R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Ginekolog w Wieluniu?
Autor Wiadomość
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-19, 10:01   

karolcia158 napisał/a:
dziewczyny czy któraś z Was chodzi do dr Sowińskiego? Jakie macie opinie o nim? W szpitalu pacjentki bardzo Go chwaliły ...


Koleżanka w pracy bardzo chwaliła, jak prowadził jej ciąże. Ostatnio siostra była u niego również na konsultacji i wyszła bardzo zadowolona. Sama się zastanawiam czy w przyszłości się do niego "nie przepisać". Pracuje w naszym szpitalu, wiec zawsze to milej widzieć na porodówce "znajomą" twarz :)
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
agatob 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 262
Piwa: 22/16
Skąd: z okolic Wielunia
Wysłany: 2013-03-19, 10:05   

karolcia158 napisał/a:
dziewczyny czy któraś z Was chodzi do dr Sowińskiego? Jakie macie opinie o nim? W szpitalu pacjentki bardzo Go chwaliły ...
Może któraś z Was wie gdzie przyjmuje?


Miałam styczność jedynie w trakcie pobytu na porodówce i miło wspominam dr Sowińskiego - bardzo pogodny, życzliwy wobec wszystkich. Ogólnie słyszałam dobre opinie na jego temat.
_________________
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karolcia158 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 09 Wrz 2012
Posty: 10
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-03-19, 11:47   

Basia to pracując w szpitalu masz najlepszą wiedzę odnośnie lekarzy :D
Ja całą ciążę chodziłam do tego samego lekarza co Ty - raczej byłam zadowolona, ale po tym jak mnie potraktował przed porodem nie będę go polecała nikomu. Zresztą moja szwagierka też już zrezygnowała z jego usług :D
Wiadomo ile osób tyle opinii a to tylko i wyłącznie moje zdanie.

A czy do dr Sowińskiego trzeba osobiście się rejestrować czy telefonicznie można?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-19, 13:50   

karolcia158 napisał/a:
Basia to pracując w szpitalu masz najlepszą wiedzę odnośnie lekarzy :D


karolcia158, źle mnie zrozumiałaś, pisałam, że Sowiński pracuje u nas w szpitalu :)

karolcia158 napisał/a:
Ja całą ciążę chodziłam do tego samego lekarza co Ty - raczej byłam zadowolona, ale po tym jak mnie potraktował przed porodem nie będę go polecała nikomu. Zresztą moja szwagierka też już zrezygnowała z jego usług :D
Czyli do Puławskiego tak?

karolcia158 napisał/a:
A czy do dr Sowińskiego trzeba osobiście się rejestrować czy telefonicznie można?


Podaje nr do dr Sowińskiego 608 776 589, telefonicznie się można umówić.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karolcia158 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 09 Wrz 2012
Posty: 10
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-03-19, 15:47   

dzięki za numer telefonu :D
no to faktycznie źle zrozumiałam :D ogółem większość wieluńskich lekarzy ma dyżury w naszym szpitalu jest nawet jeden z Pajęczna lub Działoszyna.

Chodziłam właśnie do Puławskiego całą ciąże.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-03-19, 18:29   

Ten z Pajęczna, bardzo fajny lekarz.

Jeśli rodzić, to jak najdalej Wielunia- rzeźnia!
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karolcia158 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 09 Wrz 2012
Posty: 10
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-03-19, 20:50   

Ten lekarz z Działoszyna z tego co pamiętam to Drab się nazywa.


edzia i odziu - święta racja moja siostra jak widziała co się dzieje tam na oddziale to była w ciężkim szoku:)
ona swoje dzieci rodziła w Trójmieście i stwierdziła, że tu w Wieluniu to jakaś masakra jest :D

ogólnie niektóre panie położne to chyba minęły się z powołaniem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitkowa84 
Przejeżdżał przez Wieluń
kitkowa84



Wiek: 39
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 71
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-22, 22:17   

Ja rodziłam w Wieluniu, mimo obaw i opinii na nie. A tu miłe rozczarowanie. Wszystko zależy od lekarza który prowadził ciąże. Ja byłam i jestem pacjentką dr Henryka Pasternoka. Dziewczyny - mimo iż sprzęt w pryw. gabinecie już przestarzały to można mu zaufać. Zawsze przed obchodem obchodził wszystkie sale i witał się z kobietami. Ze swoimi pacjentkami zamieniał kilka słów. Lekarz z powołania. W tak stresującym momencie mogłam mu zaufać i czułam się bezpiecznie. Polecam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Moniqa28 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 26
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-12, 16:33   

Rzeźnia bo? Jeśli chodzi o naszą porodówkę i warunki to rzeczywiście masakra, bo pamięta czasy Gierka i ktoś kto wchodzi tam pierwszy raz ma ochotę uciec (np ja :D ). Jednakże wszystko zależy od położnych i lekarzy. Wiadomo że są ludzie i ludziska ale nie wierzę, że w innych szpitalach jest tak super rewelacyjnie. Wszędzie znajdzie się jakaś położna która ma akurat zły dzień i strzela focha. Leżałam ponad dwa tygodnie w naszym szpitalu i jeśli chodzi o położne to większość bardzo w porządku kobitki.

Dr Sowiński - bardzo miły lekarz, zazwyczaj uśmiechnięty, chętnie odpowiada na pytania, moja siostra chodziła w ciąży i bardzo sobie chwaliła. Osobiście nie chodziłam do niego, miałam z nim tylko styczność na oddziale.
Dr Rychlik - prowadził moje dwie ciąże, generalnie polecam jednakże nie miałam większych problemów w ciąży i nie wiem jak się sprawdza w bardziej podbramkowych sytuacjach. Duży plus dla niego za to, że zawsze można z nim pogadać, wszystko wytłumaczy, interesuje się pacjentkami, jest bardzo uprzejmy no i przystojny ;)
Dr Pasternok - wydaje mi się, że bardzo fajny lekarz, osobiście nie chodziłam ale na obchodzie w szpitalu zawsze był sympatyczny, wszystko tłumaczył i generalnie sprawia bardzo dobre wrażenie.
Dr Drab z Pajęczna - bardzo fajny lekarz, odbierał mój pierwszy poród. Pamiętam że dodawał mi otuchy i trzymał mnie za rękę gdy już nie dawałam rady ;) Na drugi dzień przyszedł, zapytał co słychać więc zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgo_1986 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 64
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-25, 11:03   

Dziewczyny, nie ma co wierzyć we wszystko co mówią.
Jestem 2 tygodnie po porodzie, oczywiście rodziłam w wieluńskim szpitalu.
Oprócz tego, że blok porodowy naprawdę brzydki i obskurny to nie mogę powiedzieć złego słowa na opiekę, lekarzy ani personel.
Dodam tylko, że nie mam żadnych "znajomości" w szpitalu.
A poród jak wiadomo: musi boleć. ja w tym całym bólu starałam się współpracować z położną, starałam się słuchać co do mnie mówi i wykonywać wszystkie polecenia, byłam bardzo skupiona na oddechu. Nieoceniona okazała się dla mnie obecność męża. Był dla mnie dużym wsparciem, w końcowej fazie parł razem ze mną i mobilizował mówiąc, że już prawie koniec.
Rodziłam 8h, więc z tego co mówiła położna jak na pierwsze dziecko to poszło bardzo szybko. I prawdą jest to, co mówiły mi koleżanki-już matki, jak położna położy maluszka na brzuszku to zapomina się o całym bólu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-04-25, 12:03   

malgo_1986, Nie ma co wierzyć do końca w NIC. Różne osoby pisały o swoich doświadczeniach i normalnym jest, a może raczej nie, ze co zmiana to inny skład z różnymi humorami.
Profesjonalista zostawia problemy w domu, niestety nie każdy potrafi, a potem są takie hocki klocki o jakich czytamy.
Ja swoje porody wspominam jako tako, ale córki, woła o pomstę do nieba, tutaj nie chodzi o to, ze słyszałam, ja byłam przy tym.

CC w końcu, bo przyszła kompetentna Pani doktor i w końcu zbadała, po czym okazało się ze natychmiast CC bo dziecko źle ułożone, a one męczyły ją 14 h twierdząc ze tak długo trwa bo jej wina- koszmar.

Drugą rzeczą, która mnie zmroziła to ubiór na sali gdzie odbywało sie CC. Anestezjolog ok w fartuchu jak sie należy, lekarze też, ale pielęgniarka anastozjologiczna była w ochydnym grubym swetrze wełnianym, bez fartucha. Mam zdjecia.

Wielunski szpital ma to do siebie, ze zależy jak trafisz i tyle, zreszta jak w każdym.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Asiunia 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 30 Cze 2007
Posty: 170
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-13, 15:18   

Dziewczyny wiecie może ile kosztuje wizyta u dr Sowinskiego ,a ile ewentualne usg?
Z góry dzięki :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-17, 00:20   

Cytat:

Dziewczyny wiecie może ile kosztuje wizyta u dr Sowinskiego ,a ile ewentualne usg?


80-100 zł nie pamietam dokładnie, usg w cenie.

Dziewczyny wiecie w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Wiesiołek?
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Grazia 
Dojeżdża PKSem
Grazia



Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 04 Cze 2013
Posty: 183
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-25, 11:47   

Dziewczyny jakiego ginekologa polecacie w chwili obecnej?
_________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-25, 16:05   

ja mogę polecić dr Wiesiołka
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW