R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Dobre sklepy odzieżowe
Autor Wiadomość
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-28, 19:53   Dobre sklepy odzieżowe

Wątek poświęcony sklepom oferującym odzież/obuwie męskie. Chciałbym skupić się tutaj nie tyle na samej marce produktu, co na jego jakości, i stosunku jakość-cena.

Z całego serca mogę polecić sklep"Modna Odzież" , mieszczący się przy ul. Sieradzkiej (obok stacji CPN) W asortymencie posiadają; koszule, t-shirty, spodnie, bluzy, krawaty i inne. Cenię ten sklep za bardzo wysokiej jakości produkty. Pierwszym zakupem jaki tam zrobiłem była letnia kurtka, która notabene ma już ok 6-7 lat i wciąż stanowi w letnie okresy moje podstawowe nakrycie wierzchnie. :D Za kurtkę wówczas dałem 120 zł. Rok czy dwa lata później zakupiłem dwa t-shrity, które użytkuję po dzień dzisiejszy, za koszulki dałem 50 zł za sztukę. Materiał zarówno w przypadku tej kurtki, jak i koszulek nie mechaci się. Pani z obsługi jest miła dla klienta, i skora do ew. negocjacji ceny w przypadku zakupu kilku rzeczy. Kupiłem tam też wiele innych ciuchów, i jak dotąd żadnego jeszcze nie zdążyłem wyrzucić z powodu wyniszczenia.

Natomiast sklepem, który radzę omijać szerokim łukiem, to sklep "Stanley" przy ul. Kaliskiej. Znajdziemy tam głównie spodnie męskie firm Stanley, Wrangler, Wood Stone... Fakt, wykonane są z przyjemnego w noszeniu materiału, ale to są spodnie na ok 2 miesiące intensywnego użytkowania. Generalnie makabra. Każde jedne spodnie, a każda para kosztuje tam min. 90 zł zajechałem. Bardzo szybko się przecierają, puszczają szwy i co dla mnie jest bardzo kłopotliwe w zakupie spodni, to zdecydowanie za długie. Ciężko mi tam było znaleźć odpowiednią dla mnie parę spodni. Stówa tam wydana jest stówą wyrzuconą w błoto, i dlatego na zakupy tam już nie chodzę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW