R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kraj dziadów zostaw dziadom
Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-12-10, 12:18   

Pat44 napisał/a:
Stu pracowników w Urzędzie Miasta i Gminy, stu w starostwie, stu w Urzędzie Zatrudnienia (na trzy oferty pracy), stu w Urzędzie Skarbowym, kilkudziesięciu w Miejsko- Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej (od groma psychologów po zaocznych studiach, którym się w głowach poprzewracało), kilkanaście wydziałów w Sanepidzie (ilu pracowników- utajnione chyba!)... Może ktoś dopisze jeszcze jakiś urząd i liczbę zatrudnionych?
Nie chce nikogo bronić, ale może zanim się wyda wyrok to dobrze byłoby się dowiedzieć ilu tak naprawdę jest pracowników w poszczególnych urzędach, a nie tak sobie rzucać "tu stówka, tam stówka....".
Pat44 napisał/a:
Oj, sorry- na 24 181 mieszkańców!
Oj sory - większość urzędów jest jedna dla całego powiatu (chyba oprócz urzędów gminy), więc nie na 24 tys mieszkanców miasta a na prawie 80 tys mieszkańców powiatu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-12-10, 22:09   

red napisał/a:
Pat44 napisał/a:
Stu pracowników w Urzędzie Miasta i Gminy, stu w starostwie, stu w Urzędzie Zatrudnienia (na trzy oferty pracy), stu w Urzędzie Skarbowym, kilkudziesięciu w Miejsko- Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej (od groma psychologów po zaocznych studiach, którym się w głowach poprzewracało), kilkanaście wydziałów w Sanepidzie (ilu pracowników- utajnione chyba!)... Może ktoś dopisze jeszcze jakiś urząd i liczbę zatrudnionych?
Nie chce nikogo bronić, ale może zanim się wyda wyrok to dobrze byłoby się dowiedzieć ilu tak naprawdę jest pracowników w poszczególnych urzędach, a nie tak sobie rzucać "tu stówka, tam stówka....".
Pat44 napisał/a:
Oj, sorry- na 24 181 mieszkańców!
Oj sory - większość urzędów jest jedna dla całego powiatu (chyba oprócz urzędów gminy), więc nie na 24 tys mieszkanców miasta a na prawie 80 tys mieszkańców powiatu.


Porządny system informatyczny i presja z góry, do tego uproszczenia w systemie prawnym i mogłoby ich być dużo mniej prawda?
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-12-10, 22:14   

Oczywiście że biurokracja mogłaby być i powinna być mniejsza. Tyle że żadnej partii nie zalezy na jej ograniczeniu, bo jak powszechnie wiadomo ta machina biurokratyczna jest doskonałym miejscem pracy dla "krewnych i znajomych królika".
Pytanie brzmi czy na zachodzie biurokracja jest mniejsza niż u nas? Ja nie mam porównania więc się nie wypowiadam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-12-10, 23:35   

Proszę wejść na stronę starostwa, urzędu zatrudnienia i urzędu miasta. Struktura z rozbiciem na poszczególne etaty jest bardzo ładnie rozrysowana. Nie wierzę, żeby gdziekolwiek były wakaty. Liczba pracowników jest rzeczywiście mniejsza niż podałem. Urząd starosty-98 pracowników, Urząd Miasta i Gminy-95 etatów, Urząd Zatrudnienia- również 98. W Sanepidzie struktura jest rozrysowana tylko w oparciu o "wydziały", a tych jest bodajże 9 (już nie pamiętam, ale zapewniam że sprawdzałem). Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej- kilkanaście pokoi, i ze cztery wybitne specjalistki od psychologii (być może więcej-tyle widziałem, chyba że to były panie, które przyszły na ploteczki). Dodam, że druga część tego urzędu jest w dawnej budowlance- tam jeszcze nie byłem, więc nie mam pojęcia ile pań tam pracuje. Dane podawałem na podstawie struktury etatowej, ale podejrzewam, że są jeszcze stażyści poza etatami.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-12-10, 23:55   

Już sprawdziłem! Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej- 37 etatowych pracowników. Nie twierdzę, że dużo czy mało. Nie w przypadku MGOPS! Po prostu ciekaw jestem ilu mieszkańców naszego miasteczka jest urzędnikami.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW