R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Pizzerie w Wieluniu
Autor Wiadomość
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2013-05-11, 20:05   

Jako całkowicie niezwiązany z żadną wieluńską pizzerią wypowiem się na temat pizzy w Latakii, bo dzisiaj ją zamówiłem. No i niestety kiepsko!!! Ciasto cieniutkie, z zakalcem, mokre od spodu, dodatków bardzo mało, sosy niesmaczne. Ogólnie nigdy więcej tam nie wydam kasy na pizzę (może skuszę się na inne danie), bo to wyrzucanie kasy w błoto... Wenecja i Big Buffalo bez porównania!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2013-05-11, 20:47   

Też jestem zdania, że pizza w Latakii kiedyś była dobra ale się popsuła.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2013-05-11, 21:17   

To nie pizza się popsuła, tylko zmienił się sposób przyrządzania. A jak ciasto będzie źle zrobione to nawet podwójna ilość dodatków i wygląd nie pomoże.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-12, 11:04   

Też jadłem w starej Latakii i mi pizza tam bardzo smakowała, niestety teraz nie powiem jak to wygląda bo jeszcze w nowej lokalizacji nie jadłem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-12, 16:22   

Ja już miałem okazję odwiedzić nową Latakię i wg mnie pizza za bardzo się nie zmieniła, czyli jak komuś smakowała na Biedala, to i tutaj powinna mu odpowiadać. Jest OK. Lokal też całkiem przyjemny.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-12, 17:35   

mi tam pizza nigdy nie smakowała z Latakii. Ale inne rzeczy mają bardzo dobre, nie wiem czy w Wieluniu można znalezc inne(lepsze). raczej chyba nie.

napiszcie prosze czy z Amfiteatru pizza smakuje
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-05-12, 23:52   

bAN napisał/a:
napiszcie prosze czy z Amfiteatru pizza smakuje

Dla mnie pizza z Amfiteatru jest jedną z kliku najlepszych w Wieluniu.

W ostatnich dniach dwukrotnie jadłem pizze z Latakii w nowej siedzibie. Dosyć dawno już nie byłem w Lataki. Mam wrażenie, że jest lepsze ciasto niż kilka miesięcy temu. Sos czosnkowy zbyt wodnisty i zbyt kwaśny. Mogłoby być więcej dodatków a nie tylko na środku.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2013-05-13, 00:53   

A mnie się wydaje, że zmieniło się tylko miejsce, a reszta to ... placebo? :]
_________________
Też jestem w szoku.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Skorupa
Skorupa 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 190
Piwa: 21/54
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-13, 15:44   

yampress napisał/a:
Też jadłem w starej Latakii i mi pizza tam bardzo smakowała, niestety teraz nie powiem jak to wygląda bo jeszcze w nowej lokalizacji nie jadłem.


Aha :) >>klik<<
_________________
Gość, uśmiechnij się :585:
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
hajen, Iziaberka
anek 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 54
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-27, 21:13   

Latakie w nowym miejscu odwiedziliśmy jakieś dwa tygodnie temu. Jak dla mnie pizza nijaka. Podzielam za to zdanie niektórych przedmówców, że pizza z Amfiteatru jedną z najlepszych w Wieluniu. Pizza z Wenecji też bardzo dobra, a lokal w Osjakowie na plus. Wspomnę również o BB. Jadłam kiedyś pizze z jajkiem, która mi smakowała. Nie spotkałam w Wieluniu w innej pizzerii takiego dodatku. Chyba, że przeoczyłam :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-30, 20:07   

niech ktoś wklei numer aktualny do Latakii bo tez z forum coś nie hula ;)

bardzo prosze :)

jednak hula, przepraszam za zamiesznie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-23, 23:11   

Temat został wyczyszczony z postów odnoszących się do sztucznie napędzanej reklamy.
Zgodnie z regulaminem takie coś nie może mieć miejsca i zgodnie z panującymi u nas zasadami oraz zdrowym podejściem do tematu szanujmy się nawzajem, bo inaczej będziemy usuwać wszelkie informacje na temat danego lokalu.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Barca 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 363
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wie(życzka)luń
Wysłany: 2013-07-29, 21:19   

Jako, że ostatnio bardzo rzadko jadam pizze w Wieluniu napiszę moje spostrzeżenia z ostatnich 2 miesięcy odnośnie zamówionych pizz w różnych lokalach.
Zacznę według kolejności zamówień:

Venecja – pizza bez zmian z coraz mniejszą ilością składników (zwłaszcza kurczaka). Sosy również bez zmian (pojemniczek prawie pełen). Pizza na wynos.

Big Buffalo – pizza jak i sosy również bez zmian z dużym ale to dużym zastrzeżeniem in minus odnośnie sosu. Zamawiana pizza największa a sosu nawet nie połowa w pojemniczku (nawet fotkę zrobiłem :D ). Zagadką Poliszynela jest jednak to, że chyba zależy kto zamawia – koleżanka robi zamówienie też na największą pizzę (10 minut po moim zamówieniu), ale zna sprzedającą i pojemniczek pełen sosu. (Red proszę o interwencję w tej sprawie).

Latakia – niby składników więcej, ale jakoś ser poprzypalany i pizza bardzo słona. Sosy bez zmian (pojemniczek prawie pełen). Pizza na miejscu.

Afrodyta – temat ... rzeka :evil: . W kilku zdaniach. Zawsze zachwalałem pizze, ale 2 razy podpadli mi. Pierwsza wizyta w środku tygodnia (środa) o godz. 21:40. Podchodzę i chcę zamówić pizzę na miejscu a do kelnerki podbiega kucharka? I do mnie z pretensjami, że lokal do 22 i nie zrobią pizzy. Ja z drugą połową wielkie oczy :shock: i po chwili pytam czy można chociaż na wynos a kucharka może się uda upiec. Udało się i w sumie pizza jak zawsze. Sosy pełne pojemniczki. Pizza na wynos.
Powtórka z ... a raczej jeszcze bezczelniej i po bandzie jadącej kucharki.
Piątek około 21:20. Ze znajomymi w sumie 6 osób zapraszam na pizze do Afrodyty i oczywiście jeszcze nie zdążyłem złożyć zamówienia a pani kuchara, lokal do 22 i nie można na miejscu zamówić. Po chwili zastanowienia bierzemy na wynos i oczekując na pizzę kolejna para zostaje odesłana z kwitkiem po wejściu do lokalu – ta sama nuta z zamknięciem o 22.
Zamówiona Pizza – albo złośliwość, albo za dużo ziół zwłaszcza oregano i Pizza wygląda jak kaktus meksykański. Kurczak jak i Gyros nie dopieczony i mega duże kawałki jak dla zwierza. Sosy bez zmian (pełne pojemniczki). Pizza ... niby na miejscu a raczej na wynos.

Bazylia – pizza oki, choć składników troszku za mało. Sosy: słodko kwaśny dla mnie bomba a czosnkowy (raz był czosnkowy a raz bardziej cycaki-tzatziki) – pojemniczki prawie pełne.
Pizza na wynos.

Są to moje wrażenia z zamówień na miejscu jak i na wynos.
Bardzo, ale to bardzo podpadła mi Afrodyta, którą od paru lat stawiałem na pierwszym miejscu. Może Pani kucharka jest szefową i ustala do której pracuje się w kuchni, a może właścicielka nie wie jak takim zachowaniem klienci są spławiani.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-02, 16:20   

Quick Pick - zamknięte?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-02, 22:59   

Barca napisał/a:
Zagadką Poliszynela
tak nieco nie na temat, ale poliszynela to tajemnica chyba... zagadki chyba nie ma (choć mogę się mylić - ale proszę podać co by to miało oznaczać...)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW