R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kabaret
Autor Wiadomość
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-03-30, 21:49   Kabaret

MONOLOG O DZIEWCZYNIE

Opowiem państwu moją tragedię miłosną, której podmiotem była... kobieta.
Pamiętam jak ją poznałem. Byłem głodny, zamówiłem więc pizzę. Czekam... Dzwonek. Gdyby błyskawica błyskała milion razy wolniej mógłbym powiedzieć, że pizza dotarła z prędkością błyskawicy.
Kiedy w drzwiach pojawiła się kobieta olśniewającej urody, wcale nie byłem zdziwiony. Byłbym zdziwiony, gdyby pojawiła się w oknie - moje M1 nie ma okna. Weszła, podała pizzę i... wtedy to po raz pierwszy pocałowaliśmy się. Nie uwierzycie ale wtedy też po raz pierwszy pocałowaliśmy się drugi raz. W pewnym sensie zaimponowała mi jej odwaga i ...... zamieszkaliśmy razem.

Byliśmy razem, ale początki nie były łatwe.
Pamiętam - kiedyś rano wzięła prysznic i zbiegła z nim dwa piętra niżej. Było to dziwne, bo mieszkamy na parterze.
Inna dziwna rzecz:
Była ateistką, ale codziennie przed śniadaniem ukazywał jej się anioł i miał o to do niej żal. Myślałem, że może z nią jest coś nie tak, ale anioł stanowczo zaprzeczał.
Albo coś takiego:
Po śniadaniu odwoziła swoją młodszą siostrę do szkoły i zaraz wracali ją z powrotem. Okazywało się za każdym razem, że jej młodsza siostra jest za mała żeby chodzić do szkoły. Nic dziwnego. Jest za mała, żeby w ogóle chodzić.

Najdziwniejsze było jednak jej hobby: Uwielbiała jazdę konną. Niestety. Kiedyś spadła z konia i ten ciągnął ją po żwirze przez kilkanaście metrów. Znienawidziła jazdę konną. Znalazła za to nową pasję - ciąganie po żwirze.

Na szczęście wszystkie swoje dziwactwa rekompensowała towarzyskim trybem życia.
Świetnie się z nią rozmawia. Do dziesiątego roku życia wychowywała się w piwnicy, więc śmieszy ją wszystko, co nie jest workiem kartofli.
Często opowiada w towarzystwie dowcipy, ale śmieje się z nich tak długo, aż zostaje sama. Myślę że za bardzo jest skupiona na sobie.

Nie do końca zgadzaliśmy się co do formy bycia razem. Jeśli chodzi o małżeństwo byłem zwolennikiem tradycji japońskiej. W Japonii, najpierw młodzi ludzie czują się samotni, potem odkrywają siebie, biorą ślub, mieszkają razem no i w końcu mają dziecko.

W Polsce odwrotnie. Najpierw dziecko, potem mieszkają ze sobą, biorą ślub i w końcu odkrywają siebie i czują się samotni. Tylko rozmowa z rodzicami wypada w tym samym czasie.

No więc ona preferowała styl Polski. Chciała mieć dziecko. Powiedziałem, że się postaram. Nie było łatwo, chociaż samo staranie się o dziecko jest całkiem przyjemne. Kiedy się rozebrała, ledwo ją poznałem. Chwyciłem jej dłoń. Potem wszystko stało się tak szybko. Rzut przez bark, sprowadzenie do parteru, dwie wywrotki. Wygrałem przewagą punktów. Ale nie zaszła w ciążę.

Pokazała mi inny sposób. O rany! Miałem wrażenie, że poruszyła się ziemia. Ale to sąsiad w nocy kopał ogródek. Czekaliśmy potem cierpliwie na dziecko. Po sześciu godzinach ubraliśmy się i poszliśmy coś zjeść.

Nie mieliśmy dziecka, więc kupiłem sobie psa. Ona była zazdrosna, a nawet okrutna. Chciała nauczyć mojego psa latać. Wypchnęła go z dziesiątego piętra. Zwierzak nie nauczył się latać, a ja zapłaciłem grzywnę za wyprowadzanie psa bez smyczy. Była kobietą przewrotną. Kiedy poszedłem z nią na lodowisko. Tam okazała się bardzo przewrotna. Na szczęście odkryłem wtedy, że kobiety są przewrotne, ale nie te, które już leżą.


Grzegorz Halama
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-03-30, 22:27   

Całkiem ciekawy ten monolog. :D Grzesiu Halam zna się na rzeczy. :D RESPECT 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-30, 23:14   

Hehe dobre to :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-30, 23:20   

Fajne fajne troche współczuje kolesiowi :(
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-03-31, 01:28   

BAŚNIE Z DYMIĄCEJ I JEDNEJ NOGI

Baśnie z dymiącej i jednej nogi. Czyli jak zaczynali wielcy. Mrok padł na miasto, jak szmata padająca na dno kubła. Sprzątaczki na całym świecie odczuły dziwny świąd pod pachami, ale nie był to zwykły świąd. Mówić bowiem zaczął różnymi językami. Takiego świądu nie powstydziłby się nawet sam Rocky Feler. Tymczasem ten sam Rocky przebywał w mieszkaniu Zenobii K. Po wyczerpującej walce i wyczerpującym walcu, w którym lubowała się Zenobia, Rocky osiadł na fotelu tak, jak kurz osiada na fotelu. Wiedział, że teraz przyjdzie najgorsze.
- To będzie trochę bolało! - ryknęła Zenobia, a bary jej usiane były gęsto tatuażem samoprzylepnym takim jak: KISS ME, LOVE i DEPECHE MODE.
- To do jutra! - rzuciła i oddaliła się do drzwi. Rocky wstał i odprowadził ją wzrokiem Nastała głucha noc. Tak głucha że zdawała się niczego nie słyszeć. Rankiem, pierwsze poranne promyki padły na twarz Rocky'ego tak, jak pada szmata na dno kubła, ale one go nie obudziły, bo nie mógł zasnąć. W tym czasie Zenobia K. zdążyła już pokonać drogę ze swojego domu do domu Rocky'ego i z domu Rocky'ego do swojego domu. Właśnie stała w progu chwiejąc się na zmęczonych pęcinkach.
- Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha - wyrwało jej się.
Rocky podniósł z ziemi kawałek płuca i uderzył ją w twarz.
- Dlaczego nie mogłem zasnąć przez całą noc zdziro? - Spytał grzecznie.
- Spójrz co było pod tymi siedmioma pierzynami, na których usiłowałeś zasnąć - Rocky odgarnął kiść pierzyn i ujrzał to..., co znajdowało się pod nimi. Nie wierzył własnym oczom, ale były to jedyne oczy, którym mógł teraz zaufać. Na prześcieradle leżało jedno, maleńkie ziarnko prochu.


Grzegorz Halama i Marek Grabie
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
KaSiUlKa 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 30 Mar 2006
Posty: 152
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-31, 20:26   

Blahahaha:D:D To jest dobre:D Angel gdzie to znalazłaś??:P :razz:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-03-31, 22:00   

KaSiUlKa, to adres dla Ciebie i innych zainteresowanych :!: Jest tam jeszcze kilka tekstów, miłej lektury życzę.

Kabaret Grzegorza Halamy Oklasky ;-)
http://www.halama.pl/czat...-2005.03.14.php
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-31, 22:54   

Dobre aniołku dobre :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
KaSiUlKa 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 30 Mar 2006
Posty: 152
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-01, 14:48   

Dzięki Angel :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW