R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Mrówek
2014-11-18, 23:35
Zdarzenia i wypadki drogowe
Autor Wiadomość
Skorupa 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 190
Piwa: 21/54
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-05, 20:59   

Acree napisał/a:
pyszcza takie tirki na CB na osobowki, .


I żądają przywrócenia pozwoleń na posiadanie CB radia nie mając zielonego pojęcia o radiokomunikacji.
_________________
Gość, uśmiechnij się :585:
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2012-07-05, 21:02, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
damian199312 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 68
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-20, 18:56   

A słyszał ktoś coś o wypadku dzisiaj w godzinach porannych, tj koło 7 rano w miejscowości lub okolicach Szynkielowa ? Jak tam przejeżdżałem to widziałem tylko mercedesa wbitego w drzewo. Niby nie mocno, ale coś się zdarzyć musiało.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Otto 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 110
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2012-07-20, 19:25   

damian199312 napisał/a:
A słyszał ktoś coś o wypadku dzisiaj w godzinach porannych, tj koło 7 rano w miejscowości lub okolicach Szynkielowa ? Jak tam przejeżdżałem to widziałem tylko mercedesa wbitego w drzewo. Niby nie mocno, ale coś się zdarzyć musiało.


...Musiało!!! kierowca merca zapewne trąbił... ale drzewo jak to drzewo... głuche jak pień:))))
_________________
Nawet jeśli nie wsiadasz za kółko po pijaku... i jedziesz przepisowo, spokojnie, bez szaleństw...TO I TAK MOŻESZ ZGINĄĆ, BYĆ OFIARĄ LUB "SPRAWCĄ" WYPADKU, BO JAKIŚ PIRAT DROGOWY UWAŻA SIĘ ZA KRÓLA SZOS KTÓRY MYŚLI ŻE MA PIERWSZEŃSTWO I MOŻE ZAPIER...Ć
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gagatek 
Przejeżdżał przez Wieluń
:) :) :) :)



Wiek: 32
Dołączyła: 01 Cze 2012
Posty: 74
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Londyn
Wysłany: 2012-07-20, 19:46   

Otto wiesz co się stało czy to jakaś aluzja sugerująca coś?
_________________
Życie mamy tylko jedno...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Otto 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 110
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2012-07-20, 19:50   

Gagatek napisał/a:
Otto wiesz co się stało czy to jakaś aluzja sugerująca coś?


bladego pojęcia nie mam co się tam stało, ale jak znam życie... zawsze winne jest drzewo...
_________________
Nawet jeśli nie wsiadasz za kółko po pijaku... i jedziesz przepisowo, spokojnie, bez szaleństw...TO I TAK MOŻESZ ZGINĄĆ, BYĆ OFIARĄ LUB "SPRAWCĄ" WYPADKU, BO JAKIŚ PIRAT DROGOWY UWAŻA SIĘ ZA KRÓLA SZOS KTÓRY MYŚLI ŻE MA PIERWSZEŃSTWO I MOŻE ZAPIER...Ć
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-07-20, 21:03   

Alboo ktoś widzi podwójnie, albo drzewo na drodze wyroslo, zawsze się znajdzie winny, byle nie kierowca... No coż, nie tylko zmęczenie żle wpływa na ludzkie myślenie, ale i brawura, szpan, alkohol, inne środki odużające oraz leki-po których się nie powinno siadać za kółkiem.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-21, 08:20   

Na skrzyżowaniu ul.18 stycznia z Karkowskim Przedmieściem ok.9 doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch aut. Przejechać można,ale ruch odbywa się powoli,gdyż auta uczestniczące w kolizji stoją na środku.To taka informacja dla jadących do miasta
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
damian199312 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 68
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-21, 15:19   

Bethi napisał/a:
Alboo ktoś widzi podwójnie, albo drzewo na drodze wyroslo, zawsze się znajdzie winny, byle nie kierowca... No coż, nie tylko zmęczenie żle wpływa na ludzkie myślenie, ale i brawura, szpan, alkohol, inne środki odużające oraz leki-po których się nie powinno siadać za kółkiem.


Ja też nie wiem co tam się stało, ale na pewno nie mnie oceniać i wypisywać takie rzeczy...
Tysiące innych rzeczy mogło się stać, które przyczyniły się do tego zderzenia. Może wina kierowcy, może nie, nie mnie to oceniać i nie rozumiem innych, którzy próbują bawić się w Boga i oceniać innych...

Ciekawe, kiedy podobna wypadek spotka kogoś z waszych znajomych, rodziny, czy też będziecie tak psioczyć na forum tutaj...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gagatek 
Przejeżdżał przez Wieluń
:) :) :) :)



Wiek: 32
Dołączyła: 01 Cze 2012
Posty: 74
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Londyn
Wysłany: 2012-07-21, 15:58   

damian199312, tam gdzie mieszka BETHI już nie jedna osoba miała wypadek pod jej domem, i powody tego były różne. I ktoś z jej bliskich miał wypadek 10m od bramy wjazdowej, więc nie rozumiem trochę co chciałeś powiedzieć, że co? Powody wypadków są na prawdę różne. Według mnie powinno być więcej Tablic informujących o CZARNYCH punktach.
_________________
Życie mamy tylko jedno...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
snickers 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 20
Skąd: Okolice
Wysłany: 2012-07-21, 16:04   

Gagatek napisał/a:
Według mnie powinno być więcej Tablic informujących o CZARNYCH punktach.

I co wg Ciebie zmienią takie tablice w rozumowaniu pijanych czy 'głupich' kierowców?
_________________
The question is not what you look at, but what you see.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
damian199312 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 68
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-21, 17:24   

Wziąłem w cytat jej słowa, ale to się również toczy do innych osób.
Ludzie jak słyszą, że był gdzieś wypadek bez zastanowienia mówią: alkohol, brawura, młodość.
Czasem tak jest, ale nie wkładajmy wszystkiego do jednego worka.
Jeżeli Bethi mieszka blisko drogi, niejedno już przeżyła i zobaczyła to moim zdaniem tym bardziej powinna być wyrozumiała...
Wiem, że scyzoryk sam się w kieszeni otwiera, kiedy to znów pijany kierowca zabił kogoś, ale nie zawsze tak jest... 19-letni kierowca, który spowodował wypadek to nie zawsze młody gówniarz w BMW e36.

Nie chcę nikogo bronić, krytykować, nawracać, chcę jedynie, by zamiast pisać czasem bzdury na forum i jakieś swoje domysły, zachować je dla siebie, skoro mają powtarzać tylko slogany: młodość, brawura, alkohol...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-07-21, 18:55   

Czasami szkoda słów na to co się dzieje na tej krajowej 8, zresztą nie tylko na tej drodze. Nie zawsze winny jest człowiek, jednak większość wypadków to ludzka wina. A jak dziecko widzi taki wypadek śmiertelny, to nie tylko pyta co się komuś stało, bo się nie rusza, ale taki widok zostaje w psychice na długo...
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
damian199312 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 68
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-22, 21:56   

Ja do tego nie potrafię się ustosunkować, znaleźć odpowiedzi. Może dlatego, że tak dużo widziałaś masz do tego taki stosunek.
Ja chcę jedynie apelować, aby nie oceniać wszystkich ludzi tą samą miarą... Też jak słyszę o wypadku to czasem naprawdę się nóż otwiera sam w kieszeni... Ale że ktoś jest 18-letnim kierowcą bmw e36 nie oznacza, że jest wariatem bez wyobraźni...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kamil.p 
Słyszał o Wieluniu



Wiek: 28
Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 24
Skąd: Osjaków
Wysłany: 2012-08-11, 23:41   

Dziś podobno doszło do poważnego wypadku w miejscowości Zmyślona niedaleko Radoszewic..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
adson 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 55
Piwa: 2/2
Skąd: ok.Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2012-08-31, 22:14   

Dziś około godziny 17:00 dyżurny KP PSP Wieluń odebrał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Nietuszyna ( woj łódzkie ). W tym samym czasie zaalarmował jednostke OSP KSRG Czarnożyły.
Po dojechaniu na miejsce zdarzenia poszkodowana opuściłła o własnych siłach samochód dzięki czemu nie trzeba było używać sprzetu hydraulicznego.
Na miejsce zdarzenia w tym samym czasie przybyły pozostałe zespoły ratunowe czyli JRG Wieluń, karetka pogotowia i obecna już na miejscu policja
Kierująca została przewieziona do wieluńskiego szpitala w stanie niezagrażającym jej życiu
Według wstępnych opini najprawdopodobniej kierująca nie dostosowała odpowiedniej prędkości do panujących warunków atmosferycznych i na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem przez co doprowadziła do dachowania

Użyte siły i środki:
JRG Wieluń
OSP KSRG Czarnożyły
karetka-Wieluń
policja-Wieluń

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW