R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Co można zobaczyć nad Wartą ?
Autor Wiadomość
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-09, 16:07   

Cytat:
Cytat:
Przeciętny mieszczuch może sobie "poachać i poechać" przez pół godziny i potem się nudzi, jeśli to nie jego pasja.

Rozumiem, że mówisz to ze swojego doświadczenia? No cóż nie każda wycieczka się udaje...

Tak! Mówię to z punktu widzenia przeciętnego kretyna o dość wąskich horyzontach myślowych, ale mającym jakieś tam zainteresowania i dlatego doskonale rozumiejącym jak ciężko jest kogoś zainteresować "swoją" pasją.
Cytat:
Nigdzie nie napisałem, że zamierzam trzymać go tu przez dwa tygodnie - przedstawiłem jedną z ciekawych opcji.
Tak dla porządku! Myślałem, że tego dotyczył wątek.
Cytat:
Jest takie przysłowie "cudze chwalicie, swojego nie znacie".
Wcale nie uważam, że przysłowia są mądrością narodów. Powiedziałbym raczej, że "swoje chwalicie, bo cudzego nie znacie".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
WujStefan 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2014-06-19, 14:16   

Witam,
Widzę że z mojego pytania zrobił się dość długi wątek w większości z osobistymi wycieczkami forumowiczów. Nie dostawałem powiadomień na mail, więc myślałem ze temat umarł.
Od razu wyjaśniam:
- lubimy rowery i mamy dość dużo wspólnie przejechanych kilometrów, więc ból d**y nie grozi
- byliśmy już nad Wartą przez tydzień i wróciliśmy bardzo zadowoleni. Nie nudziliśmy się, nie przestawałem pod sklepem z butelką piwa (bo miałem własne zrobione w domu :-) ). W zeszłym roku mieliśmy bardzo aktywny urlop "zwiedzający" w Krakowie i Warszawie i po prostu dzieci były przemęczone. Dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się na słodkie lenistwo.
- Warta nie jest wcale brudna - bywałem nad brudniejszymi rzekami czy jeziorami
- nie rozbijamy się na dziko, więc nie grozi nam podchmielony strażnik leśny czy jakiś inny funkcjonariusz
- jak wspomniałem po zeszłym roku nie chcemy zwiedzać czegoś dla samego zwiedzania. Chodziło nam o to że chcemy wybrać się na wycieczkę rowerową i przy okazji coś zobaczyć
- krowia kupa nie jest mi obca, bo jak wspomniałem urodziłem się w Wieluniu i kilka lat mieszkałem na wsi ;-)
- stać mnie na wyjazd nad morze czy w góry - tylko po co ? łazić po pełnych deptakach nadmorskich czy po Krupówkach czy innych Wisłach ?

Tak więc reasumując: chcę tu spędzić 2 tygodnie, nie będę się nudził, chcę przy okazji aktywnego wypoczynku coś zobaczyć, proszę o konkretne propozycje a nie robienie sobie uwag. Dziękuję ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2014-06-19, 14:35   

Można fajnie poleniuchować. Z Przywozu jest rzut beretem do Toporowa i Kamionu, czyli konie, można codziennie pójść na grzybki, będzie co suszyć, posiedzieć przy ognisku czy grillu. Wiele lat temu bywałam na biwakach i nie przypominam sobie żebym się nudziła. Pół dnia można przespać a pół pojeździć czy pochodzić. Są fajne miejsca do kąpieli.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-06-19, 16:30   

Co do dalekich wyjazdów. Bardzo nie doceniamy naszych terenów. Dzisiaj jeździliśmy na rowerach. Rejestracje jakie mijaliśmy przy wypożyczalni kajaków, agroturystyce i innych tego typu to często Opole, Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice. Wystarczy chcieć.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-19, 19:15   

WujStefan, napisz mi proszę na privie termin, w jakim będziecie, postaram się coś dla Was zorganizować w sensie połączenia wspólnych sił i wiedzy :)
_________________
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
zwyczajna
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW