R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Forumowe Rajdy Rowerowe 2013
Autor Wiadomość
Saxon 
Przejeżdżał przez Wieluń
Łukasz'79



Wiek: 44
Dołączył: 11 Cze 2012
Posty: 55
Otrzymał 10 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-08, 21:37   

Kolejna odsłona naszego niedzielnego wypadu :grin:

 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2013-07-08, 21:46, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Ferbik, ryngolec
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-08, 21:52   

Pięknie! Na następnym filmie pokażemy znacznie więcej :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
NIKON 
Czytał o Wieluniu
www.studiomiara.pl


Wiek: 41
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 28
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2013-07-10, 08:56   

SUPER film :grin: . Pozdrowienia dla wszystkich , których poznałem w Bobrownikach przy sklepie :grin:
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Ferbik
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-10, 18:19   

NIKON, witaj :D Może w niedzielę spotkamy się na kajakach :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-07-11, 09:20   

Przeciwdeszczowe ochraniacze na buty na obcasie
Może się przyda którejś forumowiczce :)
http://www.bikebelle.pl/t...a_obcasie.html#!prettyPhoto[towar]/0/

buty.jpg
Plik ściągnięto 36717 raz(y) 49,93 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tranza 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 118
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Krzyworzeka, Oslo
Wysłany: 2013-07-12, 18:59   

mrowek chyba nie ten dzial z tymi butami :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-12, 20:02   

Już ze dwa lata zbieram się na rajd :P opony mam szosowe i trochę się obawiam tych piasków i polnych dróżek. Czy jest aż tak źle??
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-12, 21:53   

Silvo, dasz radę, jest przynajmniej 1/3 forumowiczów jeżdżących na nasze wypady z takimi rowerami.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
NIKON 
Czytał o Wieluniu
www.studiomiara.pl


Wiek: 41
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 28
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-13, 08:17   

Ferbik napisał/a:
NIKON, witaj :D Może w niedzielę spotkamy się na kajakach :)

Witaj Ferbik :grin:
Przepraszam , że dopiero teraz odpisuję. Raczej z Wami nie popłynę bo mam rodzinne spotkanie , ale jeśli potrzebujecie 4 kajaki to dajcie znać: 506-437-609. POZDROWIENIA DLA WAS :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-15, 16:29   

Coś dla forumowych rajdowiczów rowerowych:
http://www.trasyradlerowe.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-15, 16:39   

Ferbik, patrz jest radlerowa trasa wybrzeżem Bałtyku :-)

http://www.trasyradlerowe...ujscie-hel.html
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-20, 14:40   

Kiedy następny rajd??
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-20, 15:09   

Jutro, startujemy o 9 spod SEDALA na Wyszyńskiego :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-21, 14:44   

Dzisiaj było mięsko. Znaczy się: męsko.
Niewiasty zostały w domach.



Umówieni pod Sedalem częścią grupy ruszyliśmy parę po 9 i po drodze zgarnęliśmy Richarda.
Puściliśmy się zatem po Ryngolca, w stronę Mierzyc.



Jeszcze w sumie człowiek nie rozgrzany, ale dzięki pewnemu panu buraczkowi z passata ciśnienie od razu weszło na swoje miejsce. Kolejny cieć, który kupił prawko, albo myśli, że jak zdał je 20 lat temu, to nie musi aktualizować zmieniających się przepisów. I jeszcze ojcem dziadkiem nas szczuł. Co się dziwić, jak się tylko do kościoła w niedzielę wyjeżdża, to skunt łun mo znoć psepisy, ze rowezysty mogom obok siebie jeżdżoć. Nie chciał poczekać na policję, bo pewnie rosół już na stole stygł. Najpierw nas strąbił a potem inteligentnie zatrzymał się na rozmowę na środku zakrętu. Idiotów nie sieją, sami się rodzą. Z wrażenia zapomniałem zrobić zdjęcia, więc przechodzimy dalej. Po zajechaniu do Strug i połączeniu sił z Łaszewa udaliśmy się na Przywóz.



Uwielbiam ten odcinek, tym bardziej teraz, jak podrównali i można naprawdę delektować się wijącą się obok Wartą.



Czas na pierwszy pitstop w naszym kultowym barze.



Po uzupełnieniu kalorii odbyliśmy krótką rozmowę z Saxonem, który jeszcze kręci film z ubiegłotygodniowych kajaków, po czym ruszyliśmy przez most, na Ogroble.



Jeszcze miesiąc temu trzeba by było się tędy przeprawiać pontonem, na szczęście Warta doszła już do swojego normalnego poziomu.



Zaczęły się chwilowo piaski, ale też postanowiłem, że lekko skrócimy sobie drogę i udamy się w stronę Kamionu. Czas na przemarsz po sysuniach. Tranza jest w tym najlepszy, jego węgielek też. Jak się nic nie odkręca.



Przed nami zjazd do Kamionu, który za każdym razem wydaje mi się coraz groźniejszy, jakby podłoże było coraz bardziej obluzowane. Zacisnąłem zęby, kierownicę, szybka zdrowaśka i lecimyyyy!



Tam nie wolno hamować ani pedałować, tylko modlić się o pomyślny zjazd. Udało się, wjeżdżamy do Kamionu. Starszyzna forumowa przodem. Nikt nas nie wita, wszyscy w kościele. Nawet Ranczo jeszcze zamknięte.



Kolejny most zdobyty, gdzieś między Toporowem a Kamionem. Koza-k dzielnie pozuje do zdjęcia.



Kolejny pitstop w toporowskim ABC, gdzie mimo, że ryngolcowi dopompowane zostało powietrze, to on z kolei poczuł się wypompowany. Równowaga w przyrodzie została więc zachowana, ale niestety musiał nas opuścić. Adios! Pożegnalna fota i każdy pojechał w swoją stronę.



Kierunek Krzeczów. Cały czas pod wiatr.



Po krótkim spotkaniu się z tumaszem wyruszyliśmy na Drobnice. Po drodze minęliśmy szyld reklamowy, z dość oryginalnym świadczeniem usług: płytkwania. Cokolwiek to jest, numer zamazałem, bo regulamin nie pozwala na umieszczanie reklam bez zgody.



W Drobnicach skręciliśmy jeszcze raz na Drobnice, całkiem przyjemnym skrótem w postaci polnej dróżki.



Dróżka ta już jest tak wpisana w krajobraz, że rolnicy, których pola przecina, liczą się z brakiem upraw w zamian za ścieżkę. Ma swój urok i takich miejsc powinno być zdecydowanie więcej.



W Drobnicach Richardowi łańcuch zaczął się buntować, a ja - kiedy tranza zmagał się i przypominał sobie jak wygląda tylna przerzutka - oglądałem cud z czasów PRL-u, starą, poczciwą Cezetę. Podejrzewam, że szybko znajdzie nowego właściciela, bo wychuchana niesamowicie.



Z Drobnic skręciliśmy w stronę Jodłowca. Jednak zaraz po skręceniu droga okazała się być plażą, więc trzeba było jechać skrajem żyta, żeby nie usmażyć się podczas spaceru. Tylko tranza oczywiście nie wiedział, że da się jechać bokiem.



Po minięciu Chodaków i Jodłowca postanowiliśmy zboczyć ze szlaku rowerowego i rozdziewiczyć inną drogę.



Nie był to jednak chyba najlepszy pomysł, bo się droga rozdziewiczyć nie dała, wzięła się i skończyła. Jako, że nie należymy do tych, co się wracają, tylko ciągną na przód, spytałem o drogę zbierającego słomę na łące rolnika. Głupie to trochę, bo jak można pytać o coś, czego nie ma. Pożyczyliśmy sobie kawałek łąki, którym dotarliśmy do ledwie widocznej drogi, która z czasem zaczęła się przecierać.



Między Sieńcem a Jodłowcem rośnie istna plantacja kukurydzy. Droga co prawda nie należała do najfajniejszych, ale jechać się dało.



Oczywiście nie wszyscy umieli jechać, bo trafił się taki tranza, który musiał się wywrócić tłumacząc, że zakwasy go dopadły.



Wstał, otrzepał się i ruszyliśmy dalej, przez niekończące się pola kukurydzy.



Droga, która ciągnęła się równolegle do Kanału Olewińskiego doprowadziła nas do ósemki, którą kawałek pobujaliśmy się na Olewin.



Jeszcze przed Wieluniem jak widać, tranza zgubił okulary, a ja prawie nie przewalcowałem ich na asfalcie. Zadowolony, bo miał jeszcze ze 3 pary, więc szkody wielkiej by nie było. Odkąd zgubił rok temu na orlich światełko, wszystkiego ma teraz po parę sztuk. Pozbierał, założył i dojechaliśmy do Wielunia.



Za tydzień zdobywamy Góry Sowie!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tranza 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 118
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Krzyworzeka, Oslo
Wysłany: 2013-07-21, 23:27   

fajnie bylo :D
zakwasy mam do tej pory :shock:
ja mialem na liczniku 69 km wiec sadze ze dobrze bylo jak na mnie 8)
dzieki wszystkim
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Ferbik
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW