R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Mistrzostwa Świata w siatkówce
Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-09-11, 16:42   

Nazhir, jak ktoś ma Polsat Cyfrowy to ma za darmo. A jak ktoś nie ma to... nie ma :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-09-11, 20:29   

Niemcy mają oficjalnie dostępny stream przez internet tutaj: http://sportdeutschland.tv/ I to bez komentatorów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-09-11, 21:28   

kitor, tylko trzeba sprawić żeby nie rozpoznawał komputera jako odbierającego z Polski ;-)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pinio3 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 10 razy
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 93
Postawił 10 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-09-12, 19:00   

Ja oglądam na http://all4free-tv.cba.pl/ -bez komentarzy ,tylko trzeba szukać małych krzyżyków wyłączających reklamy.Jakość taka sobie,ale jak się nie ma co się lubi...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-09-20, 22:03   

A ja wcale nie oglądam :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2014-09-21, 11:02   

No trudno, byłem nieco wkurzony ale Polsat to firma prywatna ma zarabiać a nie robić ludziom dobrze. Może to lepsze niż dokładanie z publicznych pieniędzy (tylko niech to będzie konsekwentne - a nie, że znów przyjedzie jakaś Madonna i kilka baniek z budżetu poleci na organizacje).

Wczorajszy mecz miał być FTA z Astry ale po interwencji Polsatu Niemcy wycofali się z tego.
Ciekawe czy Bul-Komorowski "załatwił" u Zygmunta odkodowanie finału w zamian za przysługę, czy też Polsat policzyć, że opłaci sie odkodować i zarobić na reklamach bo mimo sprzedanych 400 tyś. pakietów (o tylu czytałem) kasa się nie domyka.

I jeszcze jedno - na stronie http://www.licencje.polsat.pl/ można sprawdzić listę klubów, gdzie można obejrzeć mecze. Wpiszcie Wieluń. Lista liczy zero pozycji... ciekawe, czyżby zapomnieli wpisać wieluńskie knajpy?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-09-21, 11:47   

W kwestii Polsatu, polecam przeczytać:
http://www.polsatsport.pl...zace/index.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-09-21, 18:35   

To jest typowe przerzucanie się odpowiedzialnością za tamto czy siamto :roll: Przeciętny Kowalski wie że odbywają się mistrzostwa świata w siatkówce, a on nie może oglądać tego wydarzenia.
No trudno, skoro są to prywatne mistrzostwa Polsatu, bo je zorganizował i pokrył koszty tej imprezy, to niech sobie robi co chce.
Mistrzostwa się odbyły, co chciałem i tak obejrzałem nie wychodząc z domu, więc pies mordę lizał i stacji i jej właścicielowi :twisted: Pamiętać powinniśmy tylko o jednym, to my widzowie a tym samym społeczeństwo, decydujemy czy taki np. Solorz jest w stanie bogacić się naszym kosztem. Gdybyśmy to mądrze rozegrali, to delikwent zwinął by majdan i co najwyżej był prezesem jakiejś kablówki :D
No ale nie bez kozery ktoś wymyślił przysłowie; Czemuś biedny? Boś głupi. A czemu głupi? Bo biedny.
Polsat rzuci nam dzisiaj ochłap i ... porwie się na niego jak psisko na gnat :shock:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nazhir 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 79
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 68
Piwa: 4/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-09-22, 12:57   

dislike napisał/a:
Wczorajszy mecz miał być FTA z Astry ale po interwencji Polsatu Niemcy wycofali się z tego.
Ciekawe czy Bul-Komorowski "załatwił" u Zygmunta odkodowanie finału w zamian za przysługę, czy też Polsat policzyć, że opłaci sie odkodować i zarobić na reklamach bo mimo sprzedanych 400 tyś. pakietów (o tylu czytałem) kasa się nie domyka.
Komorowski odblokował - dobre :D

niedziela, godz. 20-ta to najlepszy czas antenowy. Genialnie Polsat odebrał publiczność TVNowi, TVP i innym. Prosty rachunek zadecydował. A reklam było sporo :D

Naprawdę, pretensje do TVP, a nie Polsatu. Zresztą, transmisje na otwartym kanale całych mistrzostw byłby strzałem w stopę. Nawet hale się nie wypełniały w meczach 'nie-Polaków'.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW