R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2014-11-16, 22:51
Gmina Mokrsko na krawędzi bankructwa
Autor Wiadomość
grossus2 
Przejeżdżał przez Wieluń
grossus2


Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 57
Piwa: 2/5
Skąd: Ziemia Wieluńska
Wysłany: 2014-11-14, 16:47   

„Gmina Mokrsko na krawędzi bankructwa” Cd.

Patrząc na kampanię wyborczą KWW NASZA GMINA MOKRSKO mam nieodparte wrażenie, że gdzieś się już z tym spotkałem. :?: :idea: Przychodzi mi na myśl książka pana Sergiusza Trzeciaka, który wydał publikację „Drzewo kampanii wyborczej czyli jak wygrać wybory”.
Jeśli ktoś ma ochotę, proponuję do niej zajrzeć, ewentualnie na strony internetowe, wnioski można wyciągać samemu.
Ze wszystkich materiałów tam prezentowanych i przeznaczonych dla Czytelnika zwróciłbym uwagę na rzecz najważniejszą: aby wygrać kampanię wyborczą i wybory trzeba się do niej/nich zabrać kilka- kilkanaście miesięcy wcześniej !!!! Jak to w Mokrsku było/jest?
Wrzucenie tematu na forum wielun.biz tematu „Gmina Mokrsko na krawędzi bankructwa” jest elementem tej kampanii, tak jak przekazywane i dostarczane do każdego domu w gminie Mokrsko w ciągu dwóch dni przed ciszą wyborczą koperty z ulotką kandydata KWW Nasza Gmina Mokrsko. To, że w naszej gminie jest tyle bilbordów – to też efekt „nowoczesnej” kampanii. Ale dzięki temu drukarnie trochę zarobią :mrgreen:
Pojawia się małe ostrzeżenie. Ta „nowoczesność”, a zwłaszcza pewność wygranej 16 listopada widoczna również była na spotkaniach przedwyborczych p. Pauliny Brygidy Kubowicz i dla mnie jako mieszkańca gminy (z lasu i to z takim sąsiedztwem) nic dobrego nie wróży :( :sad: :sad:
Przykłady:
Bilbordy – p. Paulina tytułuje się na niektórych z nich już jako wójt (a nie kandydat na wójta)
Pytanie od uczestnika – p. Paulina - odpowiem na nie 17 listopada;
Stwierdzenie: wójt Kącki nie obiecuje – p. Paulina –cyt. „ bo jeszcze tydzień jest wójtem
Cicha rozmowa pomiędzy kandydatem na radnego KWW Nasza Gmina Mokrsko a p. Pauliną – p. Paulina – cyt. „niech pan więcej mówi bo mnie nie rozumieją
Czy można zadawać pytania – nie, bo to nasze spotkania (tak właśnie dzieli się społeczeństwo na „naszych” i „waszych”), wtedy mogliście mówić;
Czas trwania spotkania wyborczego – p. Paulina – mam czas do 17,00 (czyli godzinę).
Podsumowując – lekceważący stosunek do ludzi, dzielenie na „naszych” i „waszych”, despotyzm w zarządzaniu „swoimi” spotkaniami. Ponadto stawianie w złym świetle osób, które pracowały w Radzie Gminy /z wyboru/. Od ich oceny są WYBORCY, a nie Pani Paulina Brygida Kubowicz, która to prawo sobie uzurpuje
TERAZ CZAS NA WYBORCÓW :)
_________________
"Pecunia non olet - per fas et nefas"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
palyga007 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 45
Piwa: 1/2
Skąd: Okolice Wielunia
Wysłany: 2014-11-14, 17:17   

grossus2 napisał/a:
Pytanie od uczestnika – p. Paulina - odpowiem na nie 17 listopada;

Serio? :shock:
A jak jej nie wybiorą to co?
Jeśli to co piszesz to prawda ( w sumie dlaczego miałbyś kłamać, ale to RGM zweryfikuje :wink: ) to ego tej Pani jest naprawdę ogroooomne :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
RGM 
Dojeżdża PKSem
RGM2


Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 142
Piwa: 2/1
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-11-14, 19:02   

Tak sobie tutaj dwóch co rąbnęli księżyc gada i przytakuje a tymczasem Pan Wójt na swoim przedwyborczym spotkaniu w Komornikach własnie dowiaduje się, że będzie miał poważne kłopoty.

Cytat:
Świdnica, dnia 12 listopada 2014 r.

Prokurator Generalny
Pan Andrzej Seremet
Prokuratura Generalna
ul. Rakowiecka 26/30
02-528 Warszawa

Anna
ZALEWSKA
Poseł Sejmu RP VII kadencji


ZAWIADOMIENIE O PODEJRZENIU POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA


Działając na podstawie przepisów art. 16 ust. 1 przy zastosowaniu art. 19 ust. 1 i art. 20 ust. 1 w zw. z art. 21 ust. 1 ustawy z dnia 9 maja 1996 o wykonywaniu mandatu posła i senatora ( t.j. Dz. U. z 2011 r. Nr 7 poz. 29 ze zm.) zwracam się do Pana Prokuratora Generalnego o wszczęcie postępowania karnego w przedmiocie podejrzenia popełnienia przestępstw nadużycia uprawnień lub niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariuszy publicznych, tj.: wójta, przewodniczącego rady gminy i przewodniczącego komisji rewizyjnej, którzy pełnili te funkcje w Gminie Mokrsko (województwo łódzkie) w latach 2011-2013.

Podejrzenie popełnienia w/w przestępstw dotyczy nieprawidłowości i uchybień w zakresie: długu publicznego, wydatków na sporządzanie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy, udzielania zamówień publicznych oraz wydatków inwestycyjnych. Nieprawidłowości i uchybienia wynikać miały z nieprzestrzegania przepisów, niedostatecznego nadzoru ze strony kierownictwa oraz niewystarczających procedur kontroli wewnętrznej.
W związku ze sprawowaniem mandatu poselskiego spotkałam się z proszącymi o nieujawnianie ich personaliów mieszkańcami Gminy Mokrsko. Udzielili udokumentowanych informacji, z których wynika m.in., że:
1. wskaźnik zadłużenia w/w Gminy na dzień 31 grudnia 2012 r. wynosił 66,98%, a po włączeniu pożyczki na wyprzedzające finansowanie 61,01% co realnie zagrażać miało finansowej wypłacalności tego podmiotu;
2. na dzień 31 grudnia 2011 r. zaniżono zobowiązania wynikające z umów kredytu i pożyczki obciążających w/w Gminę, w wyniku wyksięgowania z ewidencji kwoty warunkowo umorzonej pożyczki przed jej ostatecznym rozliczeniem;
3. na dzień uchwalania budżetu w/w Gminy, tj. 28 grudnia 2012 r. faktyczna kwota obciążających ją rat kredytów i pożyczek została zaniżona co najmniej o kwotę 792.708,60 zł.
Wskazane powyżej, domniemane uchybienia nie są jedynymi, których wystąpienie zgłoszono. Są jednak najpoważniejszymi, godzącymi wprost w podstawy finansowe Gminy Mokrsko, zagrażając jej płynności finansowej, stanowiąc przejaw rażącej niegospodarności.

Osoby, które zgłosiły się do mnie jako posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej uważają, że za ten stan rzeczy odpowiedzialność ponoszą: wójt, przewodniczący rady gminy oraz przewodniczący komisji rewizyjnej w Mokrsku, pełniący te funkcje w latach 2011-2013. Ich niekompetencja, przejawiająca się w umyślnym nadużyciu uprawnień lub niedopełnieniu
obowiązków, miała skutkować naruszeniem podstaw wypłacalności Gminy Mokrsko, grożąc jej faktycznym bankructwem.
Dlatego też zwracam się o wszczęcie postępowania karnego w przedmiotowej sprawie, celem zweryfikowania uzyskanych przeze mnie informacji i w razie wystąpienia uzasadniających to okoliczności – pociągnięcie winnych nadużyć lub zaniedbań do
odpowiedzialności karnej. Pomocnym w tym zakresie może być w szczególności Protokół Doraźnej Kontroli Gospodarki Finansowej Gminy Mokrsko w okresie od 11 września do 10 października 2013 r. i dnia 25 listopada 2013 r. dotyczący okresu objętego kontrolą od 2011 r. do 30 czerwca 2013 r., sporządzony przez Regionalną Izbę obrachunkową w Łodzi.
Wymaga podkreślenia, że zdaniem moich rozmówców, w/w Protokół RIO w Łodzi został przez władze Gminy Mokrsko utajniony z naruszeniem przepisów o dostępie do informacji publicznej, a jego ujawnienie zainteresowanym nastąpiło dopiero obecnie, czyli pod koniec 2014 r.

Jednocześnie zwracam się o objęcie nadzorem postępowania karnego prowadzonego w przedmiotowej sprawie, na etapie postępowania przygotowawczego, przez Prokuratora Apelacyjnego w Łodzi. Potrzeba nadzoru znajduje oparcie w tym, że sprawa dotyczy osób będących funkcjonariuszami publicznymi pełniącymi funkcje decyzyjne w organach jednostki samorządu terytorialnego, jak również wagą czynów, o które są podejrzewane.

Z poważaniem
Anna Zalewska
Poseł RP


Chyba nie warto nawet głosować na kogoś kto za kilka miesięcy i tak - w przypadku bardzo wątpliwej wygranej - zmuszony będzie odejść.
I nastała cisza....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
palyga007 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 45
Piwa: 1/2
Skąd: Okolice Wielunia
Wysłany: 2014-11-14, 19:21   

@RGM, ale że to niby o mnie ?

To ja może zapytam wprost, bo przypadkiem może nie zauważyłeś pytania.

@RGM czy prawdą jest to, że podczas jednego ze spotkań padły przytaczane tu wyżej stwierdzenia?

Hmm kandydatka niby bezpartyjna a gdzie się człowiek nie obróci tam PiS... :)

Dlaczego powyższe doniesienie do prokuratury złożone zostało dopiero teraz tuż przed wyborami? A nie wcześniej na samym początku jak tylko pojawił się tutaj ten temat?

To czy wójt będzie miał kłopoty czy nie też nie jest jeszcze powiedziane. Chyba, że specjalistą od prawa też jesteś?

Poza tym to wyroki proszę zostawić niezawisłym sądom a nie swojemu widzimisię...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
RGM 
Dojeżdża PKSem
RGM2


Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 142
Piwa: 2/1
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-11-14, 19:44   

Pożyjemy, zobaczymy
Sprawa musi być poważna skoro zaangażował się w to sam poseł RP
I drugie powiadomienie o przestępstwie

Cytat:
Świdnica, dnia 12 listopada 2014 r.

Prezes Urzędu Zamówień Publicznych
Urząd Zamówień Publicznych ul. Postępu 17a 02-676 Warszawa


Działając na podstawie przepisów art. 16 ust. 1 przy zastosowaniu art. 19 ust. 1 i art. 20 ust. 1 w zw. z art. 21 ust. 1 ustawy z dnia 9 maja 1996 o wykonywaniu mandatu posła i senatora ( t.j. Dz. U. z 2011 r. Nr 7 poz. 29 ze zm.) zwracam się do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych o podjęcie przewidzianej właściwymi przepisami interwencji w przedstawionej poniżej sprawie.
W związku ze sprawowaniem mandatu poselskiego spotkałam się z proszącymi o nieujawnianie ich personaliów mieszkańcami Gminy Mokrsko (woj. łódzkie). Udzielili udokumentowanych informacji, z których wynika m.in., że na terenie tej Gminy doszło do szeregu nadużyć w związku z prowadzonym tam postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą: „Adaptacja części pomieszczeń budynków domów ludowo-strażackich w Chotowie i w Słupsku na świetlice wiejskie”.
Z uzyskanych informacji wynika, że wybrany wykonawca tj. P.P.H.U. „ESBUD” sp. Jawna Dutka, Jaglic, Raducki z siedzibą w Wieluniu w celu spełnienia wymogu posiadania środków finansowych lub zdolności kredytowej wykonawcy, przedłożył warunkową promesę kredytową nr 1/2011 z dnia 8 lutego 2011 r., z której wynikało, że Bank PKO BP S.A. w Warszawie Regionalny Oddział Korporacyjny w Łodzi, Centrum Korporacyjne w Wieluniu, deklaruje wstępną gotowość do udzielenia w/w Przedsiębiorcy kredytu obrotowego w rachunku kredytowym w kwocie 900.000,00 zł. Jednakże analiza warunków, które uzależniały udzielenie kredytu we wskazanej wysokości prowadzi do przyjęcia, że z przedłożonego przez wykonawcę dokumentu nie wynikało, aby na dzień złożenia oferty posiadał on zdolność kredytową do kwoty 900.000,00 zł, a takiego dokumentu żądał zamawiający. W szczególności wymaga podkreślenia, że Bank nie przesądził o posiadaniu przez wykonawcę oczekiwanej zdolności kredytowej, która dopiero miała być zweryfikowana w drodze odpowiedniej procedury bankowej.
Wskazując na powyższe okoliczności moi rozmówcy zarzucili, że doszło do naruszenia przepisu art. 26 ust. 3 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2013 r., poz. 907 z późn. zm.), a odpowiedzialność za ten stan rzeczy ponoszą wójt w/w Gminy, skarbnik tej Gminy oraz pracownicy Urzędu Gminy Mokrsko.

Dlatego też zwracam się o wszczęcie stosownych działań interwencyjnych, przewidzianych na mocy odpowiednich przepisów, celem zapobiegnięcia skutkom ewentualnych uchybień oraz przeciwdziałania im w przyszłości. Pomocnym w tym zakresie może być w szczególności Protokół Doraźnej Kontroli Gospodarki Finansowej Gminy Mokrsko w okresie od 11 września do 10 października 2013 r. i dnia 25 listopada 2013 r. dotyczący okresu objętego kontrolą od 2011 r. do 30 czerwca 2013 r., sporządzony przez Regionalną Izbę obrachunkową w Łodzi. Wymaga podkreślenia, że zdaniem moich rozmówców, w/w Protokół RIO w Łodzi został przez władze Gminy Mokrsko utajniony z naruszeniem przepisów o dostępie do informacji publicznej, a jego ujawnienie zainteresowanym nastąpiło dopiero obecnie, czyli pod koniec 2014 r.

Z poważaniem
Anna Zalewska
Poseł RP


Nie piszecie jeszcze o złych donosicielach z PiSu?
Jak Pan Wójt zakapował mieszkańca własnej gminy za beczkę szamba to był dobrym informatorem organów państwowych przestrzegającym przepisów prawa? Szkoda, że nie stosuje tego wobec samego siebie.
No co tam chłopaki macie by przebić te kwity? Jakieś dzieci nie w tym przedszkolu co trzeba czy zwolnienie z pracy którego jeszcze nie było? Karty na stół...
Zostały wam cztery godziny na spreparowanie jakichś kolejnych "dowodów".
Ostatnio zmieniony przez RGM 2014-11-14, 19:58, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
palyga007 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 45
Piwa: 1/2
Skąd: Okolice Wielunia
Wysłany: 2014-11-14, 19:55   

Chyba stałem się dla @RGM niewidzialny.... :)

No nic, jeszcze 4h, a potem 2 dni i zobaczymy, co będzie dalej.

A dlaczego miałbym pisać o złych donosicielach?
Zapytałem dlaczego teraz, a nie kilka miesięcy temu?
Chociaż mam wrażenie, że moje pytania to jak grochem o ścianę.

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2014-11-14, 20:27   

Meta już blisko

pobrane.jpg
Plik ściągnięto 21618 raz(y) 13,73 KB

 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Ostatnio zmieniony przez dislike 2014-11-14, 20:44, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
palyga007, Ferbik
grossus2 
Przejeżdżał przez Wieluń
grossus2


Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 57
Piwa: 2/5
Skąd: Ziemia Wieluńska
Wysłany: 2014-11-14, 20:43   

Zbliża się finał: „Gmina Mokrsko na krawędzi bankructwa” cd. :smile:
Stało się: „ZAWIADOMIENIE O PODEJRZENIU POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA:shock:Osoby, które zgłosiły się do mnie jako posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej uważają” – że należy zasiać ferment, zrobić szum – ale czemu u posłanki na Dolnym Śląsku. Chyba nikt w woj. łódzkim tego tematu nie podjął? Nawet z posłów PiS???. Ale to jeszcze kilka godzin i minut. Nawet mi ręce opadły, bo Pani Paulino – przebiła Pani tym donosem wszystkich, nawet mojego sąsiada, któremu kot mojej żony zagryzł 4 sarny na jego polu /patrz prot. z zebrania/ :lol: Fe, nie śmiałbym takiej broni biologicznej :granat: wyciągać. Niech mi Pani wierzy lub nie, ale do tego bym się nie poniżył. I to w imię czego??? Tych 5 tys./mc pensji. Czy zamieści Pani inf. o umorzeniu dochodzenia przez Prok. Gen.??? Fe… jest mi po prostu wstyd.. :sad:
Niektóre z tematów poruszanych w trakcie kampanii wokół „tonącej” i „bankrutującej” gminy Mokrsko nie należą do sympatycznych i może nie należałoby ich ruszać. Ale hipokryzja, mówienie, że dla mnie najważniejsza jest sprawa dochodów gminy Mokrsko, poprawa doli rolnika oraz hasło, że obecny wójt Tomasz Kącki manipuluje ludźmi, danymi i kłamie zakrawają w ustach p. Pauliny Brygidy Kubowicz na hipokryzję.
1. Rolnik – spółka wodna p. Paulina– temat przeze mnie tyle razy poruszany, a RGM milczy jak zaklęty. Gdzie tu solidarność z ludem pracującym?
2. Nieszczęśliwe opłaty przez gminę ponoszone za dzieci w niepublicznych przedszkolach poza terenem gminy Mokrsko! Pani Paulina „zaatakowana’ w tym temacie jako oręż obronny wyciągnęła pismo, którym machając i pokazując z daleka potwierdzała fakt nieprzyjęcia jej dziecka do przedszkola w Ożarowie. A wiecie z jakiego roku jest to pismo? Z 2012 bodajże czerwca. A mamy przecież rok szkolny 2014/2015. I co mówi to pismo? Dziecko znajduje się na liście rezerwowej w przedszkolu w Ożarowie? I co dalej? W innym przedszkolu już wtedy 9 godzinnym znajduje się wolne miejsce. Rok szkolny 2012/2013 w przedszkolu w Krzyworzece uczy się dziecko p. Pauliny. Zostaje w naborze dalej uwzględnione na rok szkolny 2013/2014 (mimo, ze spora grupa dzieci z Krzyworzeki w naborze zostaje na liście rezerwowej). Niestety – gmina Mokrsko, przedszkole w Krzyworzece ma chyba za niskie standardy, ponieważ za rok 2013/2014 gmina Mokrsko zaczyna refundować koszty pobytu dziecka w niepublicznym przedszkolu w Wieluniu. W maju/czerwcu 2014 roku, radni rady Gminy Mokrsko wyrażają zgodę na przedłużenie pracy przedszkola w Ożarowie do 10 godzin a następnie wójt na utrzymanie przedszkola dwuoddziałowego. Ale p. Paulina nie ma chyba ochoty na to, aby jej dziecko do niego chodziło .
Sam nie wiem po co to piszę? Wciąż mi stoi przed oczami "powiadomienie o podejrzeniu". Każdy może podejrzewać i ja też podejrzewam, że Pani , Pani Paulino potrzebuje tego fotela jak kania dżdżu. Podejrzewam z Pani postów, że w d... ma Pani wszystkich i liczy się tylko Pani. Mogła Pani zauroczyć ale nie otumanić, a to jest różnica......

Wiadomo, jak się bronić, to jak się da. Temat mało sympatyczny, ale chciałbym, żebyście mnie szanowni forumowicze i zrozumieli: ZA TYM WSZYSTKIM KRYJE SIĘ HIPOKRYZJA – słowa swoje, czyny swoje, wszelkimi sposobami do celu, który jest na wyciągnięcie ręki..... . A te posły :?: :?: - kiedyś wspomniałem o tym, że ten fotel wójtowski byłby dobrą odskocznią pójścia w posły RP. Matka dzieci wielu, wykształcona ponad miarę, rolnik na 87 ha, przeciwnik wiatraczków, umie pisać donosy, przynależna do dobrych organizacji, ma praktykę na kierowniczych stanowiskach, hipokrytka - super pewniak jedynie słusznej partii na posła. Uff... tylko zdrówka życzę, bo mój rozum stanął. Chyba muszę się napić :wink: :wink:
_________________
"Pecunia non olet - per fas et nefas"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
grossus2 
Przejeżdżał przez Wieluń
grossus2


Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 57
Piwa: 2/5
Skąd: Ziemia Wieluńska
  Wysłany: 2014-11-14, 21:00   

Cyt: "W związku ze sprawowaniem mandatu poselskiego spotkałam się z proszącymi o nieujawnianie 8) 8) 8) ich personaliów mieszkańcami Gminy Mokrsko (woj. łódzkie). Udzielili udokumentowanych informacji, z których wynika m.in., że na terenie tej Gminy doszło do szeregu nadużyć w związku z prowadzonym tam postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą: „Adaptacja części pomieszczeń budynków domów ludowo-strażackich w Chotowie i w Słupsku na świetlice wiejskie”
Przecież to doniesienie jest równoznaczne z Pani wyautowaniem z bankowości :grin: pozostaje Pani tylko fotel wójtowski, 87 ha i dozgonna miłość strażaków Słupska i Chotowa ;) Oj, zdrowie Pani będzie potrzebne, oj potrzebne... [/b]
_________________
"Pecunia non olet - per fas et nefas"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
RGM 
Dojeżdża PKSem
RGM2


Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 142
Piwa: 2/1
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-11-14, 21:27   

A nie mówiłem.
Spółka wodna, którą Kubowicz płaci i dziecko dla którego zabrakło miejsca w ożarowskim przedszkolu więc miało się błąkać po innych placówkach, w których akurat się zwolniło miejsce.
No i zły donos do posła RP - w przeciwieństwie do dobrego panawójtowego na rolnika z Chotowa. Żenujące...
Lepiej poczytać sprawozdanie z ostatniej sesji obecnej rady, gdzie przyklepano winę jak to mówi - o samym sobie - "włodarza". Zresztą sam się bije w piersi, że akurat ten jeden dokument zapomniano umieścić na BIPie. Własnie ten jeden jedyny... Ot zwykłe przeoczenie trwające prawie rok.
http://www.radiozw.com.pl...e=news&id=14393
Styl lawirowania Pana Przewodniczącego Grzegorza Majtyki powinien trafić do Międzynarodowego Biura Miar w Sevres jako wzorzec prawdziwego polityka. Marnuje się człowiek na tak niskiej posadzie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
JOWITA.M 
Słyszał o Wieluniu
jowitA


Dołączyła: 10 Lis 2014
Posty: 2
Skąd: WIELUN
Wysłany: 2014-11-14, 21:33   

grossus2... to ciągłe przytaczanie o HIPOKRYZJI już trochę nudzi...to zakrawa o jakiś obłęd!
mi nasuwa się tylko jedno po przeczytaniu twoich wypocin:
BEZCZELNOŚĆ i BRAK SZACUNKU dla kobiet człowieku...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-14, 21:44   

RGM to sa te Twoje asy z rekawa czy jescze cos tam masz żeby ciepnąć przed 22??
;P


**** dislike pięknie to podsumowałeś na koniec lepiej sie nie da.

od Czarnożył prosze sie odje**c i nawet nie porównywać do sie. Nawet nie wypada :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
RGM 
Dojeżdża PKSem
RGM2


Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 142
Piwa: 2/1
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-11-14, 21:58   

Jest coś nowego
Córka Pana Przewodniczącego na fejsie roztacza koszmarną wizję.
Cytat:
Biedni strażacy z Chotowa i Słupska... A może jeszcze inni... Ale tego się dowiemy po wyborach. Skończą się imprezy w Mokrsku, Ożarowie, Komornikach i Krzyworzece.

Apokalipsie będzie winna pewna "osoba"
Cytat:
Proszę o rozsyłanie tej wiadomości znajomym, ponieważ ja sama nie jestem w stanie tego zrobić... Niestety ... Chyba nikt by nie chciał aby taka osoba ( KWW Nasza Gmina ) stała na czele Gminy.

No i informacja o donosie na Pana Wójta.
Cytat:
PS. DONOS ZŁOŻYLI PRZECIWNICY WÓJTA KĄCKIEGO.
Więcej śmiesznych wiadomości na http://wielun.biz/viewtopic.php…


Znaczy Pan Wójt zawalił ten przetarg na świetlicę a winni są konkurenci?

Jagódko, chytej za skzypecki i zagrej nom jakomś piknom melodyjke bo te łokropnie fejsujes... znacy fałsujes.

PS.
Cytat:
teraz to ja jestem atakowana na : http://wielun.biz/viewtop...78&postdays=0..

Piękna Jagódko. Nikt cię tu nie atakuje a jedynie cytuje.
Sprawdź lepiej jaką kobietę naprawdę poniewierają tutaj zwolennicy Szanownego Tatusia.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Ostatnio zmieniony przez RGM 2014-11-14, 22:19, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
grej
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-11-14, 22:06   

Posłanka ze Świdnika? Na stronie pani posłanki czytamy:

"W Sejmie działa Zespół Parlamentarny do Spraw Energii Wiatrowej Bezpiecznej dla Ludzi i Środowiska. Przewodniczącą zespołu jest Poseł Anna Zalewska. Jego głównym celem jest opracowanie rozwiązań prawnych regulujących kwestie budowy farm wiatrowych na terenie Polski, uwzględniających m.in. kwalifikowaną, obligatoryjną odległość lokowania elektrowni od siedlisk ludzkich."

RGM napisał/a:
Sprawa musi być poważna skoro zaangażował się w to sam poseł RP

Sama posłanka przypadkiem zainteresowała się Gminą Mokrsko oddaloną o 350 km... Dziwnym przypadkiem sama z siebie zainteresowała się tematem, który sprzyja koleżance, która również zajmuje się wiatrakami... Jaki to zbieg okoliczności musi się zadziać w tej Gminie Mokrsko, żeby wybory potoczyły się po linii. Dodatkowo Pani Zalewska jest z tego samego komitetu, który popiera od początku panią kandydatkę. Cud Mokrski.

8 stycznia 2013, www.piswielun.pl
Cytat:
Członkowie zarządu PiS w Wieluniu służą radą w tej sprawie, ponieważ poseł PiS Anna Zalewska prowadzi szeroką akcję informacyjną na temat aspektów i zagrożeń związanych z powstawaniem ferm wiatrowych. Zadecydowano także, że nasza partia będzie uczestniczyć w udzielaniu wsparcia osobom pokrzywdzonym w wyniku budowy elektrowni wiatrowych.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
grej 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 1
Postawił 1 piw(a)
Skąd: mokrsko
Wysłany: 2014-11-14, 22:18   

http://samorzady.pb.pl/38...morzady-ranking

Gmina Mokrsko w 15 najbardziej zadłużonych gmin w całej POLSCE.
Jeśli to dla Was nie znaczy nic, to pewnie idźcie i głosujcie na wójta i bande...
_________________
...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW