R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2014-11-16, 22:50
Demokracja wg PSL
Autor Wiadomość
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2014-07-31, 09:53   

glupek napisał/a:
hiszpan napisał/a:
Kolego z PSL-u ;)

Jak myślisz, dlaczego do parlamentu dostają się ludzie pokroju "naszych regionalnych posłów", a nie tacy jak Ty ? Wyglądasz na osobę dużo mądrzejszą.


Jeżeli pijesz do mnie, to muszę Cię zapytać, za co mnie tak nie lubisz?


Lubię Cię :smile:

glupek napisał/a:
Wiem z czym się to je i dziękuję(...)


Skąd wiesz ?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-27, 21:12   

glupek

http://wpolityce.pl/polit...er-piechocinski


Cytat:
Pół Europy pyta, bo nadziwić się nie może, co to za minister gospodarki, który przykłada rękę do niszczenia gospodarki własnego kraju.
Pół Europy pyta, co to za minister kraju energetycznie zależnego od Rosji, który w obliczu militarnego zagrożenia ze strony Rosji, zamiast gardłować za poluzowaniem pakietu klimatycznego i zwiększeniem bezpieczeństwa energetycznego Europy, podnosi rękę za zaostrzeniem tego pakietu, za wykończeniem własnej gospodarki węglowej i zwiększeniem zależności gospodarczej od Rosji?
Pół Europy pyta, kim jest ten Piechociński, który razem ze swoją dość dziwną szefową, za koraliki i perkal (jak to zgrabnie ujął Kuźmiuk), sprzedał interesy i bezpieczeństwo własnego kraju?
Pół Europy pyta, kim jest ten frajer (podobno nieobraźliwe) Piechociński?


autor: Janusz Wojciechowski
Poseł do Parlamentu Europejskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości. Wcześniej członek PSL


Co ty na to?

PSL się nie udziela w internecie więc postanowiłem zapytać Ciebie o opinie w tej sprawie?
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-10-28, 17:15   

Mateusz napisał/a:
glupek

http://wpolityce.pl/polit...er-piechocinski


Cytat:
Pół Europy pyta, bo nadziwić się nie może, co to za minister gospodarki, który przykłada rękę do niszczenia gospodarki własnego kraju.
Pół Europy pyta, co to za minister kraju energetycznie zależnego od Rosji, który w obliczu militarnego zagrożenia ze strony Rosji, zamiast gardłować za poluzowaniem pakietu klimatycznego i zwiększeniem bezpieczeństwa energetycznego Europy, podnosi rękę za zaostrzeniem tego pakietu, za wykończeniem własnej gospodarki węglowej i zwiększeniem zależności gospodarczej od Rosji?
Pół Europy pyta, kim jest ten Piechociński, który razem ze swoją dość dziwną szefową, za koraliki i perkal (jak to zgrabnie ujął Kuźmiuk), sprzedał interesy i bezpieczeństwo własnego kraju?
Pół Europy pyta, kim jest ten frajer (podobno nieobraźliwe) Piechociński?


autor: Janusz Wojciechowski
Poseł do Parlamentu Europejskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości. Wcześniej członek PSL


Co ty na to?

PSL się nie udziela w internecie więc postanowiłem zapytać Ciebie o opinie w tej sprawie?


Polecę klasykiem: Who the fuck is Wojciechowski? Cóż to za postać i co sam robi dla gospodarki i ekonomii, że się w tej kwestii postanowił wypowiedzieć? Tournee po Brukselskich knajpach się nie liczy. Zna się chociaż z twoim Kiedosem?
Z zasady nie komentuję zwykłej agitacji, propagandy i czarnego PRu - PiS jeszcze nie przeprosił za kłamstwa przy poprzedniej kampanii (mają prawomocny wyrok). "Diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-28, 21:41   

Nie odniosłeś się do meritum.

Pakiet klimatyczny jest bardzo szkodliwy dla polskiej gospodarki. Polskie kopalnie bedą musiały emitować mniej CO2 które rzekomo jest szkodliwe Czy nikt w PSL tego nie rozumie czy same tępaki tam siedzą dla dużych diet? Ceny energii będą większe. Każdy z nas za to zapłaci

http://www.gazetaprawna.p...limatyczny.html

Cytat:
PiS, SLD, Twój Ruch i Solidarna Polska są zgodne: przyjęte porozumienie w sprawie ograniczenia emisji CO2 uderzy w polską gospodarkę, spowoduje zamykanie kopalń i doprowadzi do wzrostu cen energii elektrycznej. Na porozumieniu zyskają takie kraje jak Niemcy, Francja i Rosja, od których Polska będzie musiała kupować surowce energetyczne.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-10-29, 07:55   

Mateusz napisał/a:
Nie odniosłeś się do meritum.

Pakiet klimatyczny jest bardzo szkodliwy dla polskiej gospodarki. Polskie kopalnie bedą musiały emitować mniej CO2 które rzekomo jest szkodliwe Czy nikt w PSL tego nie rozumie czy same tępaki tam siedzą dla dużych diet? Ceny energii będą większe. Każdy z nas za to zapłaci



W przeciwieństwie do ciebie, staram się nie wypowiadać się w na tematy, na których się nie znam. Nie wiem co wynegocjowali (jechali z założeniem, że będą wetować cały pakiet), jaka jest strategia energetyczna Polski na najbliższe kilkadziesiąt lat, jakie są realne zapasy paliw tradycyjnych i jak te decyzje wpłyną na rozwój konkurencyjności polskiej energetyki i gospodarki. Wiem natomiast, że prawie całe propisowskie i prokorwinowskie towarzystwo na tym forum chciało pozamykać polskie kopalnie, bo są nierentowne. Wiem również, że jest okres kampanii wyborczej i wtedy najchętniej opluwacie konkurencję bez względu na prawdę. Naprawdę nudny jesteś z tym swoim czepialstwem PSLu - już ci "miko 005" napisał, że jesteś zakłamany, a pęd do koryta sprawia, że napiszesz wszystko.
 Autor postu otrzymał 3 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
nusia, miko 005, hiszpan
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-29, 10:00   

glupek napisał/a:
Naprawdę nudny jesteś z tym swoim czepialstwem PSLu - już ci "miko 005" napisał, że jesteś zakłamany, a pęd do koryta sprawia, że napiszesz wszystko.
Zwolennik PSLu zarzuca pęd do koryta zwolennikowi Janusza Korwin Mikke... Hipokryzja ludzka nie zna granic!!! :shock:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-10-29, 10:40   

red napisał/a:
Hipokryzja ludzka nie zna granic!!! :shock:

A to jest akurat prawda. Szczególnie kiedy forumowicz, bardzo się tu udzielający politycznie, zwolennik Janusza Korwin Mikke, a zagorzały przeciwnik PSL-u startuje w wyborach samorządowych do Rady Powiatu z list KWW Edwarda Kiedosa, byłego członka PSL i Samoobrony.
Liczy się koryto i jeszcze raz koryto. Na szczęście ludzie już od dawna wiedzą swoje i potrafią wyeliminowywać z życia politycznego tego typu ludzi.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-10-29, 10:40   

red napisał/a:
glupek napisał/a:
Naprawdę nudny jesteś z tym swoim czepialstwem PSLu - już ci "miko 005" napisał, że jesteś zakłamany, a pęd do koryta sprawia, że napiszesz wszystko.
Zwolennik PSLu zarzuca pęd do koryta zwolennikowi Janusza Korwin Mikke... Hipokryzja ludzka nie zna granic!!! :shock:


Wybacz, ale ja, w przeciwieństwie do sporej części forumowiczów aktywnych w politycznych tematach, nie startuję do samorządu, sejmu czy ogólnie pojętej "polityki", a wręcz się od tego odżegnuję. Poza tym celem każdej partii politycznej jest zdobycie władzy (w większym lub mniejszym stopniu), więc zarzucanie tego tylko jednej partii to najczystsza obłuda i cyniczne kłamstwo. Zarzucając mi hipokryzję, sam, w świetle tego z jakiej listy Mateusz startuje, jesteś hipokrytą w dużo większym stopniu. Wycieranie sobie gęby troską o obywateli, patriotyzmem, czy rzekomą koniecznością rewolucji gospodarczej nie zmieni smutnego faktu, że tak PiS, KNP, czy każda inna partia chce się dorwać do władzy i w sporej części do tego mitycznego koryta. Zaprzeczanie temu to albo przejaw naiwności i głupoty, albo cynizmu. Jestem na milion procent przekonany, że KNP czy PiS jeżeli wygrałby jakiekolwiek wybory, to obsadzałby stołki swoimi ludźmi. A swoi ludzie, to w przypadku KNP niestety w większości byli członkowie i pogrobowcy Samoobrony (która swoje prawdziwe intencje ujawniła po wejściu w koalicję z PiSem). Przestań więc proszę obłudnie opluwać PSL, bo pisząc o ich intencjach masz na myśli swoje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-29, 11:05   

glupek napisał/a:
ale ja, w przeciwieństwie do sporej części forumowiczów aktywnych w politycznych tematach, nie startuję do samorządu, sejmu czy ogólnie pojętej "polityki", a wręcz się od tego odżegnuję.
To tylko ty tak twierdzisz. A jaka jest prawda nie wiadomo.
"Nie jestem powiązany z PSL, nie jestem kandydatem, nie jestem sympatykiem..." a na 100 postów na forum 90% to wpisy nt polityczne i praktycznie każdy wychwalający "zalety" PSL i polemizujący z krytykami zielonej partii...Ale to oczywiście przypadek, a polityką się brzydzisz :D
Wg coponiektórych teorii ja też jestem hipokrytą, bo krytykowałem i krytykuję PIS za wiele rzeczy, a startuję z listy kandydata na burmistrza, który ma poparcie PIS :roll: Przewrotna logika...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-10-29, 11:15   

red napisał/a:
glupek napisał/a:
ale ja, w przeciwieństwie do sporej części forumowiczów aktywnych w politycznych tematach, nie startuję do samorządu, sejmu czy ogólnie pojętej "polityki", a wręcz się od tego odżegnuję.
To tylko ty tak twierdzisz. A jaka jest prawda nie wiadomo.
"Nie jestem powiązany z PSL, nie jestem kandydatem, nie jestem sympatykiem..." a na 100 postów na forum 90% to wpisy nt polityczne i praktycznie każdy wychwalający "zalety" PSL i polemizujący z krytykami zielonej partii...Ale to oczywiście przypadek, a polityką się brzydzisz :D
Wg coponiektórych teorii ja też jestem hipokrytą, bo krytykowałem i krytykuję PIS za wiele rzeczy, a startuję z listy kandydata na burmistrza, który ma poparcie PIS :roll: Przewrotna logika...


Nie musisz mi wierzyć, to twoja sprawa. Z moimi poglądami i wypowiedziami nie piszę tutaj dla popularności, poklasku i zdobycia poparcia. Nie piszę, że brzydzę się polityką, tylko, że nie mam ochoty na poświęcanie czasu swojego i mojej rodziny wzamian za opluwanie mnie bez względu co zrobię i dość marną kasę. A temu, że jestem i działam w PSL nigdy nie zaprzeczałem. Z personalnego ataku wnoszę, że na pozostałe argumenty nie znajdujesz odpowiedzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-29, 11:38   

glupek napisał/a:
Z personalnego ataku wnoszę, że na pozostałe argumenty nie znajdujesz odpowiedzi.
Ale co ci mam napisać? Nie wiem czy zmiana rządu zmieni ludzi na dole. Pewnie w dużej mierze tak, bo tak jest zawsze, że nowa miotła powoli wymiata stare śmieci. W dużej mierze może to wyjść na dobrze, w niektórych przypadkach pewnie na gorsze. Taka karma.
Wiem że każda partia walczy o władzę i pośrednio o stołki. Tyle że PSL wg powszechnej opinii osiągnął w tym temacie poziom mistrzowski (zwłaszcza w temacie stołków).
Tylko tyle i aż tyle...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-03, 22:23   

miko 005,

Kiedosa znam, dlatego jego poprzednia obecność w SO czy PSL jest dla mnie do przełknięcia.

W przeciwieństwie do obecnych k.... z PSLu nie zadłużał gminy Pątnów i ma pojęcie o prowadzeniu biznesu(ma działalnośc, zatrudnia ludzi, płaci podatki do lokalnej kasy) a jednocześnie ma dobry kontakt z ludźmi mieszkającymi w małych miejscowościach wiejskich. Co potwierdza ponad 50% poparcia w gmine Pątnów według sondażu Kulisów Powiatu.

Do tego patriotyczne poglądy przekładające się na działania(wsparł finansowo kilka patriotycznych przedsięwzięć w naszych okolicach) dlatego zdecydowałem się wystartować z jego listy, choć mieliśmy możliwość stworzenia list KNP na Powiat. Ale uznaliśmy że w wyborach lokalnych liczy się przede wszystkim nazwisko i co ta osoba robi a nie szyld partyjny.

Ludzie z PSL nie lubią Kiedosa bo przez niego wiele z nich i ich rodzin straci stołki, załatwione po znajomościach. A wiadomo że starostwo nie pomieści tyle działaczy zielonej partii.

A jak nietrudno się domyślić, mam tak niskie miejsce na liście w wyborach bo nie mam presji żeby zostać radnym. Ważne że mogę być na liście z kilkoma znajomymi o właściwych dla mnie poglądach i wesprzeć kandydata na wójta gminy zamieszkania mojej babci, gdzie uważam że w tej gminie żle się dzieje. Gdybym miał chęć zostać radnym to wynegocjowałbym lepsze miejsce.


Jeszcze coś Ad Personam miko005

Jesteś żenującą c..tą. Jeszcze niedawno pytałeś się mnie o pracę w komisji wyborczej.
Nie przeszkadzało Ci że byłbyś wystawiony z KNP do komisji wyborczej. Dla 180zł z komisji wyborczej mogłeś się sprzedać dla partii, którą mocno krytykujesz. A przecież bliżej Ci do lewicy.

Cóż za hipokryzja i sprzedajność.

Stwórz partię ciot i zapisz się do niej. Będziesz pasowal idealnie. Ilość Twojego pisania głupot i żali oraz wylewania zazdrości świetnie się kontrastuje z tym, że za chwilę dla pracy w komisji zmieniasz front o 180 stopni :D
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-03, 23:41   

180 zł :arrow: 180 stopni ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-11-04, 18:00   

Mateusz napisał/a:
Nie przeszkadzało Ci że byłbyś wystawiony z KNP do komisji wyborczej. Dla 180zł z komisji wyborczej mogłeś się sprzedać dla partii, którą mocno krytykujesz. A przecież bliżej Ci do lewicy.

Cóż za hipokryzja i sprzedajność.

:D :D :D tak mocno się uśmiałem, czytając co na mój temat wypociłeś, o jeszcze się trochę pośmieję :D :D :D
O ile się nie mylę to aby mieć szansę znalezienia się w komisji wyborczej z ramienia KNP, to najpierw trzeba było przynieść ze sobą karteczkę zapełnioną podpisami, które miały otworzyć wyborcze drzwi KNP. Moje pytanie o pracę w takowej komisji było niczym innym jak próbą wydobycia więcej szczegółów na powyższe. Ale skoro zrozumiałeś inaczej, no cóż każdy z nas kończył inne szkoły :razz:
Dla przypomnienia wymiany zdań na ten temat, podaję źródło;
http://wielun.biz/viewtop...misji+wyborczej

I fragment mojej deklaracji co do pracy w komisji wyborczej z ramienia KNP. Mateusz, jeszcze raz przeczytaj, może zrozumiesz że to nie była chęć współpracy :razz:
Cytat:
Miałeś rację Mateusz
Mateusz napisał/a:
Miko

Przecież te ugrupowania sa narodowe i konserwatywno liberalne. Chyba nie zdradzisz swoich poglądów dla 160-200zl?

Ta miska soczewicy jest dla mnie nie do przyjęcia :twisted:


Faktycznie zawsze było mi i jest ciągle po drodze z lewicą, oczywiście nie taką jaką prezentuje Palikot i jemu podobni ;)

No i na koniec;
Mateusz napisał/a:
Stwórz partię ciot i zapisz się do niej.

Jak coś stworzę sam, to po co się zapisywać :roll: , przecież ja już tam jestem. Ale jak będę potrzebował więcej członków albo ciot, to wiem gdzie szukać, bo przecież lepszej chorągiewki nie znajdę, prawda Mateusz?

red napisał/a:
180 zł :arrow: 180 stopni ;)

Ty tak ciągle o sobie tylko i o sobie, może tak trochę o innych? ;)


PS. Mateusz a tak w ogóle to wyjąłeś mieczyk z pochewki tak ni przypiął ni przyłatał. Czemu miało to służyć?
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW