R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Studia dzienne
Autor Wiadomość
KubaWinter 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 285
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-06, 21:55   

Wielki Szu napisał/a:
waldex napisał/a:
Wielki Szu napisał/a:

A co do wynajmu, to ja po prostu nie mam w tym żadnego doświadczenia, nigdy nic nie wynajmowałem tak jak przypuszczałeś, bo po co ? szkołę miałem na miejscu, więc gdzie mam jeździć ?
Dlatego też nie planuję testować swojego szczęścia, czy też jego braku przy wynajmie, bo ja wiem jak trafię :?:
W akademiku bywa też ciężko, wiem, ale jak się ma pokój 1 osobowy to da się żyć, gorzej jak mieszkasz w 2-3 os. i trafi Ci się jakieś trefne towarzystwo...nigdy nic nie wiadomo.


Klasyka gatunku. Nie znam się, ale się wypowiem.

a masz z tym jakiś problem ? komuś to zrujnuje życie jak się zapytam o coś ?
jak nie wiesz od czego jest forum to szybko się dowiedz.
a zamiast wnosić takie drętwe komentarze napisał byś coś bardziej godnego uwagi, merytorycznego...

@jenusia, faktycznie płaci się drożej, około 400-450 zł za jedno osobowy, no cóż, wygoda kosztuje...


Jak już idziesz na te studia, to naucz się czytać ze zrozumieniem i poprawnie pisać.
_________________
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-07, 00:31   

KubaWinter napisał/a:
Wielki Szu napisał/a:
waldex napisał/a:
Wielki Szu napisał/a:

A co do wynajmu, to ja po prostu nie mam w tym żadnego doświadczenia, nigdy nic nie wynajmowałem tak jak przypuszczałeś, bo po co ? szkołę miałem na miejscu, więc gdzie mam jeździć ?
Dlatego też nie planuję testować swojego szczęścia, czy też jego braku przy wynajmie, bo ja wiem jak trafię :?:
W akademiku bywa też ciężko, wiem, ale jak się ma pokój 1 osobowy to da się żyć, gorzej jak mieszkasz w 2-3 os. i trafi Ci się jakieś trefne towarzystwo...nigdy nic nie wiadomo.


Klasyka gatunku. Nie znam się, ale się wypowiem.

a masz z tym jakiś problem ? komuś to zrujnuje życie jak się zapytam o coś ?
jak nie wiesz od czego jest forum to szybko się dowiedz.
a zamiast wnosić takie drętwe komentarze napisał byś coś bardziej godnego uwagi, merytorycznego...

@jenusia, faktycznie płaci się drożej, około 400-450 zł za jedno osobowy, no cóż, wygoda kosztuje...

Jak już idziesz na te studia, to naucz się czytać ze zrozumieniem i poprawnie pisać.


Haha, Ty profesor, idź doktorat z pisania bzdetów robić... :572:
Jednoosobowy, pasuje ? haha możesz jeszcze rozprawkę kazać komuś pisać, bo Ci to na uczucia wpływa...co za typy, internetowy doktor hab. :570:
nie ma to jak dowartościowywać się w sieci, co Kubuś ? :lol:
już wystarczająco mi pomogłeś, możesz wracać do swoich obowiązków, pozwalam :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
KubaWinter 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 285
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-07, 11:19   

No i właśnie teraz potwierdziłeś to, co było niemal oczywiste od pierwszego postu w tym wątku: uniwersytet mógłbyś oglądać, ale na wycieczce szkolnej i to z ulicy. Jeżeli ktoś, kto nie umie sam znaleźć podstawowych informacji, poprawnie pisać, nie mówiąc już o umiejętności kulturalnej i akademickiej (!) dyskusji idzie na uniwersytet, to nie wiem o kim gorzej to świadczy - o tym uniwersytecie, czy kandydacie.
_________________
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-07, 11:22   

Panowie, regulamin 2.4, 2.5, 2.6. Koniec tych wyzywań, bo polecą warny.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2013-08-07, 22:16   

KubaWinter napisał/a:
No i właśnie teraz potwierdziłeś to, co było niemal oczywiste od pierwszego postu w tym wątku: uniwersytet mógłbyś oglądać, ale na wycieczce szkolnej i to z ulicy. Jeżeli ktoś, kto nie umie sam znaleźć podstawowych informacji, poprawnie pisać, nie mówiąc już o umiejętności kulturalnej i akademickiej (!) dyskusji idzie na uniwersytet, to nie wiem o kim gorzej to świadczy - o tym uniwersytecie, czy kandydacie.

+1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-08, 01:14   

KubaWinter napisał/a:
No i właśnie teraz potwierdziłeś to, co było niemal oczywiste od pierwszego postu w tym wątku: uniwersytet mógłbyś oglądać, ale na wycieczce szkolnej i to z ulicy. Jeżeli ktoś, kto nie umie sam znaleźć podstawowych informacji, poprawnie pisać, nie mówiąc już o umiejętności kulturalnej i akademickiej (!) dyskusji idzie na uniwersytet, to nie wiem o kim gorzej to świadczy - o tym uniwersytecie, czy kandydacie.

haha, prędzej mnie ruszy zeszłoroczny śnieg, niż taki komentarz napisany przez internetowy kabelek i fachowca od tandety :wink:
poza tym fachowcu tandeciarzu, nic nie wniosłeś do tego tematu, piszesz nie na temat, i chyba pora odrobić zaległości, bo lejesz wodę, czyt. spamujesz.
pewnie jakiś niespełniony, nie dostał się biedaczek na uniwerek ? :(
pocałowałeś klamkę i nic z tego ?
idź się dowartościować gdzie indziej, bo dla mnie i tak Twoje "fachowe" zdanie jest warte podtarcia. :)
stosowny cytacik:
Cytat:
Głupcy dzielą się dyletantów i fachowców.


walduś też komentarz godny uwagi, pewnie to liczba Twojego IQ :570:

@kitor, jak będzie pisał na temat, a nie mnie obrażał, to dyskusja się zakończy, bo jak na razie to od pierwszego postu w tym temacie Kubuś próbuje udawać kogoś ważnego... :lol:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-08, 10:00   

Ok, dziękuję. Następny post, który będzie skierowany ad personam - nie ważne kto do kogo - będzie nagrodzony ostrzeżeniem, nawet potrójnej wartości. To nie jest targowisko!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-20, 23:30   

Wielki Szu, dobrze się zastanów czy aby na pewno warto iść na te studia. Z tego co widzę to nie jest to decyzja przemyślana a raczej dość nagły impuls. Źle ci nie życzę, ale w dzisiejszych czasach tytuł MAGISTRA bardzo mocno stracił na znaczeniu i w zasadzie przestał być już gwarancją zatrudnienia. Co więcej - posiadanie go często prowadzi do frustracji, jeśli np po ukończeniu studiów nie można znaleźć pracy lub znajduje się taką, do której te studia absolutnie nie są potrzebne. A potem mamy sytuację taką, że hydraulika trudno znaleźć za to magistrów marketingu całe mnóstwo.
Dlatego wg mnie studia dziś powinny wybierać te osoby, które naprawdę wiedzą co chcą w życiu robić lub ewentualnie traktują je jedynie jako chęć ogólnego rozwoju, ze świadomością tego, że w zawodzie wyuczonym mogą pracy nie znaleźć (tylko pytanie czy warto wtedy tracić czas i pieniądze).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-21, 02:59   

Masz rację red, to nie było planowane przeze mnie z góry...postanowiłem iść spróbować sił, mam na uwadze to co napisałeś że po studiach nie masz gwarancji zatrudnienia, no cóż, takie ciężkie życie...ale chcę spróbować, jak mi to w niczym nie pomoże to trudno...pogodzę się z tym.
Co do kierunku jaki sobie wybrałem, to jest on związany po części z moimi własnymi zainteresowaniami, nie idę na jakiś niesamowicie ciężki kierunek studiowania, ale za to typowo ukierunkowany co do pracy po nim wykonywanej, jeżeli nie znajdę zatrudnienia w tym kierunku, to się z tym pogodzę i zacznę szukać pracy gdzie indziej jak tysiące innych bezrobotnych. Dużo też leży po stronie ludzkiej motywacji, jeżeli z góry założę że nic mi to nie da, to na pewno mi to w niczym nie pomoże, a może jedynie zniechęcić do dalszego poszukiwania w przypadku kolejnych porażek.
Wiem jak jest ciężko, nic mnie nie zdziwi, ale z góry nigdy nie zakładam że polegnę, jak wiem że może tak źle nie być.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW