R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Mrówek
2014-11-18, 23:35
Zdarzenia i wypadki drogowe
Autor Wiadomość
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-05-03, 18:04   

panteon napisał/a:
Znasz prawdziwą przyczynę ? Znasz ? Ja nie i dlatego klepanie swoich wersji na forum jest plotkarstwem i wy jesteście dla mnie zwykłymi PLOTKARZAMI.

Normalnie nie wiem co Ty tutaj na tym forum robisz? Wszędzie sami plotkarze, każdy temat tutaj to nic innego jak stek bzdur, opartych na wyssanych z plotkarskich głów "faktów". Mnie po prostu jak coś nie odpowiada to ... zabieram swoje zabawki i robię bawiącym się w piaskownicy, pa pa.

PS. Co ty nam zarzucasz plotkarstwo. Na Macierewiczu miałbyś jazdę aż miło, ten to dopiero sieje ploty :twisted: :D

PS II. Odnośnie tego wypadku dyskusja z Tobą z mojej strony zakończona. Chciałbym tylko abyś miał tę świadomość, że to tylko forum dyskusyjne, nie IPN. A i tam można natknąć się na te ... "sprawdzone" fakty :P
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-03, 18:52   

miko 005 napisał/a:
panteon napisał/a:
Znasz prawdziwą przyczynę ? Znasz ? Ja nie i dlatego klepanie swoich wersji na forum jest plotkarstwem i wy jesteście dla mnie zwykłymi PLOTKARZAMI.

Normalnie nie wiem co Ty tutaj na tym forum robisz? Wszędzie sami plotkarze, każdy temat tutaj to nic innego jak stek bzdur, opartych na wyssanych z plotkarskich głów "faktów". Mnie po prostu jak coś nie odpowiada to ... zabieram swoje zabawki i robię bawiącym się w piaskownicy, pa pa.

PS. Co ty nam zarzucasz plotkarstwo. Na Macierewiczu miałbyś jazdę aż miło, ten to dopiero sieje ploty :twisted: :D

PS II. Odnośnie tego wypadku dyskusja z Tobą z mojej strony zakończona. Chciałbym tylko abyś miał tę świadomość, że to tylko forum dyskusyjne, nie IPN. A i tam można natknąć się na te ... "sprawdzone" fakty :P



jakie ploty. toż to wszysto udokumentowane jest :grin:
a że dokumentów brak, hmmm wina Tuska :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-03, 18:55   

A może panteon ma na imię Antek? :lol:

Wróćmy do tematu, bo niektórzy chylą się ku końcowi.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
panteon 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 49
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 94
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-05, 16:40   

miko 005 napisał/a:

Normalnie nie wiem co Ty tutaj na tym forum robisz? Wszędzie sami plotkarze, każdy temat tutaj to nic innego jak stek bzdur, opartych na wyssanych z plotkarskich głów "faktów". Mnie po prostu jak coś nie odpowiada to ... zabieram swoje zabawki i robię bawiącym się w piaskownicy, pa pa.
PS. Co ty nam zarzucasz plotkarstwo. Na Macierewiczu miałbyś jazdę aż miło, ten to dopiero sieje ploty :twisted: :D

PS II. Odnośnie tego wypadku dyskusja z Tobą z mojej strony zakończona. Chciałbym tylko abyś miał tę świadomość, że to tylko forum dyskusyjne, nie IPN. A i tam można natknąć się na te ... "sprawdzone" fakty :P

miko 005 bez nerw i fochów :smile:
1. Co ja tu robię ? Czytam, miko005, czytam.
2. Nie wszędzie plotkarze, nie wszędzie. Tu tylko jakieś takie zagęszczenie się zrobiło.
3. Wiesz miko 005 w życiu już tak jest, że wiele nam "nie odpowiada", ale nie oznacza to, że mam się obrażać. Zawsze jest jakieś nowe "doświadczenie", które warto poznać i po swojemu przemyśleć. Zjawisko plotkarstwa też jest warte analizy. Zabawa w "głuchy telefon" nie wzięła się znikąd ? Prawda ? No, nie wszyscy wyciągnęli z niej wnioski, jak widać. ;-)
4. Macierewicz, IPN ... skąd się Tobie takie skojarzenia biorą... ?
5. Forum dyskusyjne... :roll: W przypadku tego zdarzenia, jednak plotkarskie.
Tak a propos "dyskusja" do czegoś logicznego doszła ? Jakaś prawda, ponad to co napisały media, została ujawniona ? Pobito pianę, zaspokojono swoje plotkarskie potrzeby, zdarzenie z upływem czasu, straciło otoczkę "sensacji" i... czekamy na następny hot news ? 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pain 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 47
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Okolice
Wysłany: 2013-05-05, 17:32   

No nie sposób się nie zgodzić z panteon, widać tutaj po takim temacie, że jednak ta potrzeba plotkowania u ludzi jest mocno zakorzeniona. Wyjaśnienie tego przykrego wypadku będzie pewnie tylko znane kręgu rodzinnemu i my nic tu do gadania nie mamy. A sformułowanie, że mieszkańcy tego powiatu tak mają, to straszny nietakt, wszędzie zdarzają się samobójstwa i zawsze jest to tragedia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
nusia 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomogła: 1 raz
Wiek: 57
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 54
Piwa: 7/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-05, 19:56   

panteon napisał/a:
1. Co ja tu robię ? Czytam, miko005, czytam.

Czyli rajcuje cię plotkarstwo. Bo jeśli mnie coś wkurza, to najnormalniej w świecie omijam te sfery. Ty jednak czytasz tematy na tym forum, no cóż, daje do myślenia.

Przeanalizowałam cały wątek tutaj odnośnie tego wypadku na torach. Ideału nie ma, niemniej te rzucane oskarżenia, że dysputa na ten temat to nic tylko 100% plotkarstwo, to też lekka przesada. Bo trzeba pamiętać, że zaglądają tu tylko zwykli ludzie, którzy nie są bez wad. No chyba że trafi się np. taki ... ;)

Nie unikniemy takich niedomówionych sytuacji dopóty, dopóki same media będą podawały informacje o tego typu wydarzeniach w sposób; XYZ. Minęło już kilka dni od tego zajścia, dlaczego nie ma aktualizacji tam, gdzie ta wiadomość się pojawiła? Rodzina sobie tego nie życzy. Zaraz taką dostanę ripostę. No OK., ale komu jak komu jak nie rodzinie powinno zależeć, aby naród przestał plotkować na temat mojego; syna, męża, ojca, bliskiego. Chyba, że zdarzenie miało taki przebieg, że lepiej aby nie ujrzało światła dziennego. Tyle ode mnie w tym temacie.
 Autor postu otrzymał 3 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
miko 005, Ferbik, BaNdI
panteon 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 49
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 94
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-05, 23:34   

nusia napisał/a:

Czyli rajcuje cię plotkarstwo. Bo jeśli mnie coś wkurza, to najnormalniej w świecie omijam te sfery. Ty jednak czytasz tematy na tym forum, no cóż, daje do myślenia.

Nusia masz interesujący "tok myślenia". Warto się nad nim pochylić. :roll:
Jestem plotkarzem, bo czytam forum. Hmm....znaczy, otwarcie czegokolwiek, forum, portalu lub gazety czyni plotkarzem ? Mnie się zdawało, że plotkarz, to ktoś rozsiewający niesprawdzone informacje ? Nie ? No i oczywiście mój plotkarski umysł zmusza mnie do krytyki innych plotkarzy. Oczywiście, jako rasowy plotkarz nie napisałem słowa na temat danego zdarzenia. To oczywisty dowód plotkarstwa, w przeciwieństwie do "wyczynów" innych, wielce szanownych, userów. :grin:
Nie miej mi za złe, ale proponuję Tobie zapoznać się ze znaczeniem słowa "plotka", "plotkować". Źródła wybierz sobie sama.

Cytat:
Nie unikniemy takich niedomówionych sytuacji dopóty, dopóki same media będą podawały informacje o tego typu wydarzeniach w sposób; XYZ. Minęło już kilka dni od tego zajścia, dlaczego nie ma aktualizacji tam, gdzie ta wiadomość się pojawiła? Rodzina sobie tego nie życzy. Zaraz taką dostanę ripostę. No OK., ale komu jak komu jak nie rodzinie powinno zależeć, aby naród przestał plotkować na temat mojego; syna, męża, ojca, bliskiego. Chyba, że zdarzenie miało taki przebieg, że lepiej aby nie ujrzało światła dziennego. Tyle ode mnie w tym temacie.


No właśnie, jak piszesz, przeszkadza Tobie, że media o różnych zdarzeniach piszą "XYZ" zamiast walić "prosto z mostu" po imieniu i z nazwiska....
Piszesz, że na tym by tak pisano, powinno zależeć "rodzinie" :grin:
Masz na myśli oczywiście każdą rodzinę..., lecz nie swoją ? Prawda ? Nie ?
Na koniec zapytam Ciebie z czystej plotkarskiej ciekawości. Jakież Twoje potrzeby zaspokajały by te "skrywane" i nieujawniane, informacje ? Poprawiłoby Twoje psyche ? Świat stałby się lepszy ? Krowy dałyby więcej mleka ?
Skoro ja jestem plotkarzem, to Ty kim jesteś w takim razie, skoro tak bardzo odczuwasz brak tych "kluczowych" Twoim zdaniem, informacji ? :lol:
Pomijam zupełnie drobny fakt, jak ustawa o ochronie danych osobowych i jeszcze parę takich prawnych "drobiazgów". Kto by się nimi przejmował ? Niestety, do czasu... :roll: Pozdrawiam i kończę uwagi do "tematu". Ludzkich charakterów nie da się zmienić. One się zmieniają dopiero jak dostaną po "tyłku", ale też nie wszystkie. C'est la vie :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-06, 06:51   

Proszę wrócić do głównego wątku.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
torrent2 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 257
Piwa: 38/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-08, 14:26   

Dlaczego 19-latek wszedł pod pociąg?



Wciąż nie wiadomo, co było przyczyną tragedii na torach kolejowych w Widoradzu, gdzie pociąg potrącił 19-letniego mieszkańca powiatu pajęczańskiego


- Trwa postępowanie przygotowawcze, które się przedłuży ze względu na to, że poszkodowany przebywa w szpitalu poza Wieluniem - mówi Waldemar Kozera, rzecznik wieluńskiej policji. - Przyczyny mogły być różne. Nie wiadomo, czy w ogóle ją poznamy. Wszystko zależy od tego, co mężczyzna powie podczas przesłuchania.

Do wypadku doszło 29 kwietnia wieczorem. 19-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego wszedł na tory kolejowe, wprost pod pociąg osobowy relacji Krzepice - Wieluń Dąbrowa. Mężczyzna doznał bardzo poważnych obrażeń ciała. Pierwszej pomocy udzielili mu przybyli jako pierwsi na miejsce policjanci. Opaski uciskowe pozwoliły na zatamowanie krwotoku do czasu przybycia pogotowia ratunkowego.

- Trzeba powiedzieć wprost, że gdyby nie szybka reakcja mundurowych, potrącony nie przeżyłby tego wypadku - dodaje aspirant Kozera.

info: http://wielun.naszemiasto...07a4e4dc3,1,3,8
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
netbus 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 154
Piwa: 4/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-13, 11:44   

Wczoraj wieczorem ok. godziny 23 doszło do wypadku na krajowej „8″ w miejscowości Raducki Folwark. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 52 letni mieszkaniec Starachowic, kierując vw passatem na prostym odcinku drogi, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z oplem corsą, którym kierował 31 – letni mieszkaniec Wrocławia. Kierowca opla i dwoje pasażerów z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do wieluńskiego szpitala. Zarówno kierowca passata jak i opla byli trzeźwi.

info:http://ewielun.pl/308/wyp...uckim-folwarku/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-24, 11:30   Czołowe zderzenie na Warszawskiej

Cytat:
Śmiertelny wypadek w Wieluniu. Czołowe zderzenie na Warszawskiej
Tragiczny wypadek na krajowej ósemce w Wieluniu. Osobowe renault zderzyło się czołowo z dostawczym mercedesem. Kierowca osobówki zginął na miejscu.


Do wypadku doszło około godz. 5.30 na ulicy Warszawskiej na wysokości Terjana. Jadący w kierunku Warszawy renault kangoo zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarowym mercedesem atego. 46-letni kierowca osobówki, mieszkaniec Warszawy, zginął na miejscu. Jechał sam.

- Kierowca ciężarówki trafił do szpitala, był trzeźwy - informuje Waldemar Kozera z wieluńskiej policji. - Jesteśmy w trakcie ustalania przyczyn wypadku.

Po wypadku DK nr 8 była zablokowana, policja kierowała ruch na ulicę Przemysłową. Obecnie obowiązuje ruch wahadłowy.

Źródło


519f02421d58c_o.jpg
Plik ściągnięto 98 raz(y) 438,25 KB

519f0262da04d_o.jpg
Plik ściągnięto 90 raz(y) 435,24 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
fanzie 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 420
Piwa: 5/8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-24, 14:07   

Co najmniej do rozjazdu na Łódź droga powinna być dwupasmowa...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Fred 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 6
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-24, 22:21   

fanzie napisał/a:
Co najmniej do rozjazdu na Łódź droga powinna być dwupasmowa...


...a ciężarówki i drzewa gumowe ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-01, 21:33   

Cytat:
Wypadek w Michałowie pod Zduńską Wolą. 2 osoby nie żyją,7 jest rannych.

Dwie osoby nie żyją, a siedem, w tym troje dzieci, jest rannych. To wstępny bilans karambolu, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 14 w miejscowości Michałów pod Zduńską Wolą. Zderzyły się autobus, tir i samochód osobowy. Sprawcą wypadku był prawdopodobnie pijany kierowca volkswagena golfa. Część trasy między Zduńską Wolą a Łaskiem jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.


Do tragicznego wypadku doszło ok. godz. 12.30. Z wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą wypadku był 39-letni kierowca volkswagena golfa. Mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego jechał za autobusem zduńskowolskiego PKS w stronę Łasku. Postanowił go wyprzedzić. Podczas wyprzedzania zderzył się z tirem jadącym w stronę Zduńskiej Woli. Kierowca tira z Ukrainy stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bok autobusu i zepchnął go z drogi. Autobus wpadł do rowu. Tak samo tir, który dodatkowo uderzył w drzewo.
Na miejscu zginęło dwóch pasażerów z volkwagena. W poważnym stanie są kierowca golfa oraz dziecko, które z nim jechało oraz pasażerowie autobusu.
Kierowca volkswagena był pijany, badanie wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Na miejscu są policja, straż i pogotowie. Z miejsca wypadku 5 rannych w tym 7-letnie dziecko, które podróżowało golfem oraz dwie nastolatki, 14 - i 15-latka, zostało odwiezionych do szpitali w Zduńskiej Woli, Łasku i Łodzi. Do szpitali zgłaszają się kolejni poszkodowani, w sumie na godzinę 15 było już 10.Ustalane są szczegółowe okoliczności wypadku.

Droga krajowa nr 14 na odcinku Michałów - Ostrówek jest zablokowana, a policja kieruje kierowców objazdami.

Więcej na Źródło


51a9e0a5ccae1_o.jpg
Plik ściągnięto 67 raz(y) 179,54 KB

51a9e0bca6765_o.jpg
Plik ściągnięto 70 raz(y) 189,78 KB

51a9e0f091e0e_o.jpg
Plik ściągnięto 71 raz(y) 212,42 KB

51a9e07d9be1d_o.jpg
Plik ściągnięto 62 raz(y) 168,85 KB

51a9e09c668b6_o.jpg
Plik ściągnięto 69 raz(y) 175,94 KB

51a9e06111d56_o.jpg
Plik ściągnięto 75 raz(y) 159,65 KB

51a9e02958099_o.jpg
Plik ściągnięto 75 raz(y) 142,93 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bary 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 62
Piwa: 1/5
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-06-25, 15:06   

Dzisiaj około13 przed budynkiem Poradni Specjalistycznych , na ul.Sieradzkiej 56 na pasach doszło do potrącenia kobiety. Poszkodowana została przewieziona do szpitala. Miejsce zdarzenia i okoliczności w jakich doszło do wypadku bada policja.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW