R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: glizda
2014-11-30, 21:07
Burmistrz 2014 - II tura

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów na burmistrza Wielunia 2014?
Antczak Janusz
36%
 36%  [ 27 ]
Okrasa Paweł
53%
 53%  [ 39 ]
Nie pójdę na wybory
9%
 9%  [ 7 ]
Głosowań: 73
Wszystkich Głosów: 73

Autor Wiadomość
wojtas 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 116
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Wielun
Wysłany: 2014-11-19, 11:52   

glupek napisał/a:
Co jest niewiarygodne w liczeniu głosów? Każda komisja składa się z przedstawicieli wszystkich startujących komitetów; nie ma możliwości, żeby w jednym komitecie był więcej niż 1 przedstawiciel komitetu wyborczego. Głosy są liczone komisyjnie w jednym pomieszczeniu, wyniki są czasem wielokrotnie sprawdzane przez innych członków komisji, a wszyscy muszą się podpisać pod protokołem. Uważasz, że wszyscy członkowie komisji (w tym reprezentujących PiS, SLD i KNP) są w zmowie i wspólnie fałszują karty wyborcze na rzecz PSLu? A może PSL do komisji wyborczych wystawił kilkadziesiąt tysięcy magików, którzy potrafią to zrobić tak, aby nikt nic nie zauważył? Wśród tych magików nie ma ani jednego, który z powodu wyrzutów sumienia lub za kasę nie wyjawi nic mediom? Czy może fałszuje je PKW? Jeżeli wyniki globalne zostaną w jakikolwiek sposób sfałszowane, obowiązkiem członków komisji jest zgłosić niezgodności między sporządzonym przez nich protokołem, a danymi opublikowanymi w internecie. Jeżeli ich zastrzeżenia nie zostaną uwzględnione zawsze mogą je opublikować, wysłać do mediów lub zawiadomić prokuraturę. Cenzury w tym kraju nie ma. Co w tej procedurze można sfałszować? Swoimi zarzutami obrażasz tysiące ludzi, którzy w tych komisjach pracują.

Burdel w PKW, to też wina PSLu? Przypominam, że na skład i funkcjonowanie PKW nie ma wpływu żadna struktura związana z rządem i sejmem, a sam skład PKW w większości jest niezmieniony od co najmniej kilkunastu (jeśli nie kilkudziesięciu) lat. Obrażasz tutaj inteligencję swoją, czy forumowiczów? I ty się dziwisz, że przy takich zwolennikach jak ty, więcej osób wolało PSL...


Obrona Częstochowy ciąg dalszy ... Ty masz chyba jakieś kompleksy z tym PSL`em, złego słowa nie można powiedzieć, bo już wrzask i przypisywanie wszystkiego PSL`owi. Świat nie kończy się na PSL ...

Pokazałem Ci mapkę z 2010 roku z mazowieckiego, sprawa jest lub była w prokuraturze, jednak nie liczę, że ktoś poniesie/poniósł konsekwencje.

Także na Wasze ręce patrzy się teraz najwięcej i nie jest to chyba zdziwieniem, a to że macie dobry wynik i jest tyle głosów nieważnych, budzi dodatkowe podejrzenia. Jednak nigdzie nie zrzuciłem winy, na to całe zamieszanie, na PSL.

Proces liczenia głosów, całe PKW, ich technologie i systemy, są dla mnie skompromitowane i z tego względu wyniki nie są wiarygodne ani trochę w obecnej sytuacji. Myślę, że nie jestem jedyną osobą, która tak uważa.

Na więcej Twoich postów nie odpowiadam, potrafisz tylko obrażać, wyśmiewać czyjąś inteligencję, poglądy, a na koniec wysyłać kogoś na leczenie itp, mam już po prostu dość ...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2014-11-19, 12:15   

wojtas jak Cie wysyła na leczenie to chyba nie jest jeszcze tak źle ... widocznie rokowania są dobre ... :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2014-11-19, 12:53   

To czekamy na odezwy do Narodu panów Majchera i Kluski namaszczających P.O. na fotel burmistrza (co za czasy...)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-11-19, 13:01   

wojtas napisał/a:

Obrona Częstochowy ciąg dalszy ...


Sugerujesz, że bronię słusznej sprawy, dziękuję.

wojtas napisał/a:
Ty masz chyba jakieś kompleksy z tym PSL`em, złego słowa nie można powiedzieć, bo już wrzask i przypisywanie wszystkiego PSL`owi. Świat nie kończy się na PSL ...


Nie kompleksy, a manię prześladowczą i nie ja, a ty - ja tylko bronię swoich poglądów i sympatii politycznych, które ty atakujesz bezpodstawnymi oskarżeniami i oszczerstwami.

wojtas napisał/a:
Proces liczenia głosów, całe PKW, ich technologie i systemy, są dla mnie skompromitowane i z tego względu wyniki nie są wiarygodne ani trochę w obecnej sytuacji. Myślę, że nie jestem jedyną osobą, która tak uważa.


Co jest skompromitowane? Nikt jeszcze nie opublikował potwierdzonych i ostatecznych wyników. Podniecasz się spekulacjami dziennikarzy.

wojtas napisał/a:
Na więcej Twoich postów nie odpowiadam, potrafisz tylko obrażać, wyśmiewać czyjąś inteligencję, poglądy, a na koniec wysyłać kogoś na leczenie itp, mam już po prostu dość ...


Taaa... Obraża cię każde zakwestionowanie twoich argumentów, bo twoja racja jest twojsza. A to dla ciebie:

http://youtu.be/47kRj2b8SXw
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-19, 13:29   

glupek napisał/a:
wojtas napisał/a:

Obrona Częstochowy ciąg dalszy ...


Sugerujesz, że bronię słusznej sprawy, dziękuję.


nie wiem jak dla innych, ale dla mnie "obrona Częstochowy" oznacza jedynie obronę zaciekłą, wymagającą poświęcenia... bez wartościowania czy sprawa jest słuszna czy nie ;-) zresztą z ciekawości sprawdziłem co na ten temat można znaleźć w sieci i te wyjaśnienia które znalazłem również rozwijają "obronę Częstochowy" w kierunku charakteru samej obrony a nie w kierunku (nie)słuszności bronionej sprawy...

ale to taki mały offtop... ;-)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-11-19, 13:41   

ourson napisał/a:
glupek napisał/a:
wojtas napisał/a:

Obrona Częstochowy ciąg dalszy ...


Sugerujesz, że bronię słusznej sprawy, dziękuję.


nie wiem jak dla innych, ale dla mnie "obrona Częstochowy" oznacza jedynie obronę zaciekłą, wymagającą poświęcenia... bez wartościowania czy sprawa jest słuszna czy nie ;-) zresztą z ciekawości sprawdziłem co na ten temat można znaleźć w sieci i te wyjaśnienia które znalazłem również rozwijają "obronę Częstochowy" w kierunku charakteru samej obrony a nie w kierunku (nie)słuszności bronionej sprawy...

ale to taki mały offtop... ;-)


Oj, zdenerwowało cie łapanie za słówka? Erystyka to nie mój konik, ale czasem mi sie udaje. Serwis zadane.pl to nie jest w pełni wiarygodne źródło. Kto, przed kim i w jakich okolicznościach "bronił" Częstochowy?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wojtas 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 116
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Wielun
Wysłany: 2014-11-19, 13:45   

ourson, jak nacisnę "ignoruj" nad którymś z postów danego użytkownika, to będę miał szansę, na niezobaczenie wszystkich jego postów?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2014-11-19, 13:46   

Tak.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-19, 13:48   

glupek napisał/a:
Oj, zdenerwowało cie łapanie za słówka? Erystyka to nie mój konik, ale czasem mi sie udaje. Serwis zadane.pl to nie jest w pełni wiarygodne źródło. Kto, przed kim i w jakich okolicznościach "bronił" Częstochowy?


Mnie zdenerwowało? ależ skąd ;-) Po prostu wyraziłem swoją opinię nt wyrażenia "obrona Częstochowy". Fakt, pierwszy w googlach jest zadane.pl - ale podobnie jak Ty uznałem, że to nie jest dostatecznie wiarygodne źródło. Dlatego szukałem dalej :razz:
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-19, 16:17   

wojtas napisał/a:
ourson, jak nacisnę "ignoruj" nad którymś z postów danego użytkownika, to będę miał szansę, na niezobaczenie wszystkich jego postów?

Tak i nie. Jeśli ktoś zacytuje to zobaczysz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-11-19, 16:58   

red napisał/a:
Chodziło mi głównie o dodanie ankiety przed drugą turą.

I myślisz że to pomoże :D Piszę tego posta nie zaglądając jeszcze do wyników owej ankiety (być może ukrytych), głosu też jeszcze nie oddałem i nie wiem czy w ogóle oddam. Bo I tura na forum też gloryfikowała pana Okrasę, co z tego wyszło wszyscy widzieli. Myślę że 30 listopada rozwiąże nam tę zagadkę ;)

Co do samych wyników głosowania.
Najpierw apel do mojego faworyta (Leszka Millera :) ). Panie Leszku nie ośmieszaj się pan proszę z tym powtarzaniem wyborów. Powtórka nie doda panu nawet jednego promila więcej w końcowym wyniku tych wyborów. Weź pan się w garść i myśl pan jak tutaj wyjść z opresji normalną drogą a nie jątrzeniem, które z pewnością niczego dobrego SLD i panu nie przyniesie :oops: :roll:

wojtas, przepraszam trochę za ironię, ale nie mogę się oprzeć :twisted:
Kiedyś przechodząc obok płotu, przeczytałem na nim d.u.p.a, chciałem pogłaskać i ... drzazga mi w rękę weszła :D Morał, przestałem ślepo wierzyć w to co napisane :razz: I na tym ten wątek niby sfałszowania wyborów zakończę. Przepraszam, ale jak dla mnie nie ma tematu.

A może dobrze że system padł podczas wyborów samorządowych, a nie tych najważniejszych, czyli parlamentarnych bądź prezydenckich. Jest czas na to aby naprawić to co szwankuje ;)

Faktycznie tak jak zaapelował pan Prezydent RP, nie dajmy się zwariować i nie popadajmy w obłęd, przecież wszystko mamy na papierku, więc uzbroimy się w odrobinę cierpliwości i wszystko będzie jasne :)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
glupek
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-19, 18:02   

wojtas, przepraszam, nie zauważyłem wcześniej Twojego wpisu (akurat byłem w trakcie pisania swojego)

Jest tak jak napisał mcdek, w miejscu posta będziesz widział informację o tym że jest tutaj post zignorowanego użytkownika. Jeśli ktoś zacytuje treść tego posta to ona będzie dla Ciebie widoczna - zresztą włączenie "ignorowania" nie jest raz na zawsze - możesz sprawdzić jak to działa i ewentualnie wyłączyć tą opcję jeśli nie spełni Twoich oczekiwań.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-11-19, 18:14   

ourson napisał/a:
wojtas, przepraszam, nie zauważyłem wcześniej Twojego wpisu (akurat byłem w trakcie pisania swojego)

Jest tak jak napisał mcdek, w miejscu posta będziesz widział informację o tym że jest tutaj post zignorowanego użytkownika. Jeśli ktoś zacytuje treść tego posta to ona będzie dla Ciebie widoczna - zresztą włączenie "ignorowania" nie jest raz na zawsze - możesz sprawdzić jak to działa i ewentualnie wyłączyć tą opcję jeśli nie spełni Twoich oczekiwań.


Przyznaj się, że go ignorowałeś ;P
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
ourson, hiszpan
uqasch 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 136
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-19, 18:51   

I na kogo tu głosować w drugiej turze ? Chciałem na Okrasę ale znalazłem w jego programie że chce likwidacji strefy parkowania a to niestety przekreśla dla mnie jego osobą. Teraz przynajmniej idzie zaparkować w centrum, aż się boje pomyśleć bo będzie gdy strefę zlikwidują.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wojtas 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 116
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Wielun
Wysłany: 2014-11-19, 19:01   

miko 005 napisał/a:
I na tym ten wątek niby sfałszowania wyborów zakończę. Przepraszam, ale jak dla mnie nie ma tematu.

A może dobrze że system padł podczas wyborów samorządowych, a nie tych najważniejszych, czyli parlamentarnych bądź prezydenckich. Jest czas na to aby naprawić to co szwankuje ;)

Faktycznie tak jak zaapelował pan Prezydent RP, nie dajmy się zwariować i nie popadajmy w obłęd, przecież wszystko mamy na papierku, więc uzbroimy się w odrobinę cierpliwości i wszystko będzie jasne :)


zafałszowania, czyli manipulacji np. przez niedziałający i dziurawy system, zamieszanie itp. - wiele rzeczy mogło się zdarzyć z tymi kartami od niedzieli,

też używałem wcześniej przymiotnika "sfałszowane", jednak bardziej pasuje zafałszowane - jak dla mnie zafałszowane, czy nie, są niewiarygodne, mimo iż nie znam wyniku końcowego i jakoś fakt, że ktoś mi tutaj napiszę, że przesadzam, nie uspokaja mnie i nie przywraca wiary w uczciwość ludzi, a szczególnie ludzi związanych z polityką

ludzie którzy jutro będą na ulicach manifestować w Warszawie, mają podobne zdanie

nie wróże im sukcesu, ale fajnie widać, że młodzi się mobilizują i jednoczą w słusznej sprawie, podobnie było z ACTA, chociaż ciężko to porównywać
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW