R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Sonda o RZW - opinie, uwagi, błędy

Jak Wam się podoba wieluńskie radio?
Jest OK!
16%
 16%  [ 32 ]
Może być!
30%
 30%  [ 60 ]
Jest do niczego!
46%
 46%  [ 91 ]
Nie mam zdania na ten temat!
6%
 6%  [ 13 ]
Głosowań: 196
Wszystkich Głosów: 196

Autor Wiadomość
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-06-18, 07:32   

Raport Radio Track MillwardBrown SMG/KRC za okres luty - kwiecień 2012 przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w województwie łódzkim.

radio.JPG
Plik ściągnięto 333 raz(y) 107,12 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2012-09-07, 21:49   

Wrzuccie nowe Tempo na strone :)
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-01-11, 09:56   

Radio Ziemi Wieluńskiej najlepsze w regionie!
Najczęściej słuchaną stacją radiową w powiecie wieluńskim jest Radio Ziemi Wieluńskiej. Codziennie programu RZW słucha prawie 50 tysięcy dorosłych mieszkańców naszego regionu. Średni czas słuchania wynosi 3,5 godzinny dziennie. Tak wynika z badań słuchalności instytutu SMG/KRC przeprowadzonych w okresie od grudnia 2011 roku do listopada 2012 r. Mówi prezes RZW Gabriel Wyględacz:
- To na pewno jest powód do zadowolenia i cieszy. To, że codziennie słucha nas blisko 50 tysięcy osób na terenie powiatu wieluńskiego świadczy to o tym, że w cudzysłowie można powiedzieć, że jesteśmy monopolistami na naszym terenie. Warto też zaznaczyć, że w całym województwie łódzkim , bo tak również są prowadzone badania, nasza słuchalność za ostatni kwartał wynosi 1, 9 % co w przeliczeniu na ilość mieszkańców województwa łódzkiego również daje całkiem pokaźną liczbę. Cieszę się bardzo z tego, że fale eteru 88, 6 FM i 97, 7 FM dla powiatu pajęczańskiego są rozpoznawalne i że słuchacze są razem z nami. Cieszą wyrazy sympatii, które przekazywane są za pośrednictwem e-maili czy też telefonicznie. Pozostaje mi podziękować i wierzyć, że ten kredyt zaufania, który mamy od słuchaczy będziemy w stanie spłacić z nawiązką. Dziękujemy serdecznie.

Dodajmy, że badanie obejmuje jedynie mieszkańców powiatu wieluńskiego. Nasz sygnał jest również odbierany na terenie powiatów: wieruszowskiego, pajęczańskiego, sieradzkiego i bełchatowskiego oraz oleskiego w województwie opolskim.
Nie mniejszą popularnością cieszy się także nasza strona internetowa www.radiozw.com.pl.
Info: Radio ZW

Radio ZW.jpg
Plik ściągnięto 139 raz(y) 23,01 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-06-03, 21:59   

Ranking najpopularniejszych stacji radiowych w województwach łódzkim

Przedstawiamy raport Radio Track Millward Brown za okres luty - kwiecień 2013 roku przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w województwach: łódzkim, małopolskim, mazowieckim i opolskim.

W województwie łódzkim pierwsze miejsce zajęło RMF FM (wzrost z 18,4 proc. do 19,5 proc. udziału). Na drugie miejsce - z trzeciego - awansowała Jedynka (z 14,9 proc. do 16,4 proc.). Z kolei na ostatnią pozycję podium spadło Radio ZET (z 15,3 proc. do 14,0 proc.).
Info:www.wirtualnemedia.pl

RZW jest na 16 miejscu na 29 rozgłośni branych pod uwagę. Wyniki są tylko dla obszaru województwa łódzkiego.

wirtualnemedia_pl.JPG
Plik ściągnięto 165 raz(y) 109,96 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-06-10, 22:29   


Trzy radia z najlepszym wynikiem zostaną dodane do stacji, które można słuchać online w portalu LubieRadio.pl. Zakończenie głosowania 30 czerwca br.

http://lubieradio.pl/radialokalne
Można głosować na RZW. W tej chwili jest na 3 miejscu z wynikiem 9,2%
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zbigie 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 132
Piwa: 17/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-13, 21:21   

Gdyby Ania Nowak-Zgondek była w studiu cały czas to nasze radio ZW miało by większą słuchalność niż ZET czy RMF. Uwielbiam wstawać w czwartek rano do pracy, nawet jak pogoda jest butelkowa, wystarczy włączyć radio i po muzyce wiadomo kto prowadzi audycję. Rewelacja. Pani Aniu pozdrawiam serdecznie i proszę niech się Pani zamieni z Januszem Gagatkiem na poranne zmiany:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2013-06-14, 13:55   

Janusz Gagatek gdyby ze swoich wypowiedzi wyciął "yyyyyyyyyy" co drugie słowo to jego audycje trwały by 10min
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2013-06-14, 17:03   

Łukasz Petrykowski, jak prowadzi za Krzysztofa Poznerowicza Prywatkę, to często się nie wyrabia "Z zamówieniami utworów", bo co godzinę dodaje coś od siebie, a potem ładnie się żegna na zakończenie audycji.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-06-28, 08:44   


Trzy radia z najlepszym wynikiem zostaną dodane do stacji, które można słuchać online w portalu LubieRadio.pl. Zakończenie głosowania 30 czerwca br.

http://lubieradio.pl/radialokalne
Można głosować na RZW. W tej chwili jest na 4 miejscu z wynikiem 9,7% a musi być o miejsce wyżej w rankingu.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-28, 09:48   

Jak dla mnie RZW "może być"

Osobiście najbardziej cenię sobie wiadomości lokalne, i muzykę która puszczana jest późno w nocy. Na plus oceniam też ogłoszenia lokalne. Według mnie, radio to nie jest monotonne. Całodzienne słuchanie tego radia przy pracy, jeszcze mi się nie zbrzydło - czego nie mogę powiedzieć o radiu ZET :P Można byłoby postarać się o dłuższe wywiady z gwiazdami, które pojawiają się w naszej okolicy. Generalnie, poza drobiazgami, nie mam się zbytnio czego uczepić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2013-06-28, 14:09   

Radio ZW na trzeciej pozycji.
Oby tak dalej :)
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2014-03-14, 14:56   

Cytat:
„Becikowe” dla adoptujących psy z gm. Wieluń nie zadziałało jak magnez

Tytuł ze strony Radia ZW... chyba się komuś magnez z magnesem pomylił :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
veer 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 85
Piwa: 10/8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-03-16, 21:06   

Mogę w pracy słuchać radia. Niestety, nie mam wyboru jakie to radio, ponieważ poza Radiem M. RZW nic więcej nie odbiera mój sprzęt (właściwie to wina lokalizacji mojej pracy i konstrukcji budynku, który niemal doskonale ekranuje sygnał radiowy...). RZW więc słucham niejako z przymusu. RZW to tragedia, zwłaszcza jeśli chodzi o dobór muzyczny i niektórych prowadzących. Np. p. Spodymek powala swoją dykcją (w języku polskim) i wymową wyrazów pochodzenia obcego. Z angielskim nie ma problemów: niejednokrotnie wykonawców i tytuły czyta tak jak się pisze (!). W ogóle ma jakieś problemy z wymową... Albo prowadzący program Ona i on (mam na myśli p. Kowalskiego). Porażka! Jego przaśne dowcipy i załamujące poczucie humoru zmuszają mnie do wyłączania radia. W reklamach błędy w nazwach producentów (jeden z lepszych numerów jaki słyszałem, to nazwa firmy Lisner - tej od ryb, wymawianej w reklamie w RZW: "lajzner", marka Top Budget wymawiana tak jak się pisze, a wyraz ma wymowę angielską) Ciekawy jestem czy w RZW każdy może mówić jak chce, popełniać błędy w wyrazach obcych i nikt tego nie kontroluje? Nikt nie czuwa nad poprawnością języka? Mnie to razi, stąd moja negatywna opinia o RZW. Uważam, że RZW powinno się zastanowić nad niektórymi prowadzącymi (może warto wysłać ich na jakieś kursy lub po prostu zastąpić innymi osobami) i położyć większy nacisk na poprawność języka (skoro podobno słucha tego ileś tysięcy osób). Dla osób z radia, które ewentualnie to przeczytają (choć wątpię) podaję stronę http://pl.forvo.com na której można sprawdzić jak wymawia się obce wyrazy. Warto sobie pomóc zanim nagra się kolejną rażącą językowo reklamę lub zapowie znanego wykonawcę tak, że dopiero po muzyce poznajemy o kogo chodziło prowadzącemu.
_________________
Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów, pesymista obawia się, że może to być prawdą.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Ostatnio zmieniony przez veer 2014-04-08, 18:23, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
WreX
WreX 
Czytał o Wieluniu
rycerz ciemnogrodu


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 42
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2014-04-06, 10:09   

Jak już jesteśmy przy tym, to dodam od siebie, że ilekroć ktoś mi mówił o jakimś ogłoszeniu w radiu (generalnie nie słucham ale czasem słysze jak ktoś włączy) to wiadomo albo się nie zapamięta wszystkiego albo nie ma w tym momencie czasu... wchodzę na stronę radia ZW no i kaplica, ogłoszeń emitowanych na antenie nie ma na stronie... a już szczególnie ogłoszeń o prace... powinna być baza, żeby chociaż maila głupiego spisać cokolwiek, a tak to dzwoń do firmy pytaj o co w ogóle chodziło bo nie dosłyszałeś albo czekaj przy radiu cały dzień może powtórzą... i to nie pierwszy raz, w ogóle ta strona ma koszmarny interfejs nic nie można znaleźć, same pierdoły jakieś wróżki no Chrystusie miej litosc, mnie to osobiście mocno zniechęca, ale to moja subiektywna opinia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW