R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaki operator komórkowy

Czy jesteś zadowolony ze swojego operatora?
Mam telefon w PLUS i jestem zadowolony
23%
 23%  [ 7 ]
Mam telefon w PLUS i nie jestem zadowolony
3%
 3%  [ 1 ]
Mam telefon w T-Mobile i jestem zadowolony
3%
 3%  [ 1 ]
Mam telefon w T-Mobile i nie jestem zadowolony
3%
 3%  [ 1 ]
Mam telefon w ORANGE i jestem zadowolony
13%
 13%  [ 4 ]
Mam telefon w ORANGE i nie jestem zadowolony
0%
 0%  [ 0 ]
Mam telefon w PLAY i jestem zadowolony
43%
 43%  [ 13 ]
Mam telefon w PLAY i nie jestem zadowolony
10%
 10%  [ 3 ]
Głosowań: 30
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2013-06-13, 10:12   

Przy każdym włączeniu telefonu w Play automatycznie wyskakuje informacja: Tani roaming włączony. Mam wybór sieci manualny i sieć wybraną Plus i problemów nie ma. Play bez umowy wydaje mi się najlepszą ofertą obecnie.
Z pod tych samych skrzydeł co Orange wyszedł niedawno Nju mobile. Ale jakoś nie spieszy mi się z nimi przyjaźnić.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mihau 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 252
Piwa: 2/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-13, 15:34   

Bethi napisał/a:
Z pod tych samych skrzydeł co Orange wyszedł niedawno Nju mobile. Ale jakoś nie spieszy mi się z nimi przyjaźnić.

od 11 czerwca Play ma taką samą ofertę
http://www.play.pl/oferta...nimax-na-karte/

ourson napisał/a:
A czy w Play da się na sztywno przypisać obca sieć? Np całyczas kkorzystać tylko z zasięgu Plusa?


oczywiście że się da tylko chodzi mi o to że np. w Wierzchlesie zasięg Play ma 1 kreskę, a Plus i Orange cały to i tak cały czas będzie trzymać zasięg Play bo ma choć tą jedną kreskę i nie raz rwie rozmowy bo słaby zasięg. Jeśli ustawimy zasięg np. Orange na stałe to jest ok, ale jadąc do Drobnic to nie mamy zasięgu bo telefon wyszukuje tylko wtedy sieć Orange (bo taką mamy ustawioną na stałe) i przez ten cały czas co tam jesteśmy nie mamy zasięgu. Natomiast inaczej wygląda sprawa w Kraszkowicach gdzie już nie dociera Play to mamy cały zasięg z Plusa i na automatycznym. A nie każdy tez wie że można ręcznie ustawić sieć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-13, 15:50   

mihau, o automacie wiem - ale jak piszesz działa raczej średnio. Więc wolałbym się na stałe przypisać np do Plusa i tylko w razie potrzeby zmieniać się na inną sieć. Internet będzie działał wolniej, ale to da się przejść.

Generalnie wybór padł na Playa właśnie w nowej ofercie na kartę. zobaczymy co będzie dalej - zawsze da się wrócić albo pójść jeszcze gdzie indziej.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mihau 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 252
Piwa: 2/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-13, 16:35   

Najlepiej mieć na automacie wtedy zawsze będziesz mieć zasięg jakiś, ale wszystko zależy od tego gdzie przebywasz. Ja jestem pod Orange cały czas i nie narzekam na jakość połączeń, jak przełączę się na Play to jak jestem w Wieluniu to między 17 a 22 są słabej jakości połączenia ALE nie zawsze. We Wrocławiu np. nie zauważyłem gorszej jakości połączeń na zasięgu Play.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-06-14, 11:49   

Od zawsze w Plusie. Jestem :) :lubieto: . Oczywiście na dzień dzisiejszy mamy taką gęstwinę różnego rodzaju operatorów i "operatorków", że zakłócenia się zdarzają. Ale to chyba wina "tłoku", niż samego operatora. Chociaż to też niezłe wyzwanie dla chcących przyciągnąć potencjalnych klientów.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-14, 21:28   

Chyba większej konkurencji Playowi żadna sieć nie robi, widzę że w Plusie nic się nie zmienia, coś te ich oferty słabe...Tmobile cienizna, pakiety dodatkowej kasy do zasilenia którą można wydać dopiero jak się zmarnuje kasę z kupionej karty....no nie wiem, jak widać na najnowszą ofertę Nju Mobile, odpowiedział od razu Play, a reszta siedzi cicho...chyba najbardziej rozwojowa Polska sieć telefonii komórkowej...i nie zamierzam im tutaj robić żadnej reklamy, bo mogłoby być i tak taniej... 8)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-14, 23:39   

Orange - od zawsze czyli kilkanaście lat. Bardziej z przyzwyczajenia niż rozsądku. Raczej nie narzekam na jakość obsługi i połączeń, natomiast rachunki mogłyby być niższe (chociaż teraz już nie jest tak źle). Swego czasu myślałem o PLAY.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tom25 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 293
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Okolice
Wysłany: 2013-06-15, 17:03   

Ja mam abonament w PLAY zero problemów. Ktoś tam pisał wcześniej że Play działa na wszystkich nadajnikach. Działa ale tylko na nadajnikach Plusa i Orange (GSM) i oczywiście na swoich nadajnikach UMTS. Ja mam wybraną sieć ręcznie Plusa i śmiga. Na automacie nie nastawiam bo zasięg ginie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-15, 17:14   

play. 1x miałem problemy z zasięgiem na "gierkówce" jadąc od Wisły w górę... na Gliwice. I to dość dawno.
Kiedyś też byłem pare ładnych lat w orange ale odmieniło mi się.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mikuu 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 29
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-15, 23:36   

tom25 napisał/a:
Działa ale tylko na nadajnikach Plusa i Orange (GSM)


nie tylko na 2G bo na 3G też, oczywiście musi być nadajnik 3G w pobliżu.

Ja tez mam Play i ustawione na Orange bo akurat mam najlepszy zasięg, jak ustawie na automat to łapie mi Play jedną kreskę i czasami przeskakuje na połowiczny zasięg z Plusa i tak cały czas. Znam wiele osób którym to przeszkadza ta jedna kreska Play (oczywiście osoby mieszkające poza miastem) a o ręcznym wyborze sieci nie wiedzą a wiadomo że jeśli jest zasięg z Play w pobliżu i nawet jedna kreska, a będziemy stać pod nadajnikiem Plusa to i tak telefon wybierze Play bo ma najwyższy priorytet.
Szkoda że nie działa to tak że łapie nam najsilniejszy zasięg...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-16, 17:41   

tom25, na T-Mobile też podobno.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mihau 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 252
Piwa: 2/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-16, 19:22   

Na T-mobile jeszcze nie, ale chyba już wkrótce.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW