R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Mrówek
2014-11-18, 23:35
Zdarzenia i wypadki drogowe
Autor Wiadomość
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2012-04-02, 18:37   

Cytat:
@Acree, co ty masz za pojęcie ? znałaś go w ogóle, wiesz co robił ? tylko durnie piszesz bzdety w sytuacji gdzie nie powinnaś nawet śmieć się odezwać, skoro ty wozisz znajomków po pijaku z imprez to Twoja sprawa, mam to gdzieś, ale nikogo nie oceniaj na swoim przykładzie. I jak masz nadal spamować równie dennymi komentarzami to lepiej daruj sobie.

Zdziwie Cię bo znalam, lyso ci teraz?
Ja nawet w zyciu alkoholu w ustach nie mialam, no chyba ze w jakims cukierku ale nawet tego unikam więc nie oceniam na swoim przykladzie, ba ja nawet wcale nie oceniam, przykre ze chlopak umarl, ale to absolutnie w zadnym wypadku nie upowaznia Ciebie do rzucania miesem w ludzi. Jesli tego nie rozumiesz nie wypowiadaj sie. Napisalam jasno ze nikt nie wie czy pil czy nie i nie ma co insynuowac, a ty sie pieklisz jakbym napisala ze z niego pijak pierwszorzedny. Zal mi ludzi, ktorzy nie potrafią czytac ze zrozumieniem.
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-02, 18:44   

Mędrzecy z kosmosu...
Komentatorów nigdy nie brakuje...piszcie sobie dalej te wypociny...bardzo na miejscu zachowania...brawo.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Roj
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-02, 19:24   

( Epilog ) .........niech ten wypadek będzie dla was znawców od wypadków PRZESTROGĄ jak nie należy poruszać się samochodem po wszelkich dostępnych drogach :cry: :cry: :cry:
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-02, 20:16   

A wystarczyło może napisać, że np. kierowca z cukrzycą może przysnąć za kierownicą, nieprawdaż? Nikt takiej opcji nie wziął pod uwagę... nie oskarżajmy, byśmy sami nie byli oskarżani. Szkoda człowieka, szkoda życia. Zaczynał dopiero swoją przygodę z dorosłością. Niech mu tam będzie lepiej...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Otto 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 110
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2012-04-03, 16:22   

Ferbik napisał/a:
A wystarczyło może napisać, że np. kierowca z cukrzycą może przysnąć za kierownicą, nieprawdaż? Nikt takiej opcji nie wziął pod uwagę... nie oskarżajmy, byśmy sami nie byli oskarżani. Szkoda człowieka, szkoda życia. Zaczynał dopiero swoją przygodę z dorosłością. Niech mu tam będzie lepiej...


Jasne... trup jest nigdy nie winny bo jest trup, winny i tak zawsze jest ten co przeżył...
_________________
Nawet jeśli nie wsiadasz za kółko po pijaku... i jedziesz przepisowo, spokojnie, bez szaleństw...TO I TAK MOŻESZ ZGINĄĆ, BYĆ OFIARĄ LUB "SPRAWCĄ" WYPADKU, BO JAKIŚ PIRAT DROGOWY UWAŻA SIĘ ZA KRÓLA SZOS KTÓRY MYŚLI ŻE MA PIERWSZEŃSTWO I MOŻE ZAPIER...Ć
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-03, 16:29   

Otto, a miałem Cię za gościa, który ma coś mądrego do napisania... Widać, że nigdy nie doświadczyłeś wypadku od strony kogoś z Twoich bliskich, bo zupełnie inaczej podchodziłbyś do wpisów dotyczących Twojej rodziny lub w ogóle wpisów odnośnie wypadków. Nie zastanawiałeś się, co może czuć ktoś z rodziny zmarłego czytając takie rzeczy? A Ty już postawiłeś diagnozę, nie mając kompletnie bladego pojęcia o tym wypadku. Kim ty jesteś, żeby stawiać osądy? Masz taką wiedzę? Wątpię! Więc uszanuj chociaż rodzinę zmarłego, jeśli czyjejś śmierci nie potrafisz.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Otto 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 110
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2012-04-03, 16:59   

Ferbik napisał/a:
Otto, a miałem Cię za gościa, który ma coś mądrego do napisania... Widać, że nigdy nie doświadczyłeś wypadku od strony kogoś z Twoich bliskich, bo zupełnie inaczej podchodziłbyś do wpisów dotyczących Twojej rodziny lub w ogóle wpisów odnośnie wypadków. Nie zastanawiałeś się, co może czuć ktoś z rodziny zmarłego czytając takie rzeczy? A Ty już postawiłeś diagnozę, nie mając kompletnie bladego pojęcia o tym wypadku. Kim ty jesteś, żeby stawiać osądy? Masz taką wiedzę? Wątpię! Więc uszanuj chociaż rodzinę zmarłego, jeśli czyjejś śmierci nie potrafisz.


Uwierz mi że potrafię... a Zastanawiałeś się kiedyś co czuje ofiara wypadku? Nie sądzę...
Nie mam nic do tego zmarłego, nie jestem też hipokrytą...
_________________
Nawet jeśli nie wsiadasz za kółko po pijaku... i jedziesz przepisowo, spokojnie, bez szaleństw...TO I TAK MOŻESZ ZGINĄĆ, BYĆ OFIARĄ LUB "SPRAWCĄ" WYPADKU, BO JAKIŚ PIRAT DROGOWY UWAŻA SIĘ ZA KRÓLA SZOS KTÓRY MYŚLI ŻE MA PIERWSZEŃSTWO I MOŻE ZAPIER...Ć
Ostatnio zmieniony przez Otto 2012-04-05, 18:27, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-03, 17:39   

Sam uczestniczyłem kiedyś w dość poważnym wypadku, wjechała we mnie i w kolegę na czerwonym kobieta większym niż nasze autem i z dość dużą prędkością, na szczęście nic się nikomu nie stało oprócz kasacji auta, więc nie mów mi, że nie wiem jak może czuć się osoba poszkodowana.
Nie sądzisz, bo nie jesteś sędzią, nie wyciągaj też pochopnych wniosków, skoro uważasz się za eksperta od wypadków, bo wieje totalną amatorszczyzną oskarżając kogoś poprzez pewne pryzmaty i nie biorąc wielu podstawowych czynników pod uwagę. Żyjesz wg jakichś chorych stereotypów, z którymi tylko niestety miałeś do czynienia i wg tylko Tobie wiadomych kryteriów oceniasz sprawców wypadków.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Otto 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 110
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2012-04-03, 17:43   

Ferbik napisał/a:
Otto napisał/a:
Zastanawiałeś się kiedyś co czuje ofiara wypadku?

Zastanawiałem się: ofiara już nic nie czuje.


Nie napisałem "martwa" ofiara, czasem przeżywają, jak kierowca i pasażerowie Traffica np. Zastanawiał się ktoś co czują? Wyciągałeś kiedyś ranne ale przytomne dzieci z wraku w którym zgięli rodzice... bo jakiś młody, mający przed sobą całe życie kierowca myślał że jest guru kierownicy i może zapie...ć?
Pisząc na tym forum miałem nadzieje iż założono je skłonić czytelników do refleksji i zastanowienia się nad swoim postępowaniem za kierownicą, aby skłonić do myślenia polemizując o wypadkach i ich ewentualnych przyczynach. Chyba byłem w błędzie.

Jak zauważyłem Ferbik zmieniłeś wpis... interesujące...
_________________
Nawet jeśli nie wsiadasz za kółko po pijaku... i jedziesz przepisowo, spokojnie, bez szaleństw...TO I TAK MOŻESZ ZGINĄĆ, BYĆ OFIARĄ LUB "SPRAWCĄ" WYPADKU, BO JAKIŚ PIRAT DROGOWY UWAŻA SIĘ ZA KRÓLA SZOS KTÓRY MYŚLI ŻE MA PIERWSZEŃSTWO I MOŻE ZAPIER...Ć
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-03, 17:58   

Otto napisał/a:
Jak zauważyłem Ferbik zmieniłeś wpis... interesujące...

Nie zmieniłem. Najpierw go skasowałem, a następnie napisałem co powyżej. Zdążyłeś go jednak zacytować.
Otto napisał/a:
Nie napisałem "martwa" ofiara, czasem przeżywają, jak kierowca i pasażerowie Traffica np. Zastanawiał się ktoś co czują?

A skąd wiesz, co czują? Każdy przeżywa to na swój indywidualny sposób.
Otto napisał/a:
bo jakiś młody, mający przed sobą całe życie kierowca myślał że jest guru kierownicy i może zapie...ć?

I znowu zaczynasz swoje oskarżenia! Widzę, że nie ma co z Tobą dyskutować, bo każdy, kto zginie, ginie przez jakiegoś gówniarza bez wyobraźni, który przegiął z prędkością. Z mojej strony EOT, nie ma co się kopać z koniem.

Ps. Popraw swojego maila w profilu na poprawnego (aktywnego), albo wypisz się z subskrypcji tego wątku.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Otto 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 110
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2012-04-03, 18:09   

Ferbik napisał/a:
Otto napisał/a:
bo jakiś młody, mający przed sobą całe życie kierowca myślał że jest guru kierownicy i może zapie...ć?

I znowu zaczynasz swoje oskarżenia! Widzę, że nie ma co z Tobą dyskutować, bo każdy, kto zginie, ginie przez jakiegoś gówniarza bez wyobraźni, który przegiął z prędkością. Z mojej strony EOT, nie ma co się kopać z koniem.


W wypadku o którym wspomniałem kierowca był młody. Niczego nie insynuowałem i nikogo nie oskarżam. Wpierw przeanalizuj treść moich postów i Postaraj się przeczytać je ze zrozumieniem.
Administratorowi pewne zachowania nie przestoją, Żądasz poziomu... to Staraj się go zachować...

PS. Mój mail jest aktywny.
_________________
Nawet jeśli nie wsiadasz za kółko po pijaku... i jedziesz przepisowo, spokojnie, bez szaleństw...TO I TAK MOŻESZ ZGINĄĆ, BYĆ OFIARĄ LUB "SPRAWCĄ" WYPADKU, BO JAKIŚ PIRAT DROGOWY UWAŻA SIĘ ZA KRÓLA SZOS KTÓRY MYŚLI ŻE MA PIERWSZEŃSTWO I MOŻE ZAPIER...Ć
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-03, 22:53   

Jak czytam ten temat to mnie krew zalewa. Speców od wypadków to na forum mamy wiele, a żaden nie ma pojęcia co to jest wypadek samochodowy. Naoglądaliście się zdjęć rozwalonych samochodów i już potraficie oszacować ile gość jechał, czyja była wina. Ludzie pogięło was. Tak się składa, że w moim 20-letnim życiu przeżyłem 3 wypadki samochodowe i 1 który cudem uniknąłem, ostatecznie okazał się śmiertelny. Ani razu nie byłem kierowcą (nie posiadam prawa jazdy). Dzięki tym nieprzyjemnym doświadczeniom wiem jak podczas wypadku się zachować i wiem również co to szok powypadkowy i jak go w miarę możliwości "ogarnąć".
Możecie wierzyć lub nie, ale wystarczy jechać 40 km/h żeby konkretnie skasować samochód i niekoniecznie wypadek musi być z Twojej winy.

Wracając konkretnie do tematu, to zachowajcie się jak poważni i dorośli ludzie i dacie już spokój. Chłopak dzisiaj został pochowany. Nieważne czyja była wina, policja jest od ustalania takich faktów, a nie wy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
SysiO 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 31
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 139
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-04, 06:50   

@Otto mimo 19 lat z przyjemnością mogę Ci powiedzieć że musisz jeszcze trochę pojeździć. Jeśli uważasz siebie za mistrza kierownicy w wieku 43 lat :F Jechałeś kiedyś z prędkością ponad 100 km/h i gdy chciałeś zwolnić przewód hamulcowy pękł ? Jest to przyczyna losowa i jestem pewien ze wtedy nic byś nie zrobił, a ja zauważając twoje auto na zdjęciu sapałbym ze cisnąłeś z super prędkością. Nie rozumiem po co te wywody skoro żadna z osób tutaj pewnie nie była bezpośrednio na miejscu zdarzenia. Pomódl sie lepiej i przemyśl swoją gadkę która ma wywołać niby refleksje. Jeśli chcesz działać w ten sposób proponuje Ci założyć jakąś ogólnopolską akcje i działać aby ludzka świadomość była większa.
_________________
Nieustanna walka i dążenie po swoje
Wyznaczone cele przepędzają paranoje. Twardo tu stoję bo pewien jestem swego. Z podniesioną gardą nikt mi nie odbierze tego. Co nauczyło życie tysiącem dni. Nie raz konkretnie pozmazywały ślady krwi wiesz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-04, 06:58   

OSTATNI RAZ OSTRZEGAM!!! KONIEC OFTOPA!!!
Koniec rozmowy o tym kto jest "miszczem" kierownicy według kogo. Temat jest o wypadkach i kolejne wytykanie komuś kim jest albo za kogo się uważa bedzie "nagrodzone" ostrzeżeniem.
 
   
Otto 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 110
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2012-04-04, 17:30   

SysiO napisał/a:
@Otto mimo 19 lat z przyjemnością mogę Ci powiedzieć że musisz jeszcze trochę pojeździć. Jeśli uważasz siebie za mistrza kierownicy w wieku 43 lat :F Jechałeś kiedyś z prędkością ponad 100 km/h i gdy chciałeś zwolnić przewód hamulcowy pękł ? Jest to przyczyna losowa i jestem pewien ze wtedy nic byś nie zrobił, a ja zauważając twoje auto na zdjęciu sapałbym ze cisnąłeś z super prędkością. Nie rozumiem po co te wywody skoro żadna z osób tutaj pewnie nie była bezpośrednio na miejscu zdarzenia. Pomódl sie lepiej i przemyśl swoją gadkę która ma wywołać niby refleksje. Jeśli chcesz działać w ten sposób proponuje Ci założyć jakąś ogólnopolską akcje i działać aby ludzka świadomość była większa.


SysiO uważam że Gdybyś był łaskaw podzielić się swoimi doświadczeniem jak zatrzymać samochód jadący bez hamulców 100km/h, jak zachować się w takiej sytuacji... chętnie skorzystam z Twojej wiedzy. Na naukę nigdy nie jest za późno... jeżdżę dopiero od 25 lat... Będzie to zapewne ciekawa informacja jak uniknąć wypadku, co mieści się w spektrum tematu "wypadki i zdarzenia drogowe"



Prosiłem. Za powyższe dostajesz ostrzeżenie.
Gregg Sparrow



http://www.zdunska-wola.p...d=1904&Itemid=6
_________________
Nawet jeśli nie wsiadasz za kółko po pijaku... i jedziesz przepisowo, spokojnie, bez szaleństw...TO I TAK MOŻESZ ZGINĄĆ, BYĆ OFIARĄ LUB "SPRAWCĄ" WYPADKU, BO JAKIŚ PIRAT DROGOWY UWAŻA SIĘ ZA KRÓLA SZOS KTÓRY MYŚLI ŻE MA PIERWSZEŃSTWO I MOŻE ZAPIER...Ć
Ostatnio zmieniony przez 2012-04-04, 17:39, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW