R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wybierasz się na mecze Euro 2012 ?
Autor Wiadomość
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-03-29, 22:01   

miko 005 napisał/a:
Mateusz napisał/a:
Czy uważasz, że gdyby nie EURO to by nie budowali autostrad? Wystarczy mieć mądry rząd.

Gdybyś choć na chwilę zapomniał o uprawianiu polityki (marnej zresztą), to pewnie zobaczyłbyś to całe wydarzenie w postaci "EURO 2012" w całkiem innym świetle.
Nie, tych autostrad nie budowano by tyle, a w każdym razie nie w tak szybkim tempie. To dzięki EURO 2012, mamy dodatkowe pieniądze na te i inne inwestycje.



Mam otwarte oczy a nie zamydlone bajkami "o tym ile zarobimy na Euro".

Platini ani zarząd Euro nie wyłożył kasy na budowę dróg, Unia Europejska z powodu tego że organizujemy Euro nie dołożyła dodatkowych pieniędzy.

Prognozy na najbliższe lata dla Polskiej gospodarki są złe. Lata dobrej koniunktury się kończą, mamy kryzys w strefie euro który też się w jakiś sposób odbije na polskiej gospodarce.

Na początku tego roku były protesty rządowe ludzi niezadowolonych co już jest pewnym sygnałem złych nastrojów.

Przyjdzie spłacać te stadiony i całą tą maskaradę, to przekonamy się kto miał rację. Do tego czasu rządy się zmienią. Odpowiedzialność rozmyje, a kredyty do spłacenia zostaną.

Nie wiem jak ty, ale ja mam 22 lata i na państwową emeryturę nie liczę. A Ty i większość osób w Twoim wieku może jej już nie doczekać. Kasa się skończy albo próg ustanowią na 80.

Może i uprawiam politykę, ale w kwestii Euro 2012 nie jestem hurraoptymistą jak większość piszących tu osób. Mecze mnie nie interesują, bo i tak mamy kopaczy i śmiesznego trenera co tu oglądać??(który nie potrafi się poprawnie wypowiadać w mediach.)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW