R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-03-14, 09:58   

diora6 napisał/a:
Bardziej chodzi mi o wasze prywatne opinie lub te zasłyszane

Tak jak pisałem wcześniej - przejrzyj ten wątek to zobaczysz prywatne lub zasłyszane opinie.
Prywatnie polecam fotografów, z którymi współpracowałem przy weselu, czyli Rafała Kosa z Wieruszowa i Tomka Wilczkiewicza (zresztą naszego forumowicza). Tomek jest dodatkowo członkiem elitarnego (jak sądzę) Forum Profesjonalnych Fotografów Ślubnych. Jeśli szukasz speców najwyższej klasy to polecam tam zajrzeć. Na podstawie ofert z tego forum PFŚ, które kiedyś dostałem, stwierdzam, że jakość jest super ale cena również.
Jeśli chodzi o lokalne oferty, to bardzo dobre oceny ma Piotr Pabisiak.
Michała Dudka i Łukasza Srokę znam, ale nie raczej prywatnie niż zawodowo.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
seba26120 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 6
Skąd: wielun
Wysłany: 2012-03-14, 19:11   

Witam, mogę Ci polecić Michała Toruńskiego z Łubnic. cs-torunski.blogspot.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-03-15, 10:04   

Łukasz Sroka-bardzo prężnie się rozwija ceny ma przystępne najlepiej samemu ocenić.
https://www.facebook.com/VenirStudios
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wwwsklepakordpl 
Dojeżdża PKSem
Sklep Muzyczny AKORD



Pomógł: 5 razy
Wiek: 24
Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 173
Skąd: Łubnice woj. łódzkie
Wysłany: 2012-03-20, 11:45   

Zespół Muzyczny AKORD - wolne terminy na 2012 rok!!! Zapraszamy tel. 693340450
_________________
www.sklepakord.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mixas 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 455
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-03, 21:02   

Witam. Parę razy przewinęło się moje nazwisko. Dlatego pozwolę sobie napisać, że jeżeli ktoś byłby zainteresowany moimi usługami to w miesiącu maj i czerwiec 2012 daję naprawdę dobry rabat.
_________________
www.michaldudek.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
monika98210 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 21 Lis 2010
Posty: 32
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-11, 17:33   Szukam barmana na wesele

Witam. Poszukuję sprawdzonego (z doświadczeniem) barmana, który podjąłby się obsługi dwudniowego wesela.
_________________
monika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
niemampomyslu 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-05, 15:50   

Wie ktoś jaka jest cena od osoby za wesele w Fantanie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wiki22 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 15
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-05, 17:54   

Macie jakieś opinie o sali w Krzeczowie "ranczo nad wartą?"

przejrzałam cały temat i chyba nic nie pisze?
nikt się tam nie bawił?
:smile: pozdrów ki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-06, 16:42   

Wydaje mi się, że "Ranczo nad Wartą" to sala dość nowa, może dlatego mało kto wypowiadał się na jej temat.

A ja już bawiłam się w tamtym miejscu i byłam nim oczarowana.
Miało to miejsce w lecie, nie wiem więc czy taki sam urok byłby zimą.

Dobre wrażenie robi położenie na uboczu, przy budynku rzeka, małe molo, konie, plac zabaw dla dzieci, duża altana, wokół miejsce na ewentualny spacer na poprawinach.
Parkiet do zabawy dość duży.

Trochę denerwowało mnie miejsce, w którym siedzieli państwo młodzi. Było oddzielone ścianą i wyszła taka jakby większa "wnęka".
Wszystko ok, ale niezbyt wyraźnie było słychać zespół w tamtym miejscu.
Zresztą może ten problem da się rozwiązać poprzez inny rodzaj nagłośnienia...

Kiedy tam byłam wesele obsługiwało CPO. Całkiem smacznie! :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
niemampomyslu 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-07, 13:56   

Ponieważ widocznie nikt się nie orientuje jakie są koszty w Fantanie, próbowałam się sama tego dowiedzieć.. I nie wiem jak wygląda tam wesele, za to kontakt jest fatalny. Na maila nikt nie był łaskaw odpisać a w trakcie rozmowy telefonicznej nie dało się dowiedzieć czegokolwiek bo pan uparcie twierdził, że trzeba się spotkać i on mi nic przez telefon nie powie, nawet orientacyjnej ceny za osobę. ;/ I nic go nie obchodziło, że nie mieszkamy w Wieluniu, studiujemy i pracujemy i nie mamy możliwości spotkania się z nim w najbliższym czasie. Nie to nie. Za Fantanę dziękujemy.

Za to Pan z CPO odpisał mi jakąś godzinę po moim mailu, podał wszystkie możliwe informacje: menu, dodatkowe menu, cennik, możliwości innych 'atrakcji' i odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. I to właśnie w którejś z sal CPO odbędzie się nasze wesele :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
monika98210 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 21 Lis 2010
Posty: 32
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-07, 19:38   

Poszukuję namiaru do osób zajmujących sie oprawą muzyczna ślubów. ( Kościół)
_________________
monika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2012-05-09, 14:59   

Witam. Jestem już po własnym weselu. Mogę napisać parę słów na ten temat.

Przygotowania przed weselem
Auto było pożyczone po rodzinie, także nie będę polecał żadnej firmy wypożyczającej samochody. Ozdoby do auta, domu oraz stołów (winietki), zaproszenia kupiliśmy na allegro. Mają tam ogromny wybór przeróżnych kompozycji, z których można stworzyć tysiące kombinacji.

Zakupiliśmy również tzw. "drzewo rodzinne", na którym w postaci odcisków palców widniały liście. Każdy podpisał swój listek. Całe drzewo wygląda przepięknie i jest to dla nas bardzo ważna pamiątka.

Kwiaciarnia
Poświęcę tematowi kwiaciarni więcej niż dwa słowa. Niestety jedna z wieluńskich firm jest niesłowna i mimo umówienia i doprecyzowania szczegółów zostaliśmy wystawieni do wiatru i na pięć dni przed weselem okazało się, że nie mamy kwiatów (wystrój kościoła, wiązanka panny młodej, ozdoba dla świadkowej i dwie butonierki). Ponieważ nie jestem mściwy, to nie będę napiętnował publicznie tej kwiaciarni, aczkolwiek na to zasługuje. Jeżeli ktoś boi się takiej wtopy - zapraszam na PW. Z opresji wyciągnęła nas kwiaciarnia Kamili Świątek ze Starych Sadów, która to potrafiła ściągnąć z Holandii pożądane przez nas kalie.

Fryzjer
Pannę Młodą oraz Świadkową uczesał salon Top Trendy w Wieluniu. Zrobili to bardzo ładnie i w dobrym czasie. Tam został nałożony również makijaż. Manicure został wykonany przez salon kosmetyczny na osiedlu Wyszyńskiego 21.

Ślub
Przygotowania do ślubu zaczęły się od zebrania odpowiedniego zestawu dokumentów załatwienia zapowiedzi, odebrania odpisów aktów urodzenia i chrztu. Następnie papiery ze stanu cywilnego, opłata około 80 zł. Odbyliśmy również spotkania przedmałżeńskie oraz 3 spotkania w poradni.

Co do domniemanych licencji - sytuacja miała się tyczyć jedynie par, które chcą wziąć ślub poza parafią któregokolwiek z narzeczonych. Co do samego ślubu - był przepiękny, ciepły, rodzinny i bardzo intymny. Braliśmy ślub w kościele św. Barbary w Wieluniu (w małym, zabytkowym). Wspólnie z gośćmi (około 80 osób) stworzona została niesamowita atmosfera. Wszyscy wychwalali Mszę Św. oraz Ślub, byli oczarowani scenerią, księdzem proboszczem oraz całą ceremonią.

Sprawa ubioru - ja miałem szyty smoking na miarę, czarny, wełniany ( http://www.roland-moda.pl/moda_meska ). Do tego koszula ze stójką firmy Lambert (salony Vistuli) oraz muszkę i pas smokingowy. Moja małżonka ubrała się w salonie "Tylko Ona" ( http://www.slubne.pl/ ), nie potrafię zlokalizować modelu, ale chyba to GEREMIA HERMS 0064. Za komplet ubioru dla mnie (+ spinki i buty) zapłaciłem około 1600zł. Małżonka wydała przynajmniej 2x tyle. Obydwa salony ślubne mieszczą się w Warszawie.

Sala weselna
Wybraliśmy salę Zacisze z Konopnicy ( http://www.zacisze.wielun.pl/ ). Głównym kryterium była ilość miejsc noclegowych, posiadana klimatyzacja, niewątpliwy urok tego miejsca oraz dobre jedzenie. Wszystko to miałem okazję sprawdzić na wcześniejszych imprezach. Ponadto zaskoczyła mnie fantastyczna obsługa, profesjonalna, miła, zawsze uśmiechnięta i rozumiejąca potrzeby wszystkich gości. Jedzenie cudowne, do dzisiaj zostało go trochę i pierwszy raz próbujemy pewne rzeczy - wszystko nas zaskakuje pozytywnie.

Kontakt z menedżerką sali również bardzo dobry, wiedzieliśmy wszystko, co chcieliśmy wiedzieć. Uważam, że aktualnie nie ma ładniejszej i fajniejszej sali w okolicy z tak dobrym jedzeniem. A bawiłem się w wielu miejscach.

Nikt, dosłownie nikt, nie miał jakichkolwiek zastrzeżeń do sali, jej lokalizacji, obsługi i jedzenia. Wszyscy byli zachwyceni, a pozostałe narzeczeństwa zaczęły się zastanawiać nad robieniem wesela w Zaciszu, mimo iż mieszkają po 200km od Wielunia.

Zespół
Spisali się na medal. Mowa o "AMADEOS" z Olewina ( http://amadeos.com.pl/ ). Grali bardzo dobrze, nie fałszowali, mają bardzo dobry wokal (zwłaszcza męski) oraz kulturalnie, ale z jajem, zabawiają gości. Wszystkie szczegóły ustaliliśmy przed weselem, co pozwoliło nam uniknąć nieporozumień. Repertuar jest tak zróżnicowany, że na parkiecie można zobaczyć wszystkie pokolenia w tym samym czasie.

Ponadto spodobała nam się bardzo duża elastyczność zespołu w sprawach dogadywania wszystkich szczegółów, również w kwestii rozliczenia finansowego (nie mówię o targowaniu!).

Foto - wideo
Zdjęcia wykonywał mój kolega, a film firma z Białegostoku. Nie opiszę tego ani słowem. Dam znać, kiedy zobaczę efekty ich pracy. Wtedy z czystym sumieniem będę mógł wydać opinię.

Alkohol i ciasta
Alkohol (wódkę Krupnik) kupiliśmy w Warszawie w sklepie Real. Posiadaliśmy zniżkę na zakupy oraz w połączeniu z promocjami kupiliśmy wódkę za około 15zł/sztukę. Na weselu dwudniowym (sobota od 18:00 do niedzieli 5:00 oraz 6 godzin poprawin w niedzielę) zeszło łącznie 90 butelek wódki 0.5L (wliczone są flaszki rozdane gościom). Kupiliśmy 100 i była to bardzo rozsądna liczba (85 osób na weselu dwudniowym). Kupiliśmy również 25 win, zostało 5.

Ciasta oraz tort były zakupione w Edenie. Po pierwsze, było bardzo dobre i ładnie wykonane, ponadto niedrogie. Wyliczyliśmy 0,6kg na osobę. Wystarczyło ciasta na wesele, na paczki dla gości i zostało kilka kilogramów po weselu.

Podsumowanie
Jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystko spełniło nasze oczekiwania. Nie zawiedliśmy się praktycznie na niczym. Uważamy, że najwięcej zawdzięczamy zespołowi, obsłudze Zacisza oraz fotografowi i kamerzystom. Kamerzyści byli bardzo subtelni, a fotograf miał masę super pomysłów, wszyscy nie mogą doczekać się zdjęć!

Pozdrawiamy - Marcin i Natalia.

http://www.giwmie.brejk.pl/slub/10.JPG
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karlo-k1 
Słyszał o Wieluniu
karlo-k1


Wiek: 32
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-10, 21:46   

www.zespolfactor.jcom.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
magda_21_21 
Przejeżdżał przez Wieluń
magda_21_21


Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 05 Maj 2009
Posty: 66
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-05-12, 11:40   

Zespół poszukuje saksofonisty/tki ze stażem.

Email: magda_21_21@o2.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
gódka 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 23
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-05-28, 12:42   

a czy ktos wie gdzie mozna tanio i ładnie wydrukować zaprosznia slubne? (oprócz palestranckiej;/)

?:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW