R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ferbik
2012-01-29, 11:05
Usługi komputerowe w Wieluniu i okolicach
Autor Wiadomość
agatob 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 262
Piwa: 22/16
Skąd: z okolic Wielunia
Wysłany: 2012-11-08, 19:54   

na ulicy Krótkiej 4 - http://serwisrtv.wielun.pl/
_________________
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
1qaz2wsx 
Przyjeżdża na zakupy
.


Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 257
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-12-24, 09:09   

czy ten serwis jest sprawdzony? sa moze jakies nowe serwisy tego typu albo stare i tez sparwdzone?
Chodzi mi o laptopa?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Simon24121 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 28
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 35
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-17, 21:19   

Dawno tu nie zaglądałem , ale tak jak panowie pisaliście zleceń jest jak na lekarstwo w 2012 kilkanaście razy naprawiałem komputery. A najgorsze jest to że najczęściej to laptopy :/ . Nie ma to jak dobry PC ;D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-20, 11:19   

Też jestem zainteresowany naprawą laptopa. Na budce ksero przy wejściu do Intermache jest ogłoszenie. Spisałem nawet nr tel., ale jeszcze nie dzwoniłem-505279465. Ogólnie w Wieluniu wszyscy "specjaliści"z którymi się zetknąłem byli do bani. Przestało ładować mi baterię i wszędzie bez obejrzenia sprzętu dostałem tę samą radę- wymienić. Na tłumaczenie, że tuż przed awarią bateria trzymała kilka godzin są głusi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-20, 11:20   

A wiesz jak działa elektronika akumulatora? X cykli i bach, nie zależnie od tego czy trzyma, czy nie. Wystarczy też że jedno ogniwo wykitowało (częsty przypadek), a przywrócenie akumulatora do życia jest ciężkim zabiegiem.

Znam 1 (słownie jeden) przypadek gdzie laptop nie ładował z winy nie-akumulatora...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-20, 12:39   

Ale żeby zyskać pewność mogliby dla przyzwoitości poradzić podłączenie innej baterii, innego zasilacza (bo chociaż na zasilaczu działa,to czasem się wyłącza), albo podłączenie baterii do innego notebooka. Tak to mam wrażenie, że rozmawiam z prorokiem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-21, 02:09   

Pat44 napisał/a:
Też jestem zainteresowany naprawą laptopa. Na budce ksero przy wejściu do Intermache jest ogłoszenie. Spisałem nawet nr tel., ale jeszcze nie dzwoniłem-505279465. Ogólnie w Wieluniu wszyscy "specjaliści"z którymi się zetknąłem byli do bani. Przestało ładować mi baterię i wszędzie bez obejrzenia sprzętu dostałem tę samą radę- wymienić. Na tłumaczenie, że tuż przed awarią bateria trzymała kilka godzin są głusi.


Są też elementy których się nie da serwisować fachowo jeżeli nie kierujemy się do firmy tym zajmującej, np. właśnie baterie do laptopów mało kto naprawia, zazwyczaj się je wymienia 8)

Ale jest też w tym co napisałeś trochę prawdy, faktycznie jest sporo pseudofachowców którzy nie znają słowa "naprawa", stosując zamiennik "wymień"...
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW