dla gości to całkiem fajny pomysł mimo, że panorama z tego miejsca nie będzie szczególnie wyjątkowa.
 
 
jakub_sadowa
Dojeżdża PKSem



Posted:     [ !!! ]

Już wiadomo co powstało w dawnej siedzibie ARiMR, jest to punkt serwisowy produktów Eldom.

[quote]Eldom specjalizuje się w produkcji zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. W ciągu ostatnich dziesięciu lat sprzedano ponad 9 mln szt. sprzętu na rynku krajowym i wprowadzono blisko 400 modeli produktów, by sprostać ciągle rosnącym potrzebom naszych klientów i obowiązującym tendencjom na rynku AGD.[/quote]

Źródło:[URL=http://www.eldom.eu/pl/company/about]eldom.eu[/URL]

DSC_0297.jpg
130 Time(s) 248.74 KB

 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

[b]jakub_sadowa[/b], a Ty gdzie tam wlazłeś? :twisted:
 
 
jakub_sadowa
Dojeżdża PKSem



Posted:     [ !!! ]

Oj tam, oj tam za szybą stać :P , i tak to jest już mój ostatni tydzień nauki w tej szkole, a potem to już na odrę.

Ps. przechodząc ostatnio koło sądu zauważyłem, że w środku budowanej kamienicy przy ul.POW jest chyba szyb windowy. Miałem złudzenia czy ktoś może mi to potwierdzić?
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group