R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaki dostawca internetu?
Autor Wiadomość
RafalS 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 12
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 13:57   

Ferbik napisał/a:
RafalS napisał/a:
Wypowiedzenie wysyła się listem poleconym i pisanie o niesprawdzaniu poczty czy lądowaniu w koszu to już pomówienia które administrator forum powinien kontrolować.

Ty tak na poważnie? Od kiedy? :shock:
Zapraszam do regulaminu.

Zapisy regulaminu nie wyłączają odpowiedzialności wobec obowiązującego prawa - dlatego prowadzenie forum do najprzyjemniejszych nie należy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 14:43   

RafalS napisał/a:
Zapisy regulaminu nie wyłączają odpowiedzialności wobec obowiązującego prawa - dlatego prowadzenie forum do najprzyjemniejszych nie należy.


Odpowiedzialności za co? Za prawdomówność (czy raczej prawdopisowność ;-) ) użytkowników? Daj spokój - jeśli masz w tym interes lub ktokolwiek inny ma w tym interes to Administracja forum przechowuje adresy IP użytkowników i na wezwanie odpowiednich organów udostępni tę informację - spokojnie da się namierzyć autora tych czy innych wpisów.

Ale nie wyobrażasz sobie chyba że ktoś z Administracji forum będzie prowadził dochodzenie czy dany wpis jest zgodny z prawdą czy nie - bo i po co?
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ania_321 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 24 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 14:47   

RafalS napisał/a:
Po pierwsze zawsze w wypowiedzeniach pisze się powód takiego wypowiedzenia - zawsze i wszędzie nie tylko w TZG, a Pani ma prawo zapytać. Jak nie chcesz to nie odpowiadaj.


Zmiana regulaminu już jest wytłumaczeniem dlaczego chce wypowiedzieć umowę i w cale nie muszę pisać czemu wypowiadam wystarczy ze jest zmiana regulaminu.

RafalS napisał/a:
Po drugie jakie decyzje prezesa? Wypowiedzenie jest skuteczne od momentu złożenia z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. W TZG też tak jest.


Osoby pracujące tam są innego zdania. W tej chwili czekam na decyzje, jeśli piszesz tak jak jest to zostałam wprowadzona w błąd...

RafalS napisał/a:
Mam wrażenie że odezwały się osoby oburzone tym że firma zmieniła w końcu podejście do niepłacących i nie czeka pokornie aż łaskawie zapłacą tylko wyłączyła im internet albo wezwała do płatności.


Ty KPISZ sobie czy tak na poważnie? Ktoś czeka jak książę aż przyjdzie powiadomienie i czeka na wyłączenie jak go nie dostanie? To niedorzeczne.

RafalS napisał/a:
Ludzie mamy wolny rynek jak wam nie pasuje to rezygnujcie i idźcie do konkurencji


Właśnie to chce w końcu zrobić!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
RafalS 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 12
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 15:13   

W kwestii publikacji i administracji forum polecam poczytać: wyrok Sądu Najwyższego dnia 28 września 2000 r., V KKN 171/98, OSN 2001, nr 3-4, poz. 31

W kwestii wypowiedzi ania321
Sama piszesz powód - nie zgadzasz się ze zmianą regulaminu - to jest powód i wystarczy, nie trzeba niczego więcej tłumaczyć.
Nie masz na co czekać - wypowiedzenie biegnie i tyle.
Tak na poważnie są osoby, które po kilka miesięcy nie płacą, a potem są pretensje że wezwanie albo wyłączenie nastąpiło - byłem świadkiem takiej sytuacji gdzie kobietka najpierw zrobiła awanturę tej Pani przy komputerze, a później w kasie płaciła za 6 miesięcy - takie osoby są praktycznie wszędzie, u każdego operatora i nie tylko.

Podsumowując jak złożyłaś wypowiedzenie to jest to fakt i tyle. Oddaj im co tam masz z ich urządzeń i po sprawie.
Pani obsługująca powinna Ci pożyczyć dobrego dnia i powodzenia u innego operatora - tyle.

Takie sytuacje występują i występować będą , im więcej jest operatorów na rynku tym większe mamy możliwości zmiany i wyboru takiego który nam pasuje. Ja korzystam z jednego, Ty z drugiego ale jak zmieniam to nie robie nikomu awantur, tylko spokojnie i bez nerw. Człowiek zna swoje prawa i je wykorzystuje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ania_321 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 24 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 15:27   

Zgadzam się ze wszystkim co powyżej napisałeś. ale uwierz mi że ja tam przyszłam tylko z pytaniami i napisać wypowiedzenie a miałam to utrudnianie! I tylko tyle, dla nich wytłumaczenie że jest zmiana regulaminu nie wystarczy, żadnych awantur nie robiłam absolutnie, a ta pani dalej wierciła i jej głupie komentarze były nie na miejscu. Widocznie miała zły dzień i to bardzo...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
RafalS 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 12
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 15:30   

Takie życie, każdy ma słabsze chwile. Mam nadzieje, że nie uraziłem Cię pisząc o tych osobach zalegających czy robiących awantury - post napisałaś dość ostro ;)
Tak czy inaczej życzę zmiany na lepsze - wybór na rynku jest spory i może ktoś Ci podpasuje, a regulaminy czytać i akceptować trzeba.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ania_321 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 24 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 15:34   

no nie wiedziałam że są takie osoby które nie potrafią płacić za coś to powinni płacić i to przez taki okres, no ale cóż...
Post napisałam ostro bo po raz pierwszy z taką obsługa się spotkałam... i praktycznie nic nie załatwiłam, ale z tego co wiem nie jestem sama która ta firma płata figle i nie chodzi tu o płatności absolutnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2013-03-20, 15:35   

RafalS napisał/a:
W kwestii publikacji i administracji forum polecam poczytać: wyrok Sądu Najwyższego dnia 28 września 2000 r., V KKN 171/98, OSN 2001, nr 3-4, poz. 31


Wyrok ten dotyczy prawa prasowego i nie będzie miał zastosowania do usług świadczonych drogą elektroniczną. Polecam natomiast zapoznanie się z sentencją i uzasadnieniem wyroku Sądu Najwyższego - Izba Cywilna z dnia 8 lipca 2011 r., IV CSK 665/2010
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
RafalS 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 12
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 15:39   

stanmarc - chętnie poczytam a polemikę możemy też kontynuować na priv - jeśli taka wola.
Po prostu strasznie mnie wkurza że wszyscy zachłystują się demokracją i każdy na każdego może wylewać publicznie pomyje. Np. forum TVN jest moderowane i tam takie posty by nie przeszły, to samo na forum prawnym.
Współczuję moderatorom bo to ciężki kawałek chleba, ale niestety same regulaminy nie wyłączają odpowiedzialności w 100%.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
FXX 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 116
Piwa: 8/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 16:00   Re: Co to za brednie z tym TZG

RafalS napisał/a:
Mam wrażenie że odezwały się osoby oburzone tym że firma zmieniła w końcu podejście do niepłacących i nie czeka pokornie aż łaskawie zapłacą tylko wyłączyła im internet albo wezwała do płatności. Ludzie mamy wolny rynek jak wam nie pasuje to rezygnujcie i idźcie do konkurencji - tylko po co obsmarowujecie tego czy innego i to jeszcze w taki sposób.
"Sieć do dupy" no to odejdź do innych operatorów i pozwól im dodatkowo za darmo u siebie nadajnik postawić - od razu zacznij odkładać na karę do skarbówki i nadzoru budowlanego, ale o tym już cię nikt nie poinformuje przy składaniu oferty na internet za darmo.


Może niech również zmieni podejście do jakości swoich usług, bo nie dość, że sama usługa jest marnej jakości, to jeszcze sprzęt dostarczany do klienta (modem, router) to najtańsze padło, które regularnie zrywa połączenie.
Do tego jakiekolwiek zgłoszenie o problemach technicznych jest najzwyczajniej w świecie olewane, a jeśli już coś się rusza to po n-tym telefonie, bądź osobistej wizycie i narobieniu hałasu.

Uprzedzając Twoje kolejne wynaturzenia nt. wolnego rynku - odszedłem na całe szczęście do konkurencji jakiś czas temu, a nikt tu nikogo nie obsmarowuje, tylko wyraża swoją opinię na jaką samo TZG sobie zapracowało. Poza tym, że zaoferowało parę lat temu jako pierwsze dostęp do Internetu, dla części nie posiadającej łącz TPSA ciężko cokolwiek dobrego o tej firmie powiedzieć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 16:04   

RafalS, my nie odpowiadamy jako moderacja i administracja forum za treści zamieszczane przez użytkowników - już to w sądzie przerabialiśmy, więc nie ma co tego tematu wałkować. Spraw w Polsce było już co najmniej kilkanaście w tym temacie, a od siebie dodam jeszcze poza głównym wątkiem, że to tak, jakbyś miał swój płot i ktoś napisał na nim farbą" Kowalski to ch...". Tak jak właściciel płotu nie odpowiada za napis na nim wykonany przez kogoś innego, tak my nie odpowiadamy za treści. My tylko udostępniamy możliwość (przestrzeń serwerową wraz ze skryptem) wypowiadania się, a nie redagujemy tych treści. Proponuję poczytać na ten temat. Z mojej strony EOT.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2013-03-20, 16:33   Re: Co to za brednie z tym TZG

HandOfFury napisał/a:
RafalS napisał/a:
Po pierwsze


Pracujesz tam ?:D


No raczej, nick wskazuje na Prezesa.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Wielki Szu
Roj
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-20, 16:42   

RafalS napisał/a:
stanmarc - chętnie poczytam a polemikę możemy też kontynuować na priv - jeśli taka wola.
Po prostu strasznie mnie wkurza że wszyscy zachłystują się demokracją i każdy na każdego może wylewać publicznie pomyje. Np. forum TVN jest moderowane i tam takie posty by nie przeszły, to samo na forum prawnym.
Współczuję moderatorom bo to ciężki kawałek chleba, ale niestety same regulaminy nie wyłączają odpowiedzialności w 100%.



Na którym TVN..ie ? :039:
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 17:50   

Roj napisał/a:
RafalS napisał/a:
stanmarc - chętnie poczytam a polemikę możemy też kontynuować na priv - jeśli taka wola.
Po prostu strasznie mnie wkurza że wszyscy zachłystują się demokracją i każdy na każdego może wylewać publicznie pomyje. Np. forum TVN jest moderowane i tam takie posty by nie przeszły, to samo na forum prawnym.
Współczuję moderatorom bo to ciężki kawałek chleba, ale niestety same regulaminy nie wyłączają odpowiedzialności w 100%.


Właśnie dlatego TVN jest nazywany w podkreślam niezależnych mediach jako komunistyczna TV z góry reżyserująca treści jakie ludziom naiwnym i słabo inteligentnym wtłuką do głowy...no dajcie spokój, jak ktoś robi transmisje na żywo z przewożenia Katarzyny W. do sądu to jest albo nie poważny, albo też próbuje byle gó.wnem wypchać czas antenowy...no litości, to nie seryjny morderca poszukiwany przez 10 lat, tylko baba która stała się celebrytą medialnym przez media, które nakręciły ten temat do granic...jak ktoś podaje jako przykład dobrej firmy TVN, to pozdro... :570:
Polecam dodatkowo oglądanie super niestronniczego show Tomasza Lisa, człowieka który do kariery doszedł dzięki ojcu który był działaczem PZPRu...wystarczy umiejętnie badać jego gierki. Wraz z koleżanką po fachu M.Olejnik na prawdę elita manipulacji medialnej.

A to za co cenie sobie to forum to właśnie to że nie ma tutaj cenzury treści wyrażających kogoś zdanie, to nie forum kierowane z góry przez faszystowskich moderatorów tak jak na forum TVN, czy też forum Radia Maryja, tutaj macie wycinek ich regulaminu na głównej stronie:
http://www.radiomaryja.pl/forum/

powiedzcie mi czy jest tam coś co nie podlega cenzurze jeżeli jest niewygodne dla polityki działania tej "firmy".? ja widzę tam bardzo elastyczną możliwość kasowania wszystkiego co im się podoba bez podawania żadnego powodu...typowa komuna, zero wolności wypowiedzi...

A co do ludzi zalegających z rachunkami, to robicie czasem takie śmieszne nagonki że aż można się uśmiać po pachy, ktoś zalega miesiąc, bo brakło na rachunek w jakimś miesiącu...niektórzy więcej żądają za swoje usługi, a samemu nie potrafią dotrzymywać warunków umowy, tz. np. prędkość jest dużo niższa, od tej w umowie, ciągłe problemy z zrywaniem połączeń, bardzo wysokie pingowanie, masa tego jest, rozumiem gdy ktoś firmę prowadzi w pełni rzetelnie i jeżeli sam nie jest idealny to nie wymaga wzorowych klientów...szkoda że zazwyczaj ten co najmniej daje od siebie, najbardziej wymaga.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Wielki Szu 2013-03-21, 22:52, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ewcorek 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Gru 2006
Posty: 47
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: wielun
Wysłany: 2013-03-21, 08:39   post

witam
przeciez post od ania_321 to jej prywatna opinia i super ze chciala sie nia podzielic, w temacie jaki dostawca internetu to kolejna uwaga( tym razem na minus) ktora przyczynia sie poszerzenia opiniii zbudowania sobie jakiegos rankingu dostawcow.

Na tym chyba polega wymiana na forum, pisanie o dobrych i zlych doswiadczeniach, a jesli pani jest niemila to byc moze o tym przeczyta i zmieni nastawienie, lub ktos wyzej widzac ze traci klientow zmieni ja za nia, wolny rynek.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW