R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
" Podwójne ryzyko "
Autor Wiadomość
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-03-24, 22:48   " Podwójne ryzyko "

Oglądałam właśnie film w/w w znanej telewizji i stwierdziłam, że muszę sie podzielić (słowo wymoderowano) wrażeniami !! No więc film fajny oglądałm go kiedyś, ale kiedyś do (słowo wymoderowano) nędzy nie było tych (słowo wymoderowano) reklam, przynajmniej w takiej ilości !! Niejednokrotnie reklama trwa więcej niż cały fragment filmu, albo mi się tak to tylko widzi !! (słowo wymoderowano) człowieka strzela przez te (słowo wymoderowano) reklamy !! (słowo wymoderowano) ich konkretnie z tą komercją, aż człowiek zapomina co oglądał (słowo wymoderowano) jebana mać !!
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-25, 13:47   

Ale przez tą cenzurę Ferbikowatą fajne zdania wychodzą ;) ;)
To w roli wstępu... :P
A tak na poważnie to reklamy też mnie bardzo wkurzają ... człowiek sie wczuję w akcje filmu a tu reklama i już potem nie ma takiej adrenaliny jak w najciekawszym momencie ci wskakuję reklama proszku do prania albo pasty do zębów :roll: ... bez sensu .. a najlepsza jest moja babacia gdy ogląda jakiś program i zaczynają sie reklamy to wtedy przełącza na inny kanał (odpowiednio komentując - oczywiscie bez blużnierstw bo moja babcia nigdy nie blużniła- chyba mam to po niej ) ;) ) i ogląda inny chociaż tamten ją interesował .... ;) ;) :P
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-25, 14:13   

Ale czasami reklamy się przydają, bo wtedy mozna herbaty zaparzyć, ewentualne łóżko pościelać lub iść umyć zęby :grin: dlatego na reklamy tak bardzo nie psioczę, a czasami nawet niektóre sa fajne np te Plusa robione przez kabaret Mumio
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-25, 17:55   

Cytat:
dlatego na reklamy tak bardzo nie psioczę, a czasami nawet niektóre sa fajne np te Plusa robione przez kabaret Mumio



bo to nie sa reklamy tylko dziela sztuki :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-26, 07:39   

Ryfka napisał/a:
pościelać

pościelić
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-26, 10:49   

Ferbik czepiasz się :evil: , to nie jest błąd ortograficzny, ale gwara wieluńska :P pościelać zamiast pościelić, tak sporo osób w Wieluniu mówi wózyk zamiast wózek, albo chapcie czyli kapcie :D
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-26, 10:55   

Ryfka napisał/a:
gwara wieluńska



Ryfka napisał/a:
wózyk zamiast wózek



Ryfka napisał/a:
albo chapcie czyli kapcie



Jestem rodowitym wieluniakiem, ale takiej gwary nie znam, no chyba że we wtorek lub piątek na rynku...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-26, 11:48   

Ryfka ma racje, dokladnie takich slow uzywa sie w Wieluniu i regionie. :) Dodajmy jeszcze flaszke.
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-26, 12:07   

Jaro napisał/a:
Jestem rodowitym wieluniakiem, ale takiej gwary nie znam, no chyba że we wtorek lub piątek na rynku.

na rynku literacką polszczyzną raczej sie nie mówi ;) , ale zdaje się,że to jest tzw. offtopic, bo mówiliśmy o reklamach
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-26, 12:30   

Ryfka napisał/a:
Ferbik czepiasz się

Dobrze ze nie jestem sama.... :D
Reklamy plusa i heyah są dla mnie rewelacyjne.. wtedy gdy lecą to nigdy nie przełączam na inny kanał bo jestem ciekawa co nowego zostało wymyślone :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-03-26, 20:27   

Ja nie mówię o krótkich reklamach tylko o bloQ reklamowym, który trwa po kilkanaście minut .......... tak dla zrozumienia mojego punktu widzenia :)
Niektóre reklamy są owszem godne obejrzenia, ale umiarkowanie we wszystkim powinno być.
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2006-03-28, 09:41   

Nie lubię reklam dlatego zwykle oglądam filmy na kompie lub TVP i tam gdzie nie przerywają filmów reklamami.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW