R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Strzelectwo sportowe - karabinki pneumatyczne
Autor Wiadomość
pavlo09 
Słyszał o Wieluniu
pavlo09


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: Biała
Wysłany: 2010-08-14, 22:07   

Niestety ale ja raczej nie przyjade troche plany mi sie zmieniły-( niestety nie z mojej winy)
bardzo żałuje ale mysle ze bedzie jeszcze nastepne spotkanie strzeleckie to wtedy przyjade.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MG 
Słyszał o Wieluniu


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2009
Posty: 22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-08-18, 09:04   

Witam,
w przyszłym tygodniu postaram się ustalić jak jest z dostępnością jednej i drugiej strzelnicy(Skomlin/Złoczew). Dam znać co i jak.
Pozdrawiam i zapraszam też na pogaduchy o strzelaniu - zdrowe hobby.
MG

Diana 49/Point 4-9/40 na Dampie,
Howa Thum./223 Remington/IOR 4-14/56
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miciek 
Przejeżdżał przez Wieluń
Łowca okazji



Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 59
Skąd: Czarnożyły
Wysłany: 2010-11-05, 21:45   

to jest doslownie 200 m od mojego domu (mowie o korzenicy)ze ja nie wiedziałem o tym strzelaniu zjawil bym się z moim sprzętem. tylko ze ja nie strzelam z celownika optycznego tylko ze szczerbinki kiedy kolejne zawody
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pan_Muchomor 
Słyszał o Wieluniu
na minus


Wiek: 34
Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 20
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: okolice
Wysłany: 2013-03-18, 23:55   

Odświeżam temat!

Co prawda zima pełną parą, ale kalendarzowo zbliża się wiosna i warto wcześniej poruszyć temat spotkania dla forumowych strzelców wyborowych. :D

Mamy czas aby sprawę przedyskutować, aby temat dotarł do szerszego grona.

Wcześniej wymieniono kilka miejsc, na których możnaby się spotkać i zorganizować mini zawody. Polecam lekturę. W międzyczasie powstała strzelnica w Wieluniu.

A przy okazji. Czy ktoś może mi polecić zaufaną i sprawdzoną osobę, która potrafiłaby wykonać przegląd wiatrówki pneumatycznej? Konkretnie chodzi mi o rozebranie na części pierwsze, wyczyszczenie i przesmarowanie. Ewentualnie wymianę zużytych elementów.

Pozdrawiam!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
minimaximus 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 58
Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 5
Skąd: miasto
Wysłany: 2013-03-20, 13:34   

Witam

Z zamiarem założenia strony i jakiegoś forum, które skupiało by miłośników strzelania i trafiania do celu z wiatrówek nosiłem się od dłuższego czasu, bo brakowało mi grupy, z którą można wymieniać się doświadczeniami i wspólnie postrzelać. W końcu utworzyłem coś prostego na początek.

Powiedzmy, że założyłem nieformalną "Wieluńską Grupę Strzelectwa Pneumatycznego".
Zapraszam na forum, gdzie możemy porozmawiać o miejscach do strzelania, spotkaniach treningowych, jakichś naszych małych, lokalnych zawodach HFT, i tym podobnych sprawach.
http://www.forum.wgsp.pl

pozdrawiam
Grzegorz
p.s. Z osób, o których słyszałem, że robią profesjonalny tunning wiatrówek mogę wymienić Hogana. Nie mam do niego namiaru, ale pewnie go namierzysz przez akhobby.pl albo na forum bron.iweb.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pavlo09 
Słyszał o Wieluniu
pavlo09


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: Biała
Wysłany: 2013-03-22, 10:16   

Witam
Myślę ze tez mógłbym przyjechać na takie strzelanko może parę osób się zdeklaruje
można by było pogadać postrzelać wymienić się doświadczeniami .
minimaximus fajna sprawa z tym forum
aha i mamy karabinki z tej samej firmy tylko ze ja mam inny model mianowice HW97K
A co do tunningu wiatrówek to korzystałem z usług Hogana i Senia
i posiadam nr telef. do nich jak ktos by chciał to moge podać
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
minimaximus 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 58
Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 5
Skąd: miasto
Wysłany: 2013-03-23, 19:05   

Mojego HW90K mam od niedawna i jeszcze go poznaję, wcześniej miałem norice, potem crossmana, trochę strzelałem sobie z pistoletu, ale ostatnio pomyślałem, że trzeba postrzelać trochę czymś mocniejszym na dystans większy niż 10m, stąd weihrauch. Ponadto strzelanie ma być dla mnie pretekstem do ruszenia się od komputera, bo w pracy komp, po pracy komp - to już za dużo i niezdrowo. ;-)
Jakby co, mam też chronograf a'la Radecek, więc jakby chciał ktoś sprawdzić moc swojej wiatrówki, to służę pomocą.

pozdrawiam
Grzegorz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW