R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Muzumanie odcinaja głowę biskupowi w Syrii
Autor Wiadomość
MoonWalker 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 43
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-05, 10:45   

bAN napisał/a:
zacytuj mi chodź jeden wpis gdzie sie żale na cokolwiek w Europie.


A to co, twoim zdaniem:
bAN napisał/a:
..a w naszym cywilizowanym świecie ojcowie że tak sie wyraże posujawają swoje paromiesięczne dzieci, księża gwałcą ministrantów a wychowawcy molestują swoich podopiecznych.


Dodam jeszcze, że takie stwierdzenie:
bAN napisał/a:
którzy bardzo namiętnie przez pewnien czas ogladali takie filmiki pare rzeczy mi wytłumaczyli. nei będe sie tu silił na tłumaczenia bo to dawno było i mógłbym coś pomieszać.

to trochę w stylu naszych polityków: - Wiem, ale nie powiem.
No chyba, że rzeczywiście już Ci się pomieszało.. w głowie.
Wtedy zostaje tylko maksyma "'Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem."

Pozdrawiam.


Poprawiono tagi cytatów.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2013-07-05, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-05, 11:30   

nie pisze bo to nic ciekawego jest.gadaliśmy o kulturze obyczajach i takich tam pierdołach. chyba oni wiedzą więcej o swoim kraju niż Ty. musze Cie zmartwić albo raczej rozczarować bo chociaż jeden czarny, a drugi z Maroka , kolesie byli katolikami. nie mieści sie to pewnei w Twojej głowie bo pewnei dla Ciebie każdy kto śniady to sie w powietrze wysadza, albo nożykiem sprawe załatwia.
chyba naprawde nie mamy o czym rozmawiać skoro dla Ciebie świat na Europie sie kończy.
czy ja jakieś przekłamanie zapodałem bo ja nie wiem czego Ty sie czepiasz. dla Ciebie zapewne wszystko co nie arabskie idealne jest.
po czym wnosisz że mi sie coś pomieszało?? po tym że mam inne zdanie od Twojego. nie ja jedyny. dla nas Polaków to niepojęte a dla nich coś normalnego. i tylko dlatego zasługują na Twój napalm?? że sie przyglądali a nie interweniowali. wtedy byś miał filmik z 5 ścinanymi łbami bo jestem pewny że nie wszyscy tam to akceptują.
i na koniec oczywiście nieśmiertelne powiedzonko.
jeszcze tylko jakiś kolejnych szczerych życzeń brakło :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MoonWalker 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 43
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-05, 12:11   

Świat na Europie się dla mnie nie kończy. Są inne kraje, kontynenty, społeczności, gdzie nie morduje się ludzi w barbarzyński sposób w imię religii.
Piszesz, że >>gadaliśmy o kulturze obyczajach i takich tam pierdołach. chyba oni wiedzą więcej o swoim kraju niż Ty<<. To tam, gdzie dopuszcza się zarzynanie istot ludzkich jak świnie, w imię kultury i obyczajów, i tym próbuje sankcjonować takie zachowania kończy się dla mnie świat. I takie kultury, dla własnego bezpieczeństwa i swoich dzieci eliminowałbym bezlitosnie i bez mrugnięcia okiem. I to już u nich na miejscu, bo idąc za przykładem Londynu, gdzie na "naszym terenie" odcięli głowę człowiekowi na środku ulicy, zaczynają tę "kulturę i obyczaje" exportować.
Chcesz być liberalny, oświecony i poprawy politycznie, i dać sobie urżnąć to i owo pod własnym domem na ulicy - twoja sprawa. Ja mam oddmienne zdanie. I nic osobiście przeciwko Tobie nie mam. Twoje pobłażliwe podejście do tych bydlaków spowoduje, że w myśl selekcji naturalnej, wyrżną wszystkich im pobłażających. A wtedy zostaną na placu boju z gotowymi im stawić czoło i bronić swoich cywilizowanych, humanitarnych wartości. I zobaczymy kto wygra starcie, dzikusy na ośle z nożem w ręku i bombą na plecach czy nowoczesna armia, która paroma głowicami rozwiąże problem w jednej chwili.

Odpowiedz mi szczerze na jedno pytanie. Twoim zdaniem oni, po zdobyciu bomby atomowej, będą mieli jakiekolwiek obiekcje przed zdetonowaniem jej w wielomilionowym mieście? Mam nadzieję, że będziemy mieli dość rozumu i odwagi, żeby tego nie sprawdzać w rzeczywistości, i zadziałamy odpowiednio wcześnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-05, 16:14   

z tą atomówka to troszke przegiąłeś. I to nawet nie troszke. odpowiedź na to pytanie wydaje mi sie zbędna. sam piszesz o armii na osłach więc gdzie tu atom ;)
Im więcej czytam tych Twoich wpisów to w mojej głowie świta hasło bardzo popularne w niektórych kręgach: Polska dla Polaków Europa dla białych. Taki stan rzeczy by Ci odpowiadał pewnie. i to tego permanentna inwigilacja wszystkich przez wszystkich wszak nigdy nie wiadomo czy sąsiad nie ma tam jakiś arabskich korzeni ;) już to kiedyś przerabialiśmy i to całkiem niedawno. piękne czasy jak każdy każdego sprzedawał. w samym Krakowie ginie więcej osób przez wbicie kosy w plecy niż zamordowanych przez niewiernych w całej Polsce. A mieszka ich u nas wbrew pozorom od cholery. Tu jest problem a nie że mój czy Twój sąsiad będzie miał inną skóre. my sie sami wyrzniemy jak świnie nie potrzeba nam innych.
Nie wal wszystkich prosze do jednego wora. Jak rozdzielisz dobrych i złych?? nie rozdzielisz więc Twoim zdaniem najlepiej wszystkich wykończysz. jakie to ludzkie i cywilizowane ;)
Te wszystkie że tak powiem przypadki w Europie to są pojedyncze sztuki a że ludzie lubią to oglądać to są eksponowane do granic możliwości. A że zalewają świat, cóż. Mamy któryś tam wiek, wolność słowa i wyznania (przynajmniej w Europie chodź tez nie wszędzie) i dopóki nikt nikomu nie robi krzywdy może mieszkać gdzie chce.
walisz moimi cytatami a ja pisze o krajach gdzie jest w miare spokój pod tym względem. Człowiek uczy sie całe życie i fajnie jest słuchac jak sie gdzieś tam żyje bo mimo tego co piszesz tam sie świat nie kończy. Tam też żyją ludzie, mają swoje problemy i radości. A że jakiś procent ich jest w stanie zabić w imie religii. Cóż, tak widać musi być. Ja czy Ty tego nie zmienimy. Raczej nikt nie jest w stanie tego zmienić.
Ja też do Cie nic nie mam. Przecie to tylko zwykła wymiana myśli czy poglądów :)

ufff
Tyle na razie :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW