R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Burmistrz Paweł Okrasa
Autor Wiadomość
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-12-02, 07:46   

Pat44 napisał/a:
O czym ty piszesz człowieku? Jaką motywacją? Koryto się tylko liczy. Zgadzam się z miko 005, całkowicie. I tak powinno być! Urzędas, który zamiast pilnować papierów bierze się za robienie kampanii szefowi, powinien liczyć się z tym, że dostanie kopa. Niby dlaczego kandydat, który stawia wszystko (prywatne pieniądze również) ma teraz tolerować wokół siebie kretów, którzy kopią pod nim dołki? Wyciąć watahę! I nie patrzeć na jakąś tam fachowość. Wielka mi fachowość... Popychania papierów i przystawiania pieczątek można małpę nauczyć. Chociaż nie głosowałem na Okrasę, to brawo... Dokopać im teraz ile wlezie!


Primo - wyobraź sobie, że zwykle ludzie pomagają w kampanii kosztem swojego PRYWATNEGO czasu, swojej rodziny, etc. Nie potrafisz tego ogarnąć?
Secundo - Małpa przybijająca pieczątki? Nie masz bladego pojęcia o funkcjonowaniu Państwa, urzędów, etc. Dzięki takim małpom z pieczątkami później wybudują ci pod domem spalarnie śmieci. Ale będziesz wtedy miał co chciałeś.
Dokopać im? Masz jakieś problemy? Taka bezinteresowna nienawiść nie świadczy najlepiej o twojej kondycji. W ponad 95% ludzie pracujący w urzędach to doświadczeni specjaliści, bez których żaden kandydat nie będzie w stanie zrealizować żadnej swojej obietnicy. Czy ich stanowiska są zasadne? Nie, ale to nie ich wina. Prawo budowlane z 1928 roku liczyło sobie 40 stron. Dzisiaj to opasłe tomiszcza z tysiącami interpretacji i komentarzy. Urzędy to władza wykonawcza i ich obowiązkiem jest funkcjonować zgodnie z prawem. Poszukaj sobie znaczenia terminu DEREGULACJA.
Dzięki Bogu, że większość polityków po wyborach budzi się ze swych mokrych snów o wszechwładzy z poczuciem, że nici z obietnic, a sprawowanie urzędu bez kompetentnych ludzi nigdzie ich nie zaprowadzi. Gdyby postępowali jak radzisz, co 4 lata zaliczalibyśmy trwający po kilka miesięcy paraliż Państwa.
Poza tym, nie mając stabilnej większości w radzie, żeby cokolwiek zrobić będzie musiał kupczyć stołkami, a koalicjantowi wyborczemu w postaci PiSu dodatkowo stworzyć jeszcze parę nowych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafał1972 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 52
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 48
Piwa: 3/5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-02, 09:13   

Gratulacje, liczymy na zmiany i tylko celowe decyzje.
Bardzo proszę nie marnotrawić publicznych - naszych pieniędzy na np. setki kwiatków wokół pomnika Siódmaka.
_________________
Walcz rozumem, zwyciężaj orężem
https://domtechniczny24.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2014-12-02, 09:27   

Kwiatki proszę zostawić. Podobają mi się :!: Także starsze społeczeństwo, które głosowało na Okrasę w tych wyborach, kwiaty lubi.. 8)

I jak tutaj dogodzić wszystkim ? Panie Burmistrzu ;)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2014-12-02, 09:33   

hiszpan napisał/a:

I jak tutaj dogodzić wszystkim ? Panie Burmistrzu ;)

Na pewno nie likwidować strefy płatnego parkowania, bo znowu wszystkie ulice będą zastawione autami pracowników całego Centrum
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-02, 09:37   

Co do Strefy Płatnego Parkowania, zakładając że jest to technicznie możliwe (choć w sumie nie widzę powodów dla których nie miałoby być możliwe) i prawnie dopuszczalne (nie pamiętam dokładnie zapisów ustawowych a nie chce mi się w tej chwili szukać) co sądzilibyście o takim rozwiązaniu aby np dla każdego numeru rejestracyjnego pierwsza godzina parkowania danego dnia była gratis? A dalsze płatne?

Wg mnie rozwiązałoby to problem parkowania "długoterminowego" pracowników/właścicieli sklepów (lub musieliby mieć abonament). A dla kupujących dałoby jednak godzinę darmowego parkingu...

Uważam że na pewno parking na Podwalu powinien być gratisowy - to jest miejsce w którym pobieranie opłat jakichkolwiek nie ma najmniejszego sensu.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-02, 09:46   

Strefa Płatnego Parkowania powinna zostać, ale bez tych stref i podstref. Powrót do poprzedniej stawki za parkowanie i zniesienie strefy na Reformackiej, Podwalu i Targowej i Placu Jagielońskim dla mnie to było jakimś nieporozumieniem włączając te ulice do strefy.

Cytat:
Bardzo proszę nie marnotrawić publicznych - naszych pieniędzy na np. setki kwiatków wokół pomnika Siódmaka.


Kwiatki podobają się, powinny zostać, wiosną latem pięknie wyglądają :D

Ogólnie jestem ciekawa rządów Pana Okrasy, pożyjemy, zobaczy :D za jakiś rok, dwa będzie można się wypowiedzieć na ten temat :D
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2014-12-02, 09:50   

ourson napisał/a:
ważam że na pewno parking na Podwalu powinien być gratisowy - to jest miejsce w którym pobieranie opłat jakichkolwiek nie ma najmniejszego sensu.


Popieram i Reformacka. Parking jest zapełniony tylko i wyłącznie w niedzielę. W normalne dni parkują mi przed bramą albo bezczelnie wjeżdżają na podwórko. Nikt, kto ma zamiar iść w cetrum miasta parkować tutaj nie będzie, jedynie klienci sklepu metalowego. A oni nie zapłacą, bo jak mówią, nie opłaca sie na 10 sekund.
Nie kładziemy kostki, bo szkoda wyrzucać pieniądze w błoto. Jak zlikwidują płatne parkowanie wtedy położymy.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MM12345 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 55
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-02, 09:52   

Umowa na SPP obowiązuje do końca maja 2018 roku. Nie chcę mi się szukać, jakie mogą być skutki zerwania umowy.
Ktoś tu pisał podajże, że właściciele sklepów np. z Kaliskiej chcą bezpłatnego parkingu - bzdura. Bezpłatny parking to problem z rozładowaniem towaru. Przy płatnym nieraz jest brak miejsca na postawienie samochodu. Im większa rotacja tym więcej klientów. W wielu miastach są droższe parkingi. Dla mnie jest bzdurą kara 50 zł np. za przekroczenie czasu. Byłem na śląsku (bodajże w Katowicach), gdzie przekroczyłem ten czas i otrzymałem kartkę o dopłatę na konto. W przypadku braku tego przelewu obowiązywała kara.

Nie wiem dlaczego dlaczego nikt z włodarzy miasta nie wymyślił (nie skopiował pomysłu) na centra handlowe na "granicach miasta". Działają takie w różnych miejscach i dodatkowe wiele zapewnia darmowe autobusy na dojazd.
Ostatnio zmieniony przez MM12345 2014-12-02, 09:56, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2014-12-02, 09:54   

Kaliska w ogóle powinna być wyłączona z ruchu.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-02, 10:34   

Cytat:
. O czym ty piszesz człowieku? Jaką motywacją? Koryto się tylko liczy. Zgadzam się z miko 005, całkowicie. I tak powinno być! Urzędas, który zamiast pilnować papierów bierze się za robienie kampanii szefowi, powinien liczyć się z tym, że dostanie kopa. Niby dlaczego kandydat, który stawia wszystko (prywatne pieniądze również) ma teraz tolerować wokół siebie kretów, którzy kopią pod nim dołki? Wyciąć watahę! I nie patrzeć na jakąś tam fachowość. Wielka mi fachowość... Popychania papierów i przystawiania pieczątek można małpę nauczyć. Chociaż nie głosowałem na Okrasę, to brawo... Dokopać im teraz ile wlezie!



Ano widzisz. Ja nie jestem zameldowany w Wieluniu a pomagałem rozklejać plakaty i banery Pawła Okrasy w wolnym czasie. Moi znajomi, którzy są zameldowani poza Wieluniem a mieszkają w Wieluniu też pomagali.

Dodatkowo jeszcze znajomy który mieszka we Wrocławiu też rozklejał plakaty i pomagał przy pracach organizacyjnych, gdy na weekend był w Wieluniu.


Nie musisz wierzyć, a ja nie muszę Ci udowadniać. Ludzie którzy zorganizowali spotkanie z Leszkiem Żebrowskim w Wieluniu na temat Żołnierzy Wyklętych, Polskich Elit też nie mieli płacone za rozklejanie plakatów. Sale wynajęli z własnych środków. Odwieźli do Warszawy Leszka Zebrowskiego swoim autem i za swoje paliwo.

Wśród KNP, czy nawet grupy młodych ludzi związanych z środowiskami narodowymi są ludzie, którzy robią dla idei wiele rzeczy w Wieluniu. Teraz będziemy pomagać starszym osobom w powiecie Wieluńskim, którymi rodzina się nie interesuje i nie odwiedza ich nawet na święta(chyba że po emeryturę).
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
tmd
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2014-12-02, 10:43   

Mateusz napisał/a:
Teraz będziemy pomagać starszym osobom w powiecie Wieluńskim, którymi rodzina się nie interesuje i nie odwiedza ich nawet na święta(chyba że po emeryturę).


Możesz przybliżyć pomysł ? Na czym ma polegać ta pomoc? Jak zweryfikujecie, czy ktoś na pewno jej potrzebuje ?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-02, 14:20   

hiszpan napisał/a:
Mateusz napisał/a:
Teraz będziemy pomagać starszym osobom w powiecie Wieluńskim, którymi rodzina się nie interesuje i nie odwiedza ich nawet na święta(chyba że po emeryturę).


Możesz przybliżyć pomysł ? Na czym ma polegać ta pomoc? Jak zweryfikujecie, czy ktoś na pewno jej potrzebuje ?


Każdy w wieku emerytalnym jest zagrożony. :lol: A ja myślałem, że KNP to tylko faszyzm. Teraz okazuje się jeszcze że ... nadgorliwość :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-12-02, 14:30   

mcdek napisał/a:
hiszpan napisał/a:
Mateusz napisał/a:
Teraz będziemy pomagać starszym osobom w powiecie Wieluńskim, którymi rodzina się nie interesuje i nie odwiedza ich nawet na święta(chyba że po emeryturę).


Możesz przybliżyć pomysł ? Na czym ma polegać ta pomoc? Jak zweryfikujecie, czy ktoś na pewno jej potrzebuje ?


Każdy w wieku emerytalnym jest zagrożony. :lol: A ja myślałem, że KNP to tylko faszyzm. Teraz okazuje się jeszcze że ... nadgorliwość :D


To teraz po emeryturę oprócz wnuków i Rydzyka ustawia się jeszcze KNP? Babka, dawaj rentę!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-02, 14:45   

Łagodnie proszę o powrót do tematu :-)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-02, 14:53   

ourson napisał/a:
Łagodnie proszę o powrót do tematu :-)


Dlaczego zawsze jesteś opóźniony? Był przygłupawy post Mateuszka wyraźnie odbiegający od tematu to nie reagowałeś, hmm? Tak jest z każdym wątkiem. To forum jest wyraźnie upolitycznione.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW