R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak oceniasz organizację EURO 2012 przez Polskę ?

Jak oceniasz organizację EURO 2012 przez Polskę ?
Bardzo dobrze
46%
 46%  [ 6 ]
Dobrze
46%
 46%  [ 6 ]
Źle
0%
 0%  [ 0 ]
Bardzo źle
7%
 7%  [ 1 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2012-12-30, 10:15   Jak oceniasz organizację EURO 2012 przez Polskę ?

Jak oceniacie organizację EURO 2012 przez Polskę ? Interesuje mnie także kwestia oddziaływania Euro na życie mieszkańców Wielunia i okolic. Czy poza stacjami benzynowymi :wink: ktoś widział "tutaj" kibiców państw przyjezdnych ? Jeśli tak, co zwiedzali ?

Proszę o Wasze opinie.

121b55f147bdbd6d2dc8a8704fccbfed,641,0,0,0.jpg
Strefa Kibica Euro 2012, Warszawa
Plik ściągnięto 73 raz(y) 118,37 KB

_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-12-30, 11:19   

Organizację oceniam tylko na podstawie informacji z mediów oraz opinii od znajomych, którzy byli na meczach albo w miastach organizatorach. Wydaje mi się, że wszystko wyszło bardzo dobrze. Oczywiście zdarzały się pewne niedociągnięcia i zgrzyty, ale ogólnie bilans wyszedł na plus.
Co do wpływu na miasto Wieluń, to poza odrobinę większym ruchem na ósemce (chociaż ja go specjalnie nie zauważyłem), to wpływu nie było żadnego. Lokal gastronomiczny przy największej stacji benzynowej w mieście nie zauważył żadnego zwiększonego ruchu w tym okresie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-12-30, 11:20   

hiszpan napisał/a:
Interesuje mnie także kwestia oddziaływania Euro na życie mieszkańców Wielunia i okolic. Czy poza stacjami benzynowymi :wink: ktoś widział "tutaj" kibiców państw przyjezdnych ? Jeśli tak, co zwiedzali ?

hiszpan, nie wiem co chcesz przeczytać na ten temat, ale nie spodziewałbym się zbyt wiele ;) Z pewnością i u nas w Wieluniu dało się odczuć atmosferę EURO 2012 i tylko atmosferę :razz:
Impreza odbywała się w czterech miastach polski, trudno aby gości zagranicznych było widać w każdym miasteczku (mamy ich ok. 1000)

Sądząc po tym, co widziałem w przekazach telewizyjnych i po tym co przeczytałem na ten temat, to w skali ogólnej wypadliśmy naprawdę bardzo dobrze. Mówię tu o kwestii "zadowolonego zagranicznego kibica", nie wnikam w koszty i zyski ;)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
monikzy 
Przyjeżdża na zakupy
monikzy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Cze 2007
Posty: 272
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-12-30, 12:25   

Ja oceniam na b. dobrze.
Patrząc na filmiki na YT z Irlandzkimi lub Hiszpańskimi kibicami, zagraniczni goście mieli się bardzo dobrze :lol:

Chociaż słyszałam opinię, że większość kojarzy Euro z Ukrainą a nie Polską :roll:
_________________
“The person, be it gentleman or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid.” - Jane Austen
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2012-12-30, 13:38   

miko 005 napisał/a:
hiszpan napisał/a:
Interesuje mnie także kwestia oddziaływania Euro na życie mieszkańców Wielunia i okolic. Czy poza stacjami benzynowymi :wink: ktoś widział "tutaj" kibiców państw przyjezdnych ? Jeśli tak, co zwiedzali ?

hiszpan, nie wiem co chcesz przeczytać na ten temat, ale nie spodziewałbym się zbyt wiele ;) Z pewnością i u nas w Wieluniu dało się odczuć atmosferę EURO 2012 i tylko atmosferę :razz:
Impreza odbywała się w czterech miastach polski, trudno aby gości zagranicznych było widać w każdym miasteczku (mamy ich ok. 1000)

Sądząc po tym, co widziałem w przekazach telewizyjnych i po tym co przeczytałem na ten temat, to w skali ogólnej wypadliśmy naprawdę bardzo dobrze. Mówię tu o kwestii "zadowolonego zagranicznego kibica", nie wnikam w koszty i zyski ;)


miko 005, jestem świadomy tego, że miasteczek mamy w Polsce sporo. Jednak nie każde z nich leży na trasie łączącej Wrocław z Warszawą. Nie pytam o Suwałki, czy Świnoujście, tylko o Wieluń. Miasto leżące w centralnej części Polski, na skrzyżowaniu dość ważnych szlaków komunikacyjnych. Jak wiadomo, już niedługo Wieluń straci na wartości na korzyść Sieradza. Niejednego bieda wówczas w Wieluniu z tego powodu dotknie. To tak na marginesie.

Wracając do tematu. Satysfakcjonuje mnie opinia REDa, właśnie wypowiedzi w tym kontekście oczekiwałem.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś cenne uwagi na temat oddziaływania Euro 2012 na życie mieszkańców Wielunia i okolic, będę wdzięczny za podzielenie się z nami swymi spostrzeżeniami. Mogą to być również nasze niespełnione oczekiwania. Mam takich kilka, ale podzielę się z nimi później. Choć generalnie oceniam przygotowania do EURO dobrze.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-12-30, 17:14   

hiszpan napisał/a:
Jak wiadomo, już niedługo Wieluń straci na wartości na korzyść Sieradza. Niejednego bieda wówczas w Wieluniu z tego powodu dotknie. To tak na marginesie.
Nie będzie tak źle. Miasto nie korzysta w żaden sposób z aktualnej lokalizacji. Korzysta wąska grupa kilku przedsiębiorców (w tym ja), ale dla nas i tak lepszym rozwiązaniem jest S8 przez Sieradz niż obwodnica północna.
Tak na marginesie.

Dalsza część dyskusji wydzielona do tego wątku -
http://www.wielun.biz/vie...p=187409#187409
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW