R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Pizzerie w Wieluniu
Autor Wiadomość
hartman 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 20
Skąd: wln
Wysłany: 2013-09-28, 17:01   

"Pizzeria" Bazylia na biedala... Najgorsza pizza jaką jadłem. Ciasto było surowe,zakalec nie do zjedzenia. Nie mam pojęcia jak można tak spiepszyć. Dodatki kiepskiej jakości i praktycznie ich nie ma. Pierwszy i ostatni raz. Jak ktoś chce mieć rozstrój żołądka to prosta droga. Sosu jak na lekarstwo (o ile kechup tortex czy inny można nim nazwać)

Do tego obsługa. Totalne zamieszanie z zamówieniem, problemy z liczeniem, stolikiem. Od wejścia same minusy. Nie wróżę im sukcesu jeśli podają klientowi tak kiepskie jedzenie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
RafałEwi 
Słyszał o Wieluniu
Rafał EWI


Wiek: 38
Dołączył: 05 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-05, 15:44   

Byłem w Bazylii juz kilka razy - pizza IMO bardzo dobra, wypieczona, pełno składników.

Pozytywne zaskoczenie odnośnie dostawy - pizza przyjechała w 30min :shock: , gorąca, co rzadko zdarzało mi się zamawiając z innych miejsc.
Dla mnie BIG plus, polecam :!:
_________________
rafał
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-05, 16:15   

Bez złośliwości, ale brzmi jak autoreklama. Zwłaszcza w wykonaniu użytkownika, który jest autorem aż jednego posta...
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Ferbik, dusiu
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2013-10-07, 09:41   

Bazyla - składników całkiem dużo, w smaku... jakim smaku? Kompletnie bez smaku.
La Spezia - teoretycznie lepiej, bardzo fajne pieczarki, dużo sosów. Sosy niestety nie dobre, ciasto jw. kompletnie bez smaku.
Eden - numero uno. Ostatnio ciasto trochę cieńsze, salami, tuńczyk i szynka "żondzom" :)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-08, 22:58   

Próbowałem pizzy z Bazylii i co najwyżej średnio. Za dużo sera, nawet jak na podwójny a zamówione było normalnie. Oliwek i kurczaka na pizzy nie widziałem, dało się wyczuć trochę szynki i nic więcej. Plus za bardzo szybką dostawę.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-10-08, 23:55   

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kataniarz 
Ma stragan na targu



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 646
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-09, 12:50   

Najlepsza pizza jak dla mnie jest w Amfiteatrze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2013-10-09, 13:13   

A ja dalej wierny Latakii i Edenowi. Najsmaczniejsze dla mnie pizze. Ale Big Buffalo ma ogromny plus za godziny otwarcia. Jesteś głodny -> myk i już nie jesteś :)
_________________
Też jestem w szoku.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Skorupa
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-12, 00:24   

Jadłem ostatnio w Amfiteatrze i dziś w Latakii. Szczerze, to chyba moje ulubione pizze.
W Latakii kurczak na pizzy był doprawiony tak świetnie, że nie pamiętam, czy tak dobrego jadłem. Oczywiście z tych dwóch miejsc pizzę kropić sosami to grzech :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-12, 19:57   

Według mnie pizza z Amfiteatru kładzie na łopatki lokalną konkurencję. Kompletnie niczego nie mogę się doczepić. Zasłużone 10/10.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-12, 23:07   

a mi tam wszędzie smakuje. ja nie jestem wybredny i za 25 zł cudów nie oczekuje. Rozumiem również że ludziom sie nie chce robić pizzy w sobote godzine przed zamknięciem, wszak każdy chociaż jeden wieczór chciał by mieć w miare wolny. I co niektórym tez bym proponował to wziąć pod uwage :wink:
Tylko raz mnie kobieta zdenerwowała w Afrodycie i tam już nigdy nie zamówie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tequila322 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-11-01, 22:03   

Moim zdaniem w Bazylii pizza nie jest zła, mnie się przynajmniej nigdy nie zdarzyło żeby coś było niedopieczone. Za to ich hamburger z mięskiem własnej roboty rządzi
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wlodziu 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-17, 13:50   

Kilka godzin temu miałem okazję zamawiać pizzę w Bazylii. Na obsługę nie ma co narzekać, ale przejdźmy do tego co mi się nie spodobało jak i moim kolegom. To smak i konsystencja sosów, bo sos czosnkowy to woda z dodatkiem mleka.
Do tego razem za wszystkie pizze zapłaciliśmy ponad 140zł, a jako gratis dostaliśmy tylko 0,5l Coli i to z wyraźnym niezadowoleniem Pani, która nam to podawała. Pragnę zauważyć, że w innych lokalach bez problemu dostalibyśmy gratisowe pizze. Jako, że lokal jest nowy na rynku powinien coś więcej zaoferować..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2014-01-17, 14:14   

A ja kilka dni temu rozczarowałem się trochę w BB. Zamówiłem dużą pizzę z pieczarkami, cebulą, papryką i kurczakiem. Starsza Pani policzyła że jest extra dodatek i dostałem gratis Pepsi, ale pizzę robił już jakiś "Sławek" ( tak na marginesie niezbyt uprzejmy, zarówno dla mnie jak i dla owej Starszej Pani, która nie radziła sobie jeszcze tak dobrze jak inni pracownicy, ale była bardzo miła ). No i jak zawsze nawet na małej pizzy za 10zł miałem kurczaka "do woli", tak na dużej za 27zł miałem dosłownie 5 kawałków kurczaka...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-17, 23:15   

wlodziu napisał/a:
Do tego razem za wszystkie pizze zapłaciliśmy ponad 140zł, a jako gratis dostaliśmy tylko 0,5l Coli i to z wyraźnym niezadowoleniem Pani, która nam to podawała. Pragnę zauważyć, że w innych lokalach bez problemu dostalibyśmy gratisowe pizze. Jako, że lokal jest nowy na rynku powinien coś więcej zaoferować..
Ale dostałeś coś niezgodnie z cennikiem? Bo nie za bardzo rozumiem o co chodzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW