R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-23, 14:51   

niemampomyslu napisał/a:
A ja znowu męczę temat CPO Masłowice/ Wieluń.. Bo nagle na 8 miesiecy przed slubem rodzina sie obudzila i nie pasuja im Maslowice i 'oni sie nie chca wtracac ale woleliby w Wieluniu' ;/ Dlatego moze ktos ma jakies nowe doswiadczenia i jest mi w stan powiedziec czy ok.90 osob bedzie moglo sie swobodnie bawic na sali w Wieluniu.. Wiadomo, nie kazdy tanczy, ale tak z zalozenia. Bo uslyszalam tez komentarze, ze te 90 osob 'zginie' na sali w Maslowicach.. Za kazda opinie bede bardzo, bardzo wdzięczna!



Zielona Weranda - polecam! :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MoonWalker 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 43
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-23, 15:05   

Miałem swoje wesele w CPO sala Wieluń na jakieś 80 osób + zespół z instrumentami [5 czy 6 osób]. Tańce były, zabawy zorganizowane też, dzieciaki jeździły na hulajnogach po sali między tańczącymi parami, było ok, żadnego ścisku czy przepychanek przy wstawaniu od stołu. Ta "dyszka" czy nawet dwie więcej spokojnie wejdą. Moi goście podzieleni byli na 3 stoły - czwarty też by się zmieścił, bez szkody dla nikogo. Byłem zadowolony - polecam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
niemampomyslu 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-23, 22:41   

Mixas, dzieki :-)

MoonWalker, o, i wlasnie taka opinia mi byla potrzebna, bardzo Ci dziekuje!

daff, to nie na nasze kieszenie ;p A poza tym zaliczka już zaplacona ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zoska 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 11 Sie 2008
Posty: 6
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-08-24, 13:04   

Miałam wesele w CPO w Wieluniu, właśnie na 90 osób + zespół 3 osoby + delegacja 3 osoby. Jak dla spokojnie taka ilość się mieści, nie było ścisku, było tak w sam raz, stoły były w sumie 4. Ja tez byłam zadowolona.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stokrotka20115 
Słyszał o Wieluniu
stokrotka20115


Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 5
Skąd: pow. wieluński
Wysłany: 2013-08-25, 22:02   

niemampomyslu napisał/a:
A ja znowu męczę temat CPO Masłowice/ Wieluń.. Bo nagle na 8 miesiecy przed slubem rodzina sie obudzila i nie pasuja im Maslowice i 'oni sie nie chca wtracac ale woleliby w Wieluniu' ;/ Dlatego moze ktos ma jakies nowe doswiadczenia i jest mi w stan powiedziec czy ok.90 osob bedzie moglo sie swobodnie bawic na sali w Wieluniu.. Wiadomo, nie kazdy tanczy, ale tak z zalozenia. Bo uslyszalam tez komentarze, ze te 90 osob 'zginie' na sali w Maslowicach.. Za kazda opinie bede bardzo, bardzo wdzięczna!


Niecały miesiąc temu też mieliśmy wesele w CPO w Masłowicach na 84 osoby + 5 zespól i kamerzysta i z całą pewnością zapewniam że ta ilośc osób nie ,,zginęła'' na sali, aczkolwiek początkowo też mieliśmy takie obawy. My ustaliliśmy sobie, że obok pary młodej będą siedziec tylko świadkowie, bo czasami usadzają tam też gości. Więc wybór należy do Ciebie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
niemampomyslu 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-28, 11:19   

zoska, stokrotka, dzięki :)

To teraz już nic nie wiem :D Tzn. wiem wszystko, tak naprawdę to obojętnie którą salę wybierzemy :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kasienka0508 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 7
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-09-16, 16:28   

poszukuję namiarów na fryzjerke/moblilny salon fryzjerski z możliwością dojazdu do klienta
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kriss 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 92
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2013-09-16, 23:11   

CCC czyli cena czyni cuda :) Po prostu wejdź do wybranego zakładu i zamów fryzjerkę do domu.
_________________
www.krzysztofpietrzak.com.pl
https://www.facebook.com/wideofilmowaniewielun
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ania1981 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 47
Dołączyła: 23 Wrz 2013
Posty: 4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-24, 08:34   

Szukaliśmy razem z mężem zespołu na wesela, czytaliśmy bardzo dużo tutaj...I co się okazuje, że w wieluniu nie ma dobrego zespołu....nie ma możliwości żeby na dwóch interumentach zagrać wszystko na żywo, to wszystko jest puszczane z chole...a wie czego:) trafiliśmy kiedyś na zespół Qartet z Ruśca, graja od 15 lat ponad i powiem wam, że można ich brać w ciemno...Kazdy instrument,trąbka, saksofon, akordeon, gitara...biesiada przy stole. Nas również prowadzili do kościoła. Zadnych dopłat, wszystko czarno na białym. Naprawdę polecam. Super sprawa!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kriss 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 92
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-24, 11:54   

ania1981 napisał/a:
...I co się okazuje, że w wieluniu nie ma dobrego zespołu....



Źle szukaliście .
_________________
www.krzysztofpietrzak.com.pl
https://www.facebook.com/wideofilmowaniewielun
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mixas 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 455
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-24, 13:49   

Staram się nie wypowiadać w tym temacie o rzeczach, które mnie nie dotyczą. Ale skoro padło takie stwierdzenie muszę się nie zgodzić z tą opinią bo w Wieluniu są dobre zespoły.
Druga sprawa, która w/g mnie jest nie do końca kluczowa to kryterium oceny jakości zespołu po tym, że gra na żywo. Na podstawie wieloletniej obserwacji różnych zespołów lokalnych (i dalszych). Mogę stwierdzić, że jest wiele przypadków gdzie poziom muzyczny zespołu jest wysoki, za to "prowadzący" nie zawsze jest w stanie "zapanować" nad weselem i odpowiednio pobudzić gości do zabawy. Zdarzały się również sytuacje odwrotne gdzie technicznie czy instrumentalnie zespół miał pewne braki za to prowadzenie imprezy było rewelacyjne i z wyczuciem.
Nie wiem nawet czy to drugie nie jest ważniejsze.

P.S. Oczywiście najlepiej jest znaleźć zespół, który sprawdza się w oby dwóch kryteriach i o taki też nie jest trudno. Nawet w Wieluniu :)
_________________
www.michaldudek.com
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
kriss
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-24, 15:22   

To ewidentna reklama, już raz usunąłem posta tego użytkownika prawie ironicznie jadącego po innym zespole, ale to zostawiłem w drodze wyjątku. Także proszę tego wpisu nie brać na poważnie a raczej w taki sposób, że czasem szuka się innych form pozyskania klienta niż tylko poprzez swoje doświadczenie i poczta pantoflowa.
_________________
 Autor postu otrzymał 3 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
mixas, ryngolec, kriss
eSeLka 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 24 Wrz 2013
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-24, 21:13   

Ja mam pytanie odnośnie zespołu rhplus... Zna ktoś??? Grał u kogoś???? Interesuje mnie jeszcze opinie nt. fashion z zawad, maxim ze skomlina, hit z radomska... Zna ktoś?:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
monitomi 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 8
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2013-09-24, 22:31   

Maxim z czystym sumieniem mogę polecić w 100 %. Rafał z Kasią i ekipą wykonują swoją pracę perfekcyjnie ;) grali u mnie w rodzinie na dwóch weselach (w tym jedno u brata i wszystko przebiegło prawidłowo) i również będą grali u mnie. Także na temat tego zespołu nie powiem złego słowa. Niestety reszty nie znam, więc nie wydam żadnej opinii. :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
eSeLka 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 24 Wrz 2013
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-24, 23:02   

Dzięki... Będzie trudno coś wybrać... Muszę skontaktować się z Maximem, gdzie grają najbliższe wesele :razz: choć ciężko podjąć decyzję, jak się ich na żywo nie widziało... Może jeszcze ktoś mi odpisze :-) czekam na wieści...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW